|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koleščke stran
24.4.2006 10:24:49   
mala maja
Naš mali petletnik se je končno naučil za RD vozit brez koleščkov. Imel je tak strah da smo doma že obupali. PA nas je mali zelo presenetil.

Sem tolk ponosna da se moram malo pohvalit.user posted image

BRAVO LUKAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil mala maja -- 24.4.2006 10:36:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koleščke stran
24.4.2006 14:55:59   
Anonimen
Bravo, Luka!!!!!!user posted image

Naš štiriletnik se je naučil v soboto. Tudi ni hotel slišati za to, da bi dali koleške dol, potem pa sme mu obljubila avtomobilček, pa se je naučil v 10 minutah. Kako se jih da na finte!user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koleščke stran
27.4.2006 19:05:00   
india
Bravo Luka!! In bravo Tibor!
Jaz pa nameravam ta podvig izvesti ta vikend z našim Janom, ki ima lpomožna koleščka le še zaradi prestrašene mameuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koleščke stran
27.4.2006 19:34:21   
cmokec
Bravo Luka, bravo Tibor user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi mi imamo za letos to v planu, ker se je lansko leto prav jokala in ni hotela niti poskusit. Smo pa sredi učenja rolanja po ulici gor pa dol.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koleščke stran
27.4.2006 21:35:32   
KODA
user posted image user posted image bravo Luka in Tibor.
Naš tastarejši je pa lani fajn padel in sosedova punčara se mu je smejala,tako,da je ful zgubil voljo...user posted image
Bomo zdaj spet poskusili....user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koleščke stran
28.4.2006 18:23:04   
VITA74
evo tudi mi imamo to v planu user posted image

Bravo fanta user posted image user posted image  in seveda mamicam za pogum user posted image user posted image

Lp user posted image

_____________________________

srečna

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koleščke stran
2.5.2006 11:05:03   
mala maja
hvala za čestitke

tebi Tibor pa tudi ki čestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image

vsem ostalim pa vi kar vstajajte sam počakajte da bo otrok pripravljen, pa nič hudega če ne bo prvi v okolici.
Naš 9 letnik še sedaj ne rola mu ne gre in ne gre, pa bo že čas ko se bo naučil.

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?