|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za strije: REJENE
19.8.2008 10:29:08   
maktub
na pop tv sem videla reklamo kreme REJENE za učinkovito odpravo poporodnih strij .
A ima katera od vas izkušnje z vsem tem=?

Ker vsemu temu kar tam prikazujejo je bolj težko verjet, saj po pogovoru z dr. Fabjanom je vse to en lari fari. Pravi da strije nikoli nemoremo odpravit, lahko jih samo osončimo oz. stanjšamo da niso tako vidne, saj moje so še sveže in so GROZNE! Rdeče in debele kot mezinec.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za strije: REJENE
19.8.2008 10:30:46   
Mišni
Ja, strije so počena koža in se je pač ne da nazaj zlepit. In te kreme so res en larifari.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za strije: REJENE
19.8.2008 10:33:44   
Anonimen
Za zmanjševanje strij(odpravit se jih ne da) je zelo dobra krema dove za starejše(tista rdeča flaša).

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za strije: REJENE
19.8.2008 11:00:29   
M1987
Jaz prisegam na Vichy, ki mi je strije lepo popravil. user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za strije: REJENE
23.8.2008 10:31:24   
romys
Jaz poznam zelo ucinkovito zadevo za zmanjsanje strij oz. baje jih celo pozdravi. To je masina Vacu-step, ki jo imajo kozmeticni saloni. Jaz je se nisem izprobala, jo je pa izprobala ena moja znanka in mi jo je zelo priporocila. Deluje na zmanjsanje obsega, celulita in tudi na strije. Ona se je med nosecnostjo zredila za 36kg in zaradi tega dobila tudi veliko strij. Baje si je skoraj vse strije s to masino odpravila. Morda se splaca malo informirat?? Jaz strij sicer nimam, samo, ce mi bo po koncu dojenja se veliko extra kg ostalo, bom sla tudi na eno kuro. Takrat bom pa lahko tudi kaj vec preko lastnih izkusenj povedala....

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za strije: REJENE
24.8.2008 18:46:34   
ksenci
mislim, da je najcenejša in učinkovita varjanta, da se dvakrat dnevno namažeš oziroma fajn pomasiraš z navadno kremo, ki paše tvojemu telesu. jz sem rodila pred enim mesecem in to počnem vsak dan in strije niso več tako rdeče, je očitno bolje in koža je očitno lepša in prožnejša.

proti strijam je važno dvoje: redno masiranje in krema, vse ostalo pa je le reklama, ki jo masno plačašuser posted image

(odgovor članu romys)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za strije: REJENE
24.8.2008 19:05:26   
Felicita
jap, s strijami in celulitom je podobno - pri obojem je zelo pomembno, da se z masažo pospeši cirkulacijo. zato so tudi razne vakum variante učinkovite. in take fajn ne-mazave kreme proti celulitu, da se morš ja fajn drgnit da se kej vpije.
potem je pa razlika - pri celulitu more vse skupi vn iz telesa, zato kreme proti celulitu vsebujejo dostkrat kofein (širi žile), pri strijah je pa koži potrebno vrnit prožnost in vlago (kar redno mazanje s kremo tut nardi).  tko da ksenci, 100% maš prov user posted image
Sicer pa strije nastanejo na celičnem nivoju, zaradi poškodbe medceličnine v koži (oz. nepravilnega delovanja celic ki izločajo njene elemente) in so neke vrste brazgotine in se tko tudi obnašajo - lahko jih zmanjšaš, čist pa ne bodo zginle razen z operacijo ali laserjem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema za strije: REJENE
31.8.2008 12:39:03   
Blejka26
tud sama razmišlam o nakupu te kreme.Sej v reklami niso rekli da jih popolnoma skrije,samo da jih zmanjša.Zato mi je všeč.Če bi rekli da jih popolnoma odstrani potem niti gledala nebi reklame

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema za strije: REJENE
31.8.2008 19:46:24   
lotty4
Drži se tistega kar je napisala Ksenci, pa se ti bo koža res lepo popravila. Ne bo tako kot prej ampak bolje kot je sedaj. Kar boš drago plačala, boš plačala reklamo. Ne nasedaj !

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema za strije: REJENE
5.9.2008 13:36:16   
Zanica
očitno niso nobenega prepričaliuser posted image

ne bom kupila te kreme, itaq moram prvo shujšati....

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema za strije: REJENE
9.3.2009 23:28:17   
ashanty
Hey! Priporočam kremo za strije od Oriflame! Meni so zbledele :) (se še sicer pozna, ampak ni tako očitno)

Lp, Anja

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema za strije: REJENE
13.3.2009 17:35:45   
Anonimen

Tole - klik
, naj bi bilo tudi za zamnjšanje strij. Katera pozna?

(odgovor članu ashanty)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema za strije: REJENE
13.3.2009 20:58:56   
lindy
No jest sem pa naročila to kremo, kar bo bo, probat ni greh, pa vam sporočim kako se obnese!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema za strije: REJENE
16.6.2009 13:51:24   
robinzon
Lindy, a je bilo kaj učinka?

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?