|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko vas ima
4.4.2007 12:39:26   
Zamima
Satelitski krožnik? Kako ste zadovoljne s sliko, s programi? Na kaj moram pazit, ko kupujem satelitski krožni, da ne bom lih najbolj ceneno varijanto vzela. Sprašujem za kar nekaj mesecev naprej, ker v prihodnje ne bi rada kablske plačevala user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 12:50:01   
soncece24
Kaj pa vem, meni je to bolj "za na vas", kjer ni kabelske. Po mojem je kr drago, pa še zunaj na hiši ga imaš potem, ti ga še toča stolče al pa odpihne user posted image user posted image ne, saj se hecam. Moja mama si je ravno prejšnji teden odjavila kabelsko in telefon in vzela siol trio paket - digitalna televizija, internet in telefon. mislim, da je vse troje skupaj 40€ mesečno.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 12:52:48   
Taula
Mi ga imamo, ampak ga ne uporabljamo več odkar imamo kabelsko. Kot se spomnim so nam ful kanalov zakodirali, tako da ne vem kako je s tem. Verjetno jih moraš posebej plačati.user posted image

Se ti pa kar splača Siolov paket ja.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 12:53:00   
Zamima
ja saj jaz bi tudi TRIo paket pa ga ne morem met, ker v tiste brege (beri: bregce user posted image ) ne vleče njihova televizija user posted image user posted image , samo tel in internet lahko imamuser posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 12:55:13   
Taula
ja saj jaz bi tudi TRIo paket pa ga ne morem met, ker v tiste brege (beri: bregce ) ne vleče njihova televizija , samo tel in internet lahko imam


Aja? Škoda. Hm ja..pol se pa pozanimaj glede kodiranja satel.programov. Nam so zakodirali MTV, RTL, RTL 2, VIVO, VOX...evo za te se spomnem še, ker sem jih takrat ful rada gledala. Vem pa, da jih je bilo več zakodiranih.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 13:01:07   
Zamima
ma saj nemških sploh ne gledam tolko, samo,....da pač ne bom imela samo 3 programe user posted image ,...

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 13:09:07   
NinKa
Men je tut blo hudo, ko sem prišla na "vas" in ni bilo kablske..na satelitsko lahko loviš večinoma sam 3 razredne nemške regionalne kanale, nekaj angleških (CNN, bloomberg), pa tiste standardne (pro7, rtl, rtl2, viva,...).

No, sedaj imamo tako rešitev...na eni TV je Siolov Trio, da lovi večino zanimivih kanalov, na drugi tv pa smo pustili satelitsko.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 13:17:26   
Zamima
user posted image user posted image  joj groza sploh ne vem kaj bi naredila

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 13:52:41   
MALINČICA
Moja prijateljica je tud z bregov, pa imajo satelitski krožnik, pa vem da so ful zadovoljni, samo ga paimajo že dolgo, in takrat, ko so ga kupovali vem da je bilo ful drago, zdaj po moje ni več toliko.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 13:54:17   
MALINČICA
Zamima, a se meni samo tako zdi, al se ti res nekam bolj proti Koroški seliš?

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko vas ima
4.4.2007 22:07:12   
karmy
Zanimivo to da so ti te programe zakodirali user posted image ker ti tega ne bi smeli...si to javila na Siolovo tehnično pomoč? 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?