|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko mililitrov?
12.6.2005 13:19:21   
mia-1
Hoj punce, zanima me koliko priblizno bi naj pojedel dojencek v drugem mesecu starosti.V mililitrih.Ce seveda katera ve.Ker se hraniva pol pol-z dojenjem dobi ok. 100ml, potem pa ne vem koilko mu naj dodam adaptiranega mleka da ga ne bi prevec poredila.LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko mililitrov?
12.6.2005 13:31:37   
Gina
Otroček že ve, koliko rabi. Ko ne more več, pljune ven. Če ti poje do konca, je to znak, da si naredila premalo dodatka.

(odgovor članu mia-1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko mililitrov?
12.6.2005 20:23:03   
tinatona
Haj!

Meni je pediatrinja rekla da naj bi v drugem mesecu pojedu od 90-120ml. Moj je zdaj star 2 meseca in mi poje okol 120 (včasih več, včasih manj), prej mi je pa pojedu 90-100ml.

LP Tina

(odgovor članu mia-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko mililitrov?
12.6.2005 20:36:34   
Anonimen
Moj je bil hranjen samo po steklenički in je dnevno pojedel okoli 800ml.

(odgovor članu mia-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko mililitrov?
12.6.2005 23:42:54   
cleopatra
naša je pojedla 3 merice-90 ml torej.

(odgovor članu mia-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko mililitrov?
13.6.2005 12:13:12   
Blink1
U madona Selena 800 ml???

Naša je skoraj vedno jedla točno toliko kot je napisano na škatlici umetnega mleka Hipp. Ko je nekajkrat spraznila stekleničko, sem ji naredila več, da se videla če mogoče več rabi.

(odgovor članu mia-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko mililitrov?
13.6.2005 13:45:48   
Anonimen
Ja, včasih je šel tudi do enega litra :)-, zato pa je pri 5 mesecih imel 9,5 kg... dober jedec!

(odgovor članu mia-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko mililitrov?
14.6.2005 7:50:06   
Blink1
uau:bravo::bravo: Ful frajer:bravo::bravo:

(odgovor članu mia-1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?