|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolcanje novorojenčka
17.12.2007 13:10:58   
želva
Imamo problem. Naša 10 dni stara bejba tako kolca, da se zbudi med spanjem, ker jo kar premetava user posted image  Po dojenju podreva kupček, včasih rata, včasih ne, kolca se ji pa vsakem primeru. KAj lahko naredimo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 13:16:17   
Ninica
Probaj jo še enkrat pristavit. Ponavadi se jim neha, ko začnejo piti. Mi smo imeli enake probleme. Včasih je pomagalo, včasih pa sploh ni hotela dojke, ker je bila sita. Potem je pač kolcala. Do 2. meseca se je to kolcanje nehalo. Lepše je začela jesti in podirati kupčke. In to je to. Ja ali pa še poskusi z kakšnim čajem. Naša ga namreč ni sprejela (stekleničke).

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 13:22:52   
mateyka
Ninica ma prav. če mal spijejo (tud 10-20 ml) pomaga. samo moraš vedet, da jih kolcanje ne boli, tko da ni nič groznega. naša je kolcala k utrgana, ko je bla novorojenc. včasih se je odločla, da bo spala no matter what in je spala in kolcala user posted image ko so tok mali šlampast jejo, kaj češ user posted image naj vam hitro to mine - veliko boljš bo, ko bo ene 3 mesece.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 17:03:13   
anju
moj kolca še vedno, pa je star 6m. začel je že v trebuhu.
ni nič hudega, samo malo ga vseeno moti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 20:23:18   
VesnaLana
Pri nas se je kolcanje začelo že v trebuhu, potem je do 3. meseca kolcala zelo veliko, po 3. mesecu pa se je stvar umirila , sicer še vedno kolca ampak zelo malo. Jaz ji dam par požirkov čaja in je bolje.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 20:44:04   
Naja30
Naša je tudi že iz trebuha ven prikolcala user posted image  Do cca 3-4 mesecev je bilo kolcanje kar intenzivno in jo je motilo, ker je dostikrat začela jokat. Takrat sem jo pristavila še malo in je bilo boljše.

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 21:52:53   
kšpela
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Ninica ma prav. če mal spijejo (tud 10-20 ml) pomaga. samo moraš vedet, da jih kolcanje ne boli, tko da ni nič groznega. naša je kolcala k utrgana, ko je bla novorojenc. včasih se je odločla, da bo spala no matter what in je spala in kolcala user posted image ko so tok mali šlampast jejo, kaj češ user posted image naj vam hitro to mine - veliko boljš bo, ko bo ene 3 mesece.


jaz bi ti tud svetovala da jo probi se mal pristavi da naredi par pozirkov.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolcanje novorojenčka
17.12.2007 22:17:11   
Anonimen
Tudi mojemu se je pogosto kolcalo.. Sedaj ima 5 mescov, pa se mu redko kdaj kolca, mu ponudim čaj, pa mine.. Probaj jo pristaviti ali pa kakšen čaj ponuditi...

(odgovor članu kšpela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?