|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kremice za obraz, telo
19.11.2005 22:52:34   
Alina_alin
Mene pa zanima če uporabljate kreme  za svoje malčke? Katere se vam zdijo ok? Mi se po kopanju (zvečer)mažemo z mandljevim oljem (pa ne po obrazu, samo po teleščku). Sicer nič drugega ne uporabljamo. Sem pa ravno brala, da je pozimi dobro zaščititi kožo malčkov pred vetrom, mrazom...
Torej vaši nasveti?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kremice za obraz, telo
19.11.2005 23:13:59   
urška
trenutno imam eno penatenovo, drugače mi je pa super 3v1 magic cream (avent-dm, lekarna); sem pa pred kratkim nekje rala, da je edina otr. kozmetika, ki naj bi bila naravna WELEDA; jaz je nisem probala, prijateljica pa je ni mogla prehvalit. dobiš v DMju (rumeno pakiranje je otroška k.), je pa precej draga

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kremice za obraz, telo
19.11.2005 23:39:21   
KODA
Jaz uporabljam Buebchnovo kozmetiko za otroke že 5 let in sem zelo zadovoljna.Najbolj pa sem zadovoljna z njihovo kremo za ritko Baby Wundschutz Creme.Pa mleko za po kopanju tudi ni slabo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kremice za obraz, telo
20.11.2005 10:06:27   
Lana_s
Jaz uporabljam Niveino kozmetiko. Za telo Nivenino mleko za dojenčke, za obraz pa Wind&Wetter kremico. Zaenkrat sem zadovoljna

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kremice za obraz, telo
20.11.2005 10:08:59   
Bela
Po kopanju nikoli ne uporabljam kremic in tudi drugače ga ne packam s tem, če res ni neke potrebe.
Lani pozimi nisem nič mazala, ker ni bilo videt, da bi kaj potreboval.
Mislim, da je mal ptretirano s to otroško kozmetiko, mislim da bi mogli pustit da se koža malo utrdi in dobi to naravno ravnovesje.
Razen v ekstremnih primerih kot je izpostavljanje poletnemu soncu in res močan veter.


_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kremice za obraz, telo
20.11.2005 10:41:20   
Anonimen
Jaz uporabljam Buebchnovo kozmetiko

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kremice za obraz, telo
20.11.2005 11:54:42   
VITA74
Tudi jaz mojega škrata bolj malo mažem po kopanju se maževa 1xtedensko z nivea mlekom, po obrazu pa uporabljam kremo od Dm-ja "czartcreme" - saj ima zelo suho kožo - mraz in centralno ogrevanje in je res super kremca.
Obvezno se namažemo po obrazu ko gremo pozimi na srehode.

_____________________________

srečna

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?