|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalke ali nagec?
24.6.2010 9:39:10   
altaja
Pošteno povedano, niti pomislila nisem na kopalke dokler nisem slišala nekatera mnenja drugih mamic. Naš 10 mesečnik bo na morju nagec, na plaži kjer ni veliko ljudi..
Bazeni so druga stvar, tam je plavalna plenička obvezna..
Hvala za mnenja...



_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 9:43:49   
koala
Moj ima vedno pleničko /kopalno pleničko gor, ne vem no nekako se ne počtim dobro ob vsej tej tehnologiji da bi otroka pustila nageca.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 9:51:44   
ledenka
za kopanje v morju bo nagec, za zunaj pa bo imel pleničko, ker se mi ne zdi ravno ok, da lula in kaka po plaži

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.6.2010 9:53:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 9:53:47   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

za kopanje v morju bo nagec, za zunaj pa bo imel pleničko, ker se mi ne zdi ravno ok, da lula in kaka po plaži


Se razume user posted image   Za kopanje me zanima..

< Sporočilo je popravil altaja -- 24.6.2010 9:54:15 >


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 9:54:17   
smokyhawk
mah,to je že vse nekam šlo v user posted image ,kaj vse še nebojo ponujali....user posted image se strinjam,bazeni so neki druzga,zaprt prostor polno klora,pa bog ve kaj šeuser posted image ,ampak morje...
moj je že tak rad nagec pa tak uživa v vodiuser posted image ,in mu ne mislim pleničke neke na morju gor devat,le zakaj....na morju mislim da še nisem videla niti enga malčka ko bi mel plenice za kopanje gor...ne na hrvaškem kaj šele v sloveniji....itak ga ne mislim met pol ure not,in ga tak mislim pod tušem umit pa pol še v apartmaju skopat...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 9:56:26   
smokyhawk
za zunaj pa bo imel pleničko, ker se mi ne zdi ravno ok, da lula in kaka po plaži


seveda tle se pa strinjam....tudi moj user posted image bo mel pol pleničko gor.....user posted image user posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 10:14:48   
kakadoo
Moja ima kopalkice. Ene za v vodo, druge ki so suhe - pa oblečemo
ko pride iz vode. Če ni ljudi pa je nagec. Imamo pa jih samo zaradi enega
razloga - po tem ko sem slišala koliko je pedofilov, mi tudi na misel ne pride
da bi se eden izmed njih naslanjal na mojemu otroku. To se mi zdi zlorabljanje otroka.
Pa saj je res: otroček pa gor pa dol - res ni nič grdega če pokaže ritko... Ampak po drugi strani
se pa same postavite v to kožo. Bodite z nago ritjo na plaži da se eden naslanja nad njo.
Bi se fajn počutile ne. Ok - res je - otrok še ne razume oz. mu je vseeno... Ampak ni mi pa vseeno, da sem jaz tista, ki lahko prepreči, da se en pedofil pase na mojemu otroku. 
To pa ne.

Aja - dokler ni še znala prositi na wc, je imela plavalne pleničke.

< Sporočilo je popravil kakadoo -- 24.6.2010 10:16:00 >

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 10:20:07   
mamamamca
tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 10:20:23   
marjetica8
V morju nagec, na plaži pa kopalno pleničko

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 10:48:38   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...


Se podpišem!!!

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 11:36:43   
Abbott
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...


Se podpišem!!!


Jaz tudi! Too much obremenjevanja. Naj uživajo!!!!!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 11:45:00   
ledenaa
IZVIRNO SPOROČILO: Abbott

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...


Se podpišem!!!


Jaz tudi! Too much obremenjevanja. Naj uživajo!!!!!



naši uživajo z pleničko enako kot brez nje.Imajo pa definitivno pleničko,saj nočem da se kje pokaka na plaži ali v vodi!
In ja se obremenjujem s tem ker ni za sranje morje/plaža

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:10:59   
qqq
Moja ima kopalke za vodo, ker imamo plavalni obroč s "hlačkami" in mi ni všeč, da bi imela nago ritko direktno na plastiki. Na plaži je nekaj časa naga, nato navadna plenička. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:33:46   
Katy78
Lani je bil v vodi brez pleničke, na plaži pa tudi več ali manj kar brez. Se ni pa nikoli na plaži pokakal, ker ko se mu dogaja, nima časa za kakanje. user posted image Je pa res, da smo bili lani na bolj neobljudeni plaži.

Letos bo v vodi verjetno kar brez, na plaži pa, glede na to, da ga bo povsod dovolj, s kopalno pleničko.

(odgovor članu qqq)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:42:35   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...



Pedofili so družbena norma?

Moj otrok bo oblečen v kopalke ali kopalne pleničke. Sem pred leti videla "strica", ki je slikal otroke po plaži, tako, da ne, hvala, se ne strinjam z otroškim nudizmom.

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:47:11   
Naja31
Nikoli nag, ne prvi ne drugi otrok.
Meni je to nehigiensko, in prav nič srčkano ali luškano.


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:47:30   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...



Pedofili so družbena norma?

Moj otrok bo oblečen v kopalke ali kopalne pleničke. Sem pred leti videla "strica", ki je slikal otroke po plaži, tako, da ne, hvala, se ne strinjam z otroškim nudizmom.


