|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema
16.12.2005 8:45:17   
chips
Katero kremo se splača upiti za strije po porodu.In sicer jih imam okoli popka,po bedrih na zunanji in notranji strani(vijolične). In pa seveda na dojkah.
Zanima me kakšna je tista krema ki jo prodajajo v DM(roza škatla,nebi vedela imena)


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema
16.12.2005 9:48:59   
hubi
Glavno da je krema fajn vlažilna in se vpija v kožo.Pa redno mazanje.user posted image  

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema
16.12.2005 9:58:33   
Mina1
Vse je odvisno od elastičnosti kože in tako.

Ena zelo dobra krema je od BIOTHERMA, ampak je draga. Drugače pa se lahko mažeš tudi s tisto res poceni kremo iz DM v okrogli posodici, ki se ji reče Milkfet, kot rastopljen vazelin je (obstaja navadna in ognjičeva). Zvečer pred spanjem se fajn namaži, se lepo razmaže. Meni je navadna boljša.

Jaz sem veliko mazala trebušček obe nosčnosti tudi s to, pa nimam niti ene strije. Ampak sej pravim, vse je odvisno predvsem od tipa kože oz. od elastičnosti.

A bouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema
16.12.2005 11:43:24   
chips
Ja bo.
Saj sem se celo nosečnost mazala z Sanosan kremo ampak očitno je en kuser posted image vredna!!
Pa ker sem bolj suhe postave in sem se med nosečnostjo kar pošteno zredila ,se pa mora nekje poznati.
Pa še user posted image sem nosila čist spredi v trebuhu sem imela kar špicouser posted image user posted image .



_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema
16.12.2005 14:17:06   
kati*
nisem ravno strokovnjak, a kolikor vem - pri strijah velja "bolje preprečiti, kot zdraviti"

sicer pa sem uporabljala Aventovo - in nisme dobila strij

_____________________________

lp, K

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema
22.12.2005 23:36:19   
KODA
Tudi jaz sem uporabljala Aventovo.user posted image
Po stegnih in bokih se mi strije niso pojavile,samo malo po trebuhu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?