|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno nam je uspelo
20.5.2006 23:54:12   
Teni_
Lulat na wc-ju namreč. Kahlice tako ali tako nikoli ni marala, rada pa je šla na wc. Do zdaj je vedno samo sedela, lulala pa ni (vedno v hlače). No, danes pa nam je to že 2X uspelo. Sem bila prav vesela, Teja pa tudi in ji je bilo full smešno, da lula.user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končno nam je uspelo
21.5.2006 0:02:24   
frutka_
user posted image user posted image user posted image Bravo Teja!!!user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa ji kupi knjigico "Matevžu je uspelo".
Krasna knjigica za pleničarje in za tiste na kahlici, ki še jim morda uide!




(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končno nam je uspelo
21.5.2006 0:51:51   
KODA
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: končno nam je uspelo
21.5.2006 7:19:34   
lelaval
user posted image user posted image user posted image   Č E S T I T K E user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: končno nam je uspelo
21.5.2006 11:17:55   
dory
O kul...brabo soimenjakinja :)

Nas je tud trmaril zadnc,da hoce tko k mami, v stranisce....skor mi je notr padu..tko da zaenkrat se nau nc  :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: končno nam je uspelo
21.5.2006 11:28:38   
Teni_
teja. mi imammo tisti nastavek za wc, ker bi drugače Tejina mala ritka tudi v školjki pristalauser posted image .

Frutka, kje naj pogledam za to  knjigo? Dobra ideja.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: končno nam je uspelo
21.5.2006 13:06:59   
babica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: končno nam je uspelo
25.5.2006 8:37:24   
Teni_
Zdaj pa že kar rpdino lulamo. Sicer se še kdaj zgodi kakšna nesreča, ampak večinoma je wc glavni.user posted image

(odgovor članu babica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?