|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko ste ali plačate.....
12.8.2005 15:34:10   
lutka
....vrtca za vaše :duda::duda:?

Rada bi ju dala v vrtec pa me je groza cifre, ki bi bila na položnici :zmeden:

sem si sama nekaj računala in sem si izračunala, da bi za oba skupaj plačala 25.000sit, ampak se mi zdi , da je to premalo, če vemo kakšne so cene v vrtcih.


lp:rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko ste ali plačate.....
12.8.2005 19:48:34   
Gina
Zelo na okvirno si lahko izračunaš tako, dapogledaš na odločbo za otroške dodatke, koliko % plače imate na družinskega člana - se mi zdi, da si zadnjič govorila o cca 30-35, ampak mogoče pa nimam prav. Potem pa pogledaš na link od vašega vrtca, koliko je za plačati za 3. plačilni razred, (če imaš take dohodke). Za drugega otroka lahko odšteješ 10%, ampak po moje tisti 25.000 ne bo držalo. Mogoče po otroku.:zmeden: Bom probala link poiskat za cene vrtcev, nekje se mi zdi, da imam.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko ste ali plačate.....
13.8.2005 12:23:22   
eva1
Nam so naračunali 42.000-ne vem, a milsijo da gnar serjemo al kva???? Pa nimao glih plače za vikat, pa še krediti...glih tolk da čez mesec pridemo...in potem 42 tisoč vrtca-HALO:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko ste ali plačate.....
13.8.2005 12:52:05   
alpog
To je v vsaki občini drugače. Odvisno je tudi od števila družinskih članov, pa od prihodkov seveda. Pojdi na upravo in naj ti naredijo informativni izračun. Po moje te tudi ne morejo do kosti obrat, saj vas je le pet, a ne!? 9nebesa 9nebesa 9nebesa

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko ste ali plačate.....
15.8.2005 21:27:56   
ursk@
A vam se zdi dosti cca. 40.000 SIT? Kaj pa naj mi porečemo, ko imamo najdražji vrtec v SLO?! Nam so okvirno (preko palca) naračunali 109.000 SIT za obe skupaj!!! :(:(:(:(:(
Sem raje doma za takšen denar, marsikdo ne dobi toliko na mesec izplačila...

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko ste ali plačate.....
15.8.2005 21:57:02   
lutka
pri 95.000 sit plače od tega imam 25.000sit kredita, se mi zdi 40.000 sit za vrtec veliko.:((:((

Res je tukaj še moževa plača , ampak ima tudi on 72.000sit stanovanjskega kredita + 120.000 sit za položnice.


lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko ste ali plačate.....
15.8.2005 22:05:56   
Gina
Punce, saj šola ni dosti cenejša. Za dva otroka, če imata malico in kosilo, pa vedno je še kaj zraven, če niso kam šli, je pa učbeniški sklad, če ne je pa kdo na šolo prišel igrico zaigrat, če ne je pa fotokopiranje, daš cca 30.000 ali malo več. Poleg tega imamo pa še en vrtec za plačat. Ja, najboljše je imeti 3 otroke:)-:)-:)-.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   koliko ste ali plačate.....
16.8.2005 8:39:52   
Vera*
AAAAAAAAAAAAAA Ursk@ 109.000 za vrtec?ne me basat.Iz kod pa si?A so čist normalni?:(:zmeden2:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   koliko ste ali plačate.....
16.8.2005 11:58:35   
marta2

Tud mi smo si izračunali čez 100.000 SIT na mesec za naši dvojčici:(, razen če nam bodo upoštevali stanovanjski kredit. Zaenkrat še iščemo vrtec, ker smo v vseh bližnjih bili zavrnjeni, veseli bi pa bili če bi našli kakšno cenejšo obliko privat varstva. Saj je res, da imava bruto visoke plače, da sva si pa sama kupila stanovanje in ga drago odplačujeva (250.000 na mesec) to pa žal ne upoštevajo povsod.

LP Marta

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   koliko ste ali plačate.....
16.8.2005 12:40:37   
alpog
Marta2, mislim, da tega ne upoštevajo nikjer!

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   koliko ste ali plačate.....
18.8.2005 19:40:57   
marta2

Saj to je res, pa vendar se mi zdi cifra previsoka. :zmeden:Namesto, da bi svojim otročkom nudili kaj več, bomo delali samo za položnice in premišljevali kako iz meseca v mesec. Trenutno se mi zdi naš finančni položaj popolnoma brezizhoden.

LP Marta:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   koliko ste ali plačate.....
23.8.2005 11:46:51   
kimba
stanovanjski kredit upoštevajo v Ljubljani, za drugje mi ni znano.:bravo::bravo:

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   koliko ste ali plačate.....
23.8.2005 11:50:59   
pi
Zakaj pa samo v Ljubljani ? To ni fer. Tudi midva sva vzela velik kredit za hišo, me je že sedaj strah kako bomo zmogli ko bodo vsi trije v vrtcu.
Upam, da se bo do takrat kaj uredilo.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime
metuljčica12

Ime

Nick (21%)

Aleks (17%)

Matej (17%)

Jan (38%)

Damjan (7%)


Število vseh glasov: 29

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!