|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kratki cikli
12.6.2008 21:57:13   
ziva1
Punce, zanima me če ima še katera tako kratke cikle kot jaz, in sicer na 23 dni, pa še to traja M štiri dni in je bolj šibka. Jedla pa sem tabletke kar 11 let. Delava na user posted image pridno pol leta in tako kot večina se začneš spraševati kaj je narobe, da ne rata. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kratki cikli
12.6.2008 22:07:07   
mojca345
ziva, kar vztrajat je treba pa različne načine probat.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kratki cikli
13.6.2008 8:20:32   
Naja30
Ja, jaz sem imela pred prvo zanositvijo cikle na 23-24 dni. Tabletke sem jemala že dolgo pred tem, tako da to nima veze. Trajala je pa tudi največ 4 dni, od tega je bila 2 dneva kar močna.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kratki cikli
13.6.2008 8:55:47   
tejč76
Lep pozdrav ziva1.
Prvič na portalu! Mam pa enak problem. Enako dolgo sem jemala KT. Po prenehanju (zdaj že skoraj 1 leto) je M šibka, najprej dva dni nekaj rjavega, komaj zaznavnega, potem pa še 2 dni šibke M. Cikel pa je tam nekje na 26 dni.
Na otroku delava 4 mesece, pa ni nič. Tudi jaz ne vem, če je kaj narobe, ker je M tako šibka.
Naja3, kako dolgo je trajalo preden si zanosila?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kratki cikli
13.6.2008 9:44:07   
jernejav
Jaz pa imam ciklus dolg 27 dni, menstruacijo pa 2 dni, drugi dan že bolj šibko.
Tudi midva delava na bebi, pa še za enkrat ni kaj, no je pa res, da smo šele v tretjem krogu. V sredo imam UZ.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kratki cikli
13.6.2008 10:01:27   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1
Delava na user posted image pridno pol leta in tako kot večina se začneš spraševati kaj je narobe, da ne rata. 


To še ne pomeni, da je karkoli narobe. Vsak ginekolog ti bo povedal, da je treba poskušat vsaj eno leto, in če ti v tem obdobju ne uspe postati user posted image , se začne iskati vzroke za to.
Vidva kar pridno user posted image user posted image  in ti se ne obremenjuj preveč, ampak uživaj in tudi user posted image  se bosta pojavili.  user posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kratki cikli
13.6.2008 21:10:48   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: tejč76

Naja3, kako dolgo je trajalo preden si zanosila?


Noseča sem bila 3x in vsakič je ratalo v drugo.

(odgovor članu tejč76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kratki cikli
15.6.2008 21:13:08   
Caarmen
Jaz sem imela cikel dolg največ 22 dni, m pa je trajala 5 -6 dni in zelo močna in boleča. Po vseh preizkavah in ..... sem zanosila v dobrih 3 letih ( da sva načrtno delala na otroku)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?