|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozje mleko
16.5.2006 22:44:32   
žužu
imate izkušnje z njim in ali ga prekuhavate?
s prekuhavanjem se uničijo hranilne snovi. do kdaj naj bi ga prekuhavali, kdaj le pogreli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kozje mleko
16.5.2006 22:57:12   
sjug
Da pristavim lonček. Mene pa zanima, če ima katera izkušnje z njim za otroke, ki imajo težave s pljuči. Menda je mnogo bolj priporočljiv kot pa kravje? Kje se ga pa da dobiti? V Sparu in Intersparu ga namreč ni.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kozje mleko
17.5.2006 6:31:22   
lelaval
Ko je moja starejša hči bila še dojenček in so ji ugotovili alergijo na kravje mleko, so mi tašča in njej podobne govorile, naj ji dam kozje mleko (sicer je uživala sojino). In sem v posvetovalnici vprašala pediatrinjo, ta pa mi je rekla,  da je kozje mleko še bolj agresivno kot kravje in vsebuje še več alergenov.
In tako kozjega mleka še niti poskusila ni, pa je zdaj stara 9 let.

To so moje izkušnje, ve pa ponudite svojim otrokom, kar mislite, da je zanje najboljše.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kozje mleko
17.5.2006 8:48:47   
jagoda
Jaz ga samo pogrejem. Dobim ga od enega kmeta, direkt od kozeuser posted image , sicer pa ga zdaj že kak mesec spet imajo v Šparu.

Tudi jaz sem iz različnih virov slišala, da je veeeliiko bolj zdrav kot kravji. Poleg tega je Adam bolj zdrav odkar ga pije.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kozje mleko
17.5.2006 10:24:33   
Maleal
Kje se ga pa da dobiti? V Sparu in Intersparu ga namreč ni.


V mariborskem intersparu ga imajo.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kozje mleko
17.5.2006 22:41:59   
NRMM
Kozje mleko priporočajo asmatikom in resnično pomaga, dokazano in preizkušeno v naši familiji.



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?