|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:26:15   
zverca
Evo, tele teme pa še nisem zasledila...
Kolikokrat na teden pa vi kaj seksate? Midva z mojim, moram reči, da kar vsak dan, če le ne pride k meni teta iz Krvavca ali pa če sva na bojni nogi, pa še to potem kar s tem poglihavauser posted image . No, ampak mene še vseeno kar nekaj preganja, če ma kakšno drugo, da še pri kakšni kaj skoči, al pa kaj. Sem pravo panaroično bitje, priznam. Cele dneve dela, drugače je pa z mano. Ampak vseeno, mislite da to, da se z mano igra vsako noč, pravi da mu ga še nobena do sedaj ni tako dobro vlekla kot jaz user posted image , in vse je ok... ampak jaz bi še vseeno rada vedela kolk v povprečju imate ve tako divje večere?'
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:27:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zverca

Evo, tele teme pa še nisem zasledila...



Kam pa pol gledaš? user posted image user posted image user posted image
No, ja, sej jo zato nisi vidle, k babe tle na RR ne seksamo. user posted image user posted image user posted image
To si pa vidla, a ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zverca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:27:58   
KIRA
kukr mava čas. bi večkrat ampak ni izvedljivo zarad dece. user posted image user posted image user posted image saj bojo žše dovolj hitro pogruntal pa jim ni treba lajf kazat.
tkoda v glavnem, ko deca spijo, pa nisva preveč zmatrana. eno povprečje je na vskih 3 dni.
jest bi itak skoz, pa se moj buni. najbrž se boji, da mu ga fentam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:30:12   
zverca
Gledam že, gledam, amapk mogoče pa kakšni le imajo akcijouser posted image . Ampak na nataliteti je pa še vseen treba delat, a?user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:31:40   
Anonimen
Jst sm tle že oddelala svoje. Mam več otrok kukr je slovenski povprečje, tko, da pr ns nč več ne seksamo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zverca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:33:00   
Anonimen
hehe jst pa kar iz enega ekstrema v druzga...najprej 14dni abstinence, zdele pa v 3 deh ze kar 7-krat.

(odgovor članu zverca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:37:52   
Anonimen
pr nama je tud čist odvisno.. včasih 14 dni nič, pol pa vsak drug dan. včasih kakšen mesec le 2x user posted image , včasih na teden 2x... kokr je..

je pa res, da se oba zavedava, da to premalkrat počneva.. ampak enostavno je tko, da čez dan se ne spraviva user posted image , zvečer ko se uleževa pa mal TV pogledava, pol je pa itak že eden zaspan... in tko pol nič ne rata..user posted image

se bova mogla nekak večkrat spravit k delu user posted image , ampak nočem pa npr. imet "načrta oz urnika"..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:40:33   
Dragica
Ne vem punce koliko ste stare ampak jaz pri svojih 50 in še nekaj vsaj trikrat na teden. Ja pravjo da se morata parnerja prilagajati eden drugemu. Moj dedec bi vsak dan če povem po resnici.

_____________________________

PRAVA LJUBEZEN JE VEČNA.

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:42:37   
Anonimen
user posted image
Jst sm na istem k biba12
user posted image

(odgovor članu Dragica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 13:48:27   
Bubamaraa
5x.............najmanjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:02:58   
Anonimen
14 dni abstinence - kot sem ygoraj napisala - je bilo samo in izkljucno zaradi odsotnosti mojega user posted image . Drugace pa tud midva ene 5-6x na teden;casih se celo vecuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:04:17   
soncece24
Nekje 2x tedensko - tak nama obema najbolj ustreza. Pridejo pa tudi obdobja ko vsak dan - na morju recimo, ko ni stresa, ni urnika, ni ničesar.. doma pa to ni izvedljivo.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:07:43   
Jolly
3x na tedenuser posted image

_____________________________

Najbolj tvegaš kadar ne tvegaš... življenje je cesta po kateri so lepe in grde poti - najlepša pot pa je bila tista, na kateri sem spoznala tebe.

http://joker80.moj-album.com/

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:19:01   
tanikaa
Ne seksamo. Še nisva poročena pa pač ne smeva.
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Jolly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:21:58   
Anonimen
Ne seksamo. Še nisva poročena pa pač ne smeva.
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ne seksamo. Še nisva poročena pa pač ne smeva.
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pr nas isto!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:24:12   
triša
Jaz se pa lahko vpišem med nune midva seksava 1X na dva meseca,pravi da se mu ne da, haloooouser posted image . Mogoče je pa že preveč v letih (49). Sem rekla da si bom kakšenga mladga žrebca umislila.user posted image v vsakem hecu je mal resnice.