Se strinjam.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:54:43   
Lenči_
Ni ga lepšega kot nag plavat v morju!! Sem sama probala in tudi otrokecu bom dala to možnost, da uživa, dokler bo hotel. Na plaži pa bo ziher mela pleničko, oz. kasneje kopalkice, da se ne pokaka, tako kot se je moji sekici. Sila neugodna situacija user posted image Kar se pa tiče pedofilov - res jih je veliko, mogoče se sploh ne zavedamo koliko! Sano naj keri pogleda mojo babiko, tak ga ženem, da se bo on usral na praži. Fuj ga bodi!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 13:57:05   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Nikoli nag, ne prvi ne drugi otrok.
Meni je to nehigiensko, in prav nič srčkano ali luškano.





podpis...tudi meni to ni niti srčkano niti luškano...moj tamal je v kopalkah....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 14:08:04   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Nikoli nag, ne prvi ne drugi otrok.
Meni je to nehigiensko, in prav nič srčkano ali luškano.




Nehigijensko? Za ritko ni nič bolj zdravega in boljšega, kot da je naga in na zraku...

Drugače pa naš sedaj je imel kopalne pleničke za v vodo, na plaži pa je bil malo nagec, večinoma pa v plenički, ker se vedno pokaka pribl. ob istem času, in to je bilo ravno tisto obdobje na plaži... pa se ni nikoli, ampak nikoli ne veš... če bi vedela da se ne bo bi bil pa nagec- naj še rita malo zadiha, ne more biti skoz zapakirana v tiste plastične plenice...

Glede pedofilov - so nažalost, pa ne samo na plaži, povsod - gravži nemarni, sam po drugi strani pa vsak stric ki pogleda otroka spet ni pedofil... ne vem no sicer si mislim, da če bi nekdo preveč opazoval mojega otroka bi to opazila, sicer pa njikjer ne piše, da jim ni dosti videti tudi razgaljeno detece - ali je vse v golih ritkahuser posted image user posted image , še malo pa bodo naši otroci na plaži lahko od pet pa do vratu zakriti, da se jim ne bo kaj zgodilo...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 14:24:17   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: mamamamca

tudi jaz sem za nago ritkouser posted image . Mislim, da smo ljudje preveč z nekimi družbenimi normami obremenjeni...

tudi mi smo nagci na plaži, obkroženi z nagci in s kopalkarji, nihče se ne naslaja, tudi mi se ne naslajamo. Moj otrok je nagec v vodi, ko neha čofotat je pa v plenički zaradi kakanja in lulanja. Ko bo pa brez pleničk, bo pa nagec, ker je to edino najbolj zdravo.

Se pa strinjam, da jih je veliko preobremenjenih. pedofili se pa žal naslajajo nad otroki neglede na to, ali so v bundah ali pa nagi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu mamamamca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 14:59:59   
ledenaa
Če se ti ne naslajaš,še ne pomeni da se drugi ne.


Meni mrak na oči pade ko videvam gole otroke okrog user posted image    Potem si doma nabavite bazen in jih imejte tam gole.

Ah dej no dej kopalke  niso zdrave ne.če hočete kaj zdravega pojdite živet v gozd,pa ne dajati hrano  z temi e-ji in ne vem še kaj

vedno imate v stavkih zdravo,kaj pa je zdravouser posted image
zdravo gol na plaži bit ni,otrok lahko še stakne kaj.tako da tole zdravo je že počasi neumno.tako reklamirate da mene osebno že glava boli

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 15:09:19   
Felicita
tale tema je prov deja vu ene točno enake lani... če jo kera najde...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kopalke ali nagec?
24.6.2010 15:19:00   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Če se ti ne naslajaš,še ne pomeni da se drugi ne.


Meni mrak na oči pade ko videvam gole otroke okrog user posted image    Potem si doma nabavite bazen in jih imejte tam gole.

Ah dej no dej kopalke  niso zdrave ne.če hočete kaj zdravega pojdite živet v gozd,pa ne dajati hrano  z temi e-ji in ne vem še kaj

vedno imate v stavkih zdravo,kaj pa je zdravouser posted image
zdravo gol na plaži bit ni,otrok lahko še stakne kaj.tako da tole zdravo je že počasi neumno.tako reklamirate da mene osebno že glava boli


Zdravo je res neumno, ja. Se strinjam. sploh ko so debate tu gor, kdaj naj otroj je določeno hrano, kako naj se odvadi od pleničk, kako se naučiti od novorojenčka brez pleničk, kako jih oblačiti v eko bombaž, kako fajn je jesti kontracepcijo, kako super so diete, kateri zaščitni faktor je boljši, prašek sensitive je pa oh sploh super.

Če misliš, da bo nag otrok kaj staknil na plaži, bo le to staknila tudi enoletna punčka z bikinijem (???) in enoletni fantek v kopalnih bermudkah. Da ne govorim o javnih sanitarijah v kampih, kjer lulaš in kakaš z oblečenimi spodnjicami, tuširaš pa se v gumijastih škornjih.

O naslajanju pa ne bi, ker tako "zdravo" izjavo lahko izreče samo nekdo, ki ga je strah pred samim seboj, ko stopi nag pred ogledalo.

Doma pa nimam bazena, kjer lahko špega kakšen sosed in se naslaja.

Hrane z e-ji pa ne jemo sploh, ker živimo zdravo. Jem samo eko banane, ki jih gojijo v vrečah, našpricane s pesticidi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?