|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 13:38:45   
metaa
Lep pozdrav najprej.
Imam že dva otročka, drugi sicer ni bil planiran tako kmalu, saj sem zanosila že nekaj mesecev po rojstvu prvega. Sicer sva se na nek način pazla (nikoli do konca, pa dojila sem), ampak saj si misliš, če se bo slučajno prijelo, se pa bo, saj bo šele drugi otrok. Sedaj jih pa ne bi imela več, ker se nama zdi zadosti, ampak če bi se nama pa slučajno "ponesrečilo", pa ne bi mogla it splava delat, se mi zdi, da ne bi mogla s tem živeti. Ampak res ni ne želiva več otrok in zdaj me ful skrbi-po moje ne bom nikoli več sproščeno seksala, ker ene zanosijo kljub kontracepciji.
Zanima me, za kakšno metodo kontracepcije ste se odločile po porodu, zlasti tiste, ki ne želite več otrok. Glih sterilizirat se (oba) ne bi šla, s tableti se po svoje ne bi basala še vsa plodna leta, nekoliko razmišljam o spirali. Kakšne so vaše izkušnje z njo oz. katero metodo priporočate (poleg vzdržnosti). No, zdaj še dojim, bo treba najbrž s kondomi, pol pa pojma nimam. Bi pa ful rada nekaj zanesljivega, ker me je res strah!
(Sory, mal sem bla dolga.) 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 13:45:20   
darjatimci
Jaz sem imela kar nekaj let maternični vložek- klasični in to brez težav, ki jih omenjajo( močne krvavitve).

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 14:16:59   
HuAnita
Ne vem, jaz sicer prisegam na kondome, ob zadevah, ki se vstavijo v mater. vrat in potem vsakih nekaj dni tipaš, če je še na mestu, pa niti slišati ne morem, me kar boli zraven...

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 16:41:31   
soncek&luna
jaz imam mireno... ta zascita je najblizja sterilizaciji... rok trajanja je 5 let... za to sem se odlocila, ker se s tableti ne bom vec filala, na lubrikante s katerimi so kondomi 'premazani' pa imam alergijo - pa sem ze vse sprobala

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 17:08:54   
metaa
Joj, a si tolk dobra in mi "soncek&luna" poveš prosim, kaj je to mirena-nisem še slišala, me pa ful zanima in verjetno bi zame to prišlo zelo v poštev, upam samo, da je zihr. Saj tablet tudi jaz ne maram preveč, spirala pa me po pravici povedano tudi ne mika preveč.
Hvala za odgovore.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 17:16:39   
bskrle
Sem se kar smejala, ko sem brala, kako sta pazila ...
Če se zaščitita oba, torej kondom + tvoja zaščita bi moralo biti dovolj. Praviš, da ne bi mogla sproščeno imeti spolne odnose, a sedaj so bili pa sproščeni, ko sta pazila in nista šla do konca. Neuser posted image razumem čisto.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontracepcija-dovolj otrok!
13.4.2006 17:48:10   
bini
ja, imam podobne težave trenutno user posted image ... no, trenutno še čakam da bodo šivčki ok, potem pa v akcijo...
bo pa treba dokler bom dojila kar na kondome se zanest, ker kljub temu, da si recimo oba želiva še enega otročka, bi si ga želela šele čez minimalno 3 leta, da tale dva štrukla mal zrasteta user posted image ...

po dojenju pa bom jest verjetno kar šla na tablete, so se prej obnesle 6 let, pa zakaj se ne bi še zdej... glede raznih miren in podobnih vstavkov pa razmišljam enako kot huanita - brrrrr, kar strese me...user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?