|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
10.2.2011 9:12:29   
lipikica
punce, katero konntracepcijo uporablate po porodu? meni je ginek. odsvetovala tabletke za enkrat, ker sem že tako polna drugih hormonov-dojenje in je rekla naj mož poskrbi za zaščito. sedaj je ta tako, da tist kondom preden se zmisliva "gor namontirat" je že konec akcije... in učiraj seveda je bilo z "pazi" fazo. sem pa vsa prestrašena, ker menstr. sem že dobila in sem v časo ovulacije ( če jo že imam, po 3 mesecih od poroda) in se bojim da ni kaj uteklo......
ali se postkoitalna tabletka dobi le pri ginekologu?




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcija
10.2.2011 11:17:58   
nusi
tabletko dobiš pri G, oz če ne dela (in ni nadomščanja) na urgenci/polikliniki (vsaj v lj). Pri meni je trenutno enako glede kontracepcije, menstro sem dobila pred 1 mesecem, malo preden je bil tamal star 8 m, prakticirava metodo umika user posted image , glede zanesljivosti le te ni potrebno izgubljati besed user posted image . Za enkrat se sicer ne obremenjujem, tudi če se kaj prime se ne  bom sikerala.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcija
10.2.2011 12:34:09   
emica2008
kupiš lahko v lekarni- Norlevo tabletke.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcija
10.2.2011 13:37:43   
Doll
ne vem kakšno G imap ,ampak v času dojenja je lahko inekcija depo provera ali pa tabletke cerazette

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcija
10.2.2011 21:25:52   
lipikica
norlevo sem vzela user posted image

tako bom rekla, sem že jemala kontr. tab. pred časom in se fajn zredila- yarina, in potem sva bila le na kondomih. me zanima kako  je stemo cerazette in depo injekcijami, je ravno tako kot ostale kont. tabl.da se zrediš? kajti že tako mi ostajajo kh po porodu in še to... kondom mi je pa tako nepraktičen-ne vem no

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija
5.3.2011 22:10:02   
zvezdica1982
živjo,
malo pozno odgovorjam na forumu, ampak vseeno. Jaz sem dobra dva meseca od poroda in že en mesec jemljem tablete cerazette. Mi jih je ginekologinja takoj priporočala in zaenkra je vse ok. Dojim polno, prez dodajanja, mleka imam zelo veliko, tablete pa ne vplivajo na počutje ali na kg =). Vsaj pri meni ne. Jaz jih priporočam. Sicer ne vem kako je s temi tabletami, da jih jemlješ kar v nedogled, ker ne delaš pavz, jih jemlješ neprestano. Jaz jih bom jemala dokler bom dojila, potem grem pa nazaj na navadne, zaradi menstruacije. Če smo narejene tako, da vsak mesec krvavimo, potem že ne more biti dobro, da odlagaš menstruacijo v nedogled. LP

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?