|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvav izcedek- ni pa menstruacije po porodu?
4.10.2011 9:05:57   
zita
Sem skoraj 5 mesecov po porodu, dojim in pred cca 14 dnevi sem opazila krvav izcedek na spodnjih hlačkah., Sem mislila, da je seveda menstruacija, ampak ni bilo. Sedaj po 14 dneh pa spet. Pride samo do izcedka, nadaljevanja menstruacije pa ni. Po prvi nosečnosti sem menstruacijo dobila po sedmih mesecih. Ima katera podobne izkušnje. Je to mogoče normalno, dokler se ciklus ne ured.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvav izcedek- ni pa menstruacije po porodu?
5.10.2011 7:47:16   
butt3rfly
povsem normalno, dokler dojiš. ponavadi se po prenehanju dojenja menstruacija uredi. jst sm npr. dobila krvavitev, že mislila, da sem po 2eh mesecih dobila menstruacijo, pa je stvar po 2eh dneh prenehala. po 14ih dneh pa zopet krvavitev, ampak obilna, za kar se je izkazalo, da je prava menstruacija. ne skrbi, pač hormoni delajo svoje.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvav izcedek- ni pa menstruacije po porodu?
6.10.2011 9:40:02   
comika
Se popolnoma strinjam s predhodnicami. Res je najpomembnejše gibanje na svežem zraku, kvaliteten spanec ter prehrana. Pri meni se kljub vsemu temu stanje ni nič izboljšalo in sem mislila, da bom zaspala kar med sprehodom. Pri kontroli krvi so mi ugotovili, da imam sicer dovolj železa v krvi, vendar pa mi telo ne dela zadostne zaloge le tega. Ker mi moja zdravnica nič ni dala, sem šla v lekarno v Avstrijo, kjer sem ji razložila moje počutje ter to da še vedno dojim. Dala mi je tablete za doječe matere z ekstra dodatkom železa. Sprva ni bilo nobene spremembe in sem mislila, da tak ne pomaga, vendar sem kljub temu dalje jemala. Sedaj po cca. mesecu dni jemanja se počutim super, nič več utrujena, imam več energije kot bilo kdaj tako da bom to še dalje jemala, pa seveda ogormno sprehodov v naravi.  

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvav izcedek- ni pa menstruacije po porodu?
21.10.2011 18:16:17   
the123
Sem skoraj dva meseca po porodu in dojim, čišča se mi ji končala po petih tednih in tudi g je rekel, da je vse vredu, vendar še sedaj včasih opazim čez dan rjavkasto rdeč izcedek, kot bi zopet začela krvaveti. Tega izcedka je čisto malo, mogoče za eno majhno žličko, in potem je spet vse vredu za kakšen dan in potem se spet ponovi.
Ali je to kaj narobe, ali samo dojenje in hormoni naredijo svoje?
Lep pozdrav!

(odgovor članu comika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvav izcedek- ni pa menstruacije po porodu?
23.10.2011 6:41:03   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: the123

Sem skoraj dva meseca po porodu in dojim, čišča se mi ji končala po petih tednih in tudi g je rekel, da je vse vredu, vendar še sedaj včasih opazim čez dan rjavkasto rdeč izcedek, kot bi zopet začela krvaveti. Tega izcedka je čisto malo, mogoče za eno majhno žličko, in potem je spet vse vredu za kakšen dan in potem se spet ponovi.
Ali je to kaj narobe, ali samo dojenje in hormoni naredijo svoje