|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
22.2.2006 21:32:52   
renan
Tiste, ki polno dojite, uporabljate še kakšno kontracepcijo zraven? Katero? Mi gin ni dala tabletk, ker  prehajajo v mleko. Dojenje pa baje ni glih zanesljiva zaščita...
A je katera tu na forumu, ki je polno dojila in zanosila? V katerem mescu po porodu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcija
22.2.2006 21:46:46   
Gina
Jaz sicer nisem zanosila med dojenjem, lahko ti pa povem, kdaj sem pri polnem dojenju dobila M, saj to te zanima, ali kako - prvič in drugič po 6. mesecih, tretjič po 8. Vem pa, da so tule dekleta, ki jim je uspelo zanosit med polnim dojenjem. Saj se ti bodo najbrž javile.

Drugače pa lahko imaš med dojenjem mireno. Jaz sem jo imela, pa mi je čist fajn.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcija
22.2.2006 23:17:15   
lelaval
Dokler dojiš, ne dobiš KT, dokler pa samo dojiš NAJ BI BILA zaščitena, ko pa začneš dodajat, pa nisi več 100% zaščitena. Tako naj bi bilo, a teorija je eno, parksa pa drugo. user posted image
Sicer pa obstajajo še druge zaščite - vsaj dokler dojiš. Ti bi lahko G predpisala kakšen gel, film - ki se vstavi v nožnico, mat. vložek (če vama morda  kondom ni všeč)

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcija
23.2.2006 9:41:58   
Anonimen
Dojenje NI zaščita pred zanositvijo.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcija
24.2.2006 18:57:35   
Katrin
Jaz dojim že skoraj 12 mesecev, cel čas pa uporabljava kondome.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija
26.2.2006 20:45:51   
bena
Meni je ginekolog na poporodnem pregledu, ker sem dojila (in še vedno), kot kontracepcijo ponudil neko injekcijo, ki nudi zaščito tri mesece. Sicer sem jo odklonila, ker uporabljava kondom (tudi pred nosečnostjo sva za zaščito uporabljala kondome, vendar sva se šla malo loterije, saj veste varni dnevi itd. Hvala bogu, da sva zadela glavni dobitek. Ker če bi čakala na pravi čas, ko bi user posted image  začela planirati, bi sigurno odlašala še kakšni 2 leti).

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontracepcija
27.2.2006 0:24:41   
Šoni
Hja, kar se kontracepcije s hormoni tiče je pa tko, da res prehajajo v mleko in ni čisto vredu če jih konzumirajo otročki. Sploh če so user posted image  fantki. Najbolje je uporabljati kar kondom. Kar se pa dojenja tiče, pa mislim, da tudi ne predstavlja (zanesljive) zaščite.

Lp, Šoni

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kontracepcija
27.2.2006 2:14:57   
Aleksandrin
Moja 100% zaščita je "neseks" user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kontracepcija
27.2.2006 10:11:37   
pravljica
mene je G opozorila, da z dojenjem NISEM zaščitena! na razpolago mi je dala maternični vložek ali kondome, ampak ker bi mene to preveč bolelo, sva raje na kondomih user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kontracepcija
28.2.2006 15:12:08   
Reza
Kondomi ali maternični vložek - samo to je zaščita, čeprav polno dojiš. Vem, GROOOZA, ampak tako je.

_____________________________

29. decembra se je rodila naša Ava.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kontracepcija
1.3.2006 8:06:48   
mala Tinka
A se je katera odločila za injekcijo Depo Provera? Kako se obnese? Je bilo kateri slabo, glavoboli,...?

(odgovor članu Reza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kontracepcija
2.3.2006 22:01:01   
renan
maternicni vlozek se vstavlja sele po prvi menstruaciji, mi je rekla gin. kondomi so mi pa tako mimo, tako neosebni..:/ kaj pa coitus interuptus?

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kontracepcija
3.3.2006 11:39:35   
Anonimen
Moja kolegica je dobivala te injekcije in je fasala hudo bolečino v trebuhu, tako da je morala v bolnico in so ji pol tam ugotovili. Ker če pomisliš je to vseeno velik šok za telo da se pol 3 mesece sprošajo hormoni ki so v injekciji. Je rekla da nikoli več.

Jaz sem zanosila ko sem začela malemu dodajati en obrok na dan namesto dojenja (pri 6 mesecih) Midva trenutno uporabljava naravno kontracepcijo, jaz še polno dojim.

Je pa res da dojenje ni zaščita.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kontracepcija
4.3.2006 21:01:50   
Šoni
Renan, s coitus-om interruptus-om je pa tako, moški pred samo ejakulacijo oz. izlivom semena izloči še predsemensko frakcijo, ki ima sicer zelo malo semenčic, a za oploditev je dovolj samo ena, tako da, to ni zaščita. Odločitev je pa tvoja..

Lp, Šoni

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kontracepcija
5.3.2006 16:58:45   
renan
Vem, samo do zdaj se nama še to ni zgodilo. Coitus interuptus  plus polno dojenje pa bi  morala biti že kar precejšnja zaščita, ali ne? Če pa ne,  bomo imeli pač še enega, čeravno bi rajši počakala še kakšno leto.

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?