(odgovor članu zverca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:26:46   
BlankaT
Joj mene user posted image . Tega pa moj ne sme videti, ker bo user posted image  pri hiši. Pri nas je bolj 1x na teden user posted image , pa še to je z moje strani skoraj preveč user posted image . No, saj pride včasih obdobje, ko je malo večkrat, ampak 5-6x na teden pa nama ne rata, sicer je tudi neizvedljivo, ker ga celi teden ni doma, ampak tudi, če bi bil bi našla kakšen izgovoruser posted image .



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Jolly)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:27:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: triša

Jaz se pa lahko vpišem med nune midva seksava 1X na dva meseca,pravi da se mu ne da, haloooouser posted image . Mogoče je pa že preveč v letih (49). Sem rekla da si bom kakšenga mladga žrebca umislila.user posted image v vsakem hecu je mal resnice.



Si pa vseen na boljšem kot jaz
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:31:55   
Anonimen
user posted image In k jst!user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 14:40:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zverca

Evo, tele teme pa še nisem zasledila...
Kolikokrat na teden pa vi kaj seksate? Midva z mojim, moram reči, da kar vsak dan, če le ne pride k meni teta iz Krvavca ali pa če sva na bojni nogi, pa še to potem kar s tem poglihavauser posted image . No, ampak mene še vseeno kar nekaj preganja, če ma kakšno drugo, da še pri kakšni kaj skoči, al pa kaj. Sem pravo panaroično bitje, priznam. Cele dneve dela, drugače je pa z mano. Ampak vseeno, mislite da to, da se z mano igra vsako noč, pravi da mu ga še nobena do sedaj ni tako dobro vlekla kot jaz user posted image , in vse je ok... ampak jaz bi še vseeno rada vedela kolk v povprečju imate ve tako divje večere?'




Ma vidva sta ziher komaj pol leta skup, ker po 5 letih več ne bosta tako pogosto!!!
 
Če pa se bojiš da še kje drugje user posted image , potem pa dajta še bolj pogosto ( dvakrat na dan ) pa ziher nebo mogel več drugje!!!!!
 

(odgovor članu zverca)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 15:16:19   
natalia
Ampak vseeno, mislite da to, da se z mano igra vsako noč, pravi da mu ga še nobena do sedaj ni tako dobro vlekla kot jaz



pa daaaj....user posted image



midva 1x na mesec, ker se nama ne da..

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 15:42:48   
zverca
skupaj sva 1,5 leta in sev večkrat kot to njemu ne da, ne meni. Tako da upam da želje še za druge nima. Jao, ampak da se jaz tako prekleto vživim v situacijo, da bi drugje user posted image   se mi pa tud še ni dogajalouser posted image . Groza me je. enkrat sem bila prevarana, sedaj pa mislim da vsi skačejo čez plotuser posted image .  Imate kakšno rešiev za zblojenko? Še več sexa,.. še več česa?user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 15:55:21   
Anonimen
Če te ma namen varat te bo v vsakem primeru, pa se lhku pretegneš!

To sploh ni pogojeno s tem kolikokrat "dobi" doma ampak je odvisno od karakterja osebe.

user posted image pa kdo vam je vbil v glavo da varajo moški ki doma preredko seksajouser posted image

Varajo nesigurni moški in ženske, ki iščejo v tem potrditev da so še vedno čudoviti in prekrasni....
V glavnem totalno nesamozavestni ljudje. Pogostost posteljne telovadbe doma nima tukaj dosti veze.

(odgovor članu zverca)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 21:41:37   
Marogica








user posted image   
RE: kolikokrat pa vi seksate?

"Dovoljkrat"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kolikokrat pa vi seksate?
8.9.2006 22:01:35   
lelaval
Tolikokrat, da sva oba zadovoljna. Je pa nekako tako, kot pri Bibi 12.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?