|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:09:24   
*ava*
Pozdravljene,
zanima me glede na to da sem brezposelna in noseča,koliko časa pred porodniškim dopustom se mi splača zapoliti?ali je dovolj 1 mesec prej,ali je glede na višino porodniške boljše da se že sedaj ki sem v 2 mesecu zaposlim,pa vse do konca??
Pa kje bi si lahko izračunala povprečje porodniške??

Hvala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:10:21   
Volga
Ti si pa ostala v 90-tih letih.

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:25:48   
thaiss
a delat pa nebi šla???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:41:01   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: *ava*

Pozdravljene,
zanima me glede na to da sem brezposelna in noseča,koliko časa pred porodniškim dopustom se mi splača zapoliti?ali je dovolj 1 mesec prej,ali je glede na višino porodniške boljše da se že sedaj ki sem v 2 mesecu zaposlim,pa vse do konca??
Pa kje bi si lahko izračunala povprečje porodniške??

Hvala...


tvojih vprašanj pa ne zastopim glih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali ni normalno da dlje ko boš zaposlena oz. boš delala in prejemala za svoje delo plačilo da boš imela večjo porodniškouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Punca draga vse je odvisno od tega koliko časa boš delala, ker se ti šteje povprečje bruto plač zadnjih 12 mesecev.Tako da če nič ne delaš nič ne dobiš razen starševskega dodatka, ki znaša 193e + otroški dokladi.

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:43:42   
*miska.mcc*
če ti bo delodajalec nabil plačo do neba (in je pripravljem placevati tudi donebesne prispevke), se ti vsekakor splača zaposlit takoj zdaj.

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:47:51   
Anonimen
Za porodniško se upošteva povprečje zadnjih 12-ih dohodkov, od katerih so bili obračunani prispevki.
Poglej na Center za socialno delo Šiška, tam so izračuni vseh socialnih transferjev.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 30.7.2010 9:55:31 >

(odgovor članu *ava*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 9:54:39   
kakadoo
IZVIRNO SPOROČILO: *ava*

Pozdravljene,
zanima me glede na to da sem brezposelna in noseča,koliko časa pred porodniškim dopustom se mi splača zapoliti?ali je dovolj 1 mesec prej,ali je glede na višino porodniške boljše da se že sedaj ki sem v 2 mesecu zaposlim,pa vse do konca??
Pa kje bi si lahko izračunala povprečje porodniške??

Hvala...


Svašta! user posted image  hm. eni delamo kr skos, pa ne vem če se kej bolj "splača" user posted image

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 10:23:32   
zmajaz
Če bi dobila zaresno službo, se ti vsekakor splača zaposliti čimprej, ker se, kot pravijo zgoraj za izračun vzame povprečje zadnjih 12 plač. Če pa bi šlo za t.i. "navidezno zaposlitev" samo zato, da bi potem dobila porodniško, kjer boš stroške zaposlitve pokrivala dejansko sama, se ti pa računica ne izide, ker boš plačala več, kot pa potem dobila nazaj. V takem primeru se večinoma zaposlijo potem nekaj dni pred nastopom porodniške, da potem dobijo porodniško v višini 55% minimalne plače namesto 193 eur starševskega dodatka.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 10:25:37   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
a delat pa nebi šla???


Saj ne, da bi jo hotela zagovarjati, ampak taki komentarji pa tudi niso ravno potrebni, če ne poznaš situacije - mislim, da nam je vsem jasno, da je dandanes že tako ali tako zelo težko dobiti službo, nosečnico pa še toliko bolj neradi zaposlijo, če že nima ravno kakih vez.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 15:40:50   
*ava*
zmajaz...hvala....
ve ostale pa ste res ene koze,....drugega nimam kej rečt.....hvala vseeno,da sem spoznala kakšne ste nekatere tle gor.....se bom že sama pozanimala.....ve pa kar naprej delajte,da boste imele kej od tega!!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 16:26:03   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: *ava*

zmajaz...hvala....
ve ostale pa ste res ene koze,....drugega nimam kej rečt.....hvala vseeno,da sem spoznala kakšne ste nekatere tle gor.....se bom že sama pozanimala.....ve pa kar naprej delajte,da boste imele kej od tega!!!


punca moja tebi pa manjka malo besednega znanja in v bistvu tebe ni nobena žalila tako kot ti druge, ampak so ti samo povedale, da moraš če hočeš dobiti porodniško delat,,....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 20:44:04   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
a delat pa nebi šla???


Saj ne, da bi jo hotela zagovarjati, ampak taki komentarji pa tudi niso ravno potrebni, če ne poznaš situacije - mislim, da nam je vsem jasno, da je dandanes že tako ali tako zelo težko dobiti službo, nosečnico pa še toliko bolj neradi zaposlijo, če že nima ravno kakih vez.

tudi ti si po svoje razlagaš moje vprašanje. Sama je vprašala,citiram: ali je dovolj 1 mesec prej,ali je glede na višino porodniške boljše da se že sedaj ki sem v 2 mesecu zaposlim,pa vse do konca??
kar jaz razberem, da le ima možnost zaposlitve, če le hoče.


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 20:47:11   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: *ava*

zmajaz...hvala....
ve ostale pa ste res ene koze,....drugega nimam kej rečt.....hvala vseeno,da sem spoznala kakšne ste nekatere tle gor.....se bom že sama pozanimala.....ve pa kar naprej delajte,da boste imele kej od tega!!!


s cim pa sem jaz tebe uzalila zgoraj?user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
30.7.2010 21:39:10   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
a delat pa nebi šla???

Saj ne, da bi jo hotela zagovarjati, ampak taki komentarji pa tudi niso ravno potrebni, če ne poznaš situacije - mislim, da nam je vsem jasno, da je dandanes že tako ali tako zelo težko dobiti službo, nosečnico pa še toliko bolj neradi zaposlijo, če že nima ravno kakih vez.

tudi ti si po svoje razlagaš moje vprašanje. Sama je vprašala,citiram: ali je dovolj 1 mesec prej,ali je glede na višino porodniške boljše da se že sedaj ki sem v 2 mesecu zaposlim,pa vse do konca??
kar jaz razberem, da le ima možnost zaposlitve, če le hoče.

Hm - ja, midve zdaj predpostavljava vsaka svoje, ker nimava dejstev. Ampak jaz sem si pač razlagala tako, da če bi imela možnost resne zaposlitve, ne bi spraševala, ali naj jo izkoristi, ampak bi se enostavno zaposlila, in da razmišlja v smeri t.i. "navidezne" zaposlitve, ki bi dejansko bremenila njo. Povsem možno pa je, da se motim in imaš ti prav, ker avtorica ni dala dovolj podatkov.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko prej se splača zaposlit?
31.7.2010 8:32:43   
*ava*
ni važno...končamo!!!mojih težav ne bom vam razlagala....želela sem pomoč,hvala za prijaznost!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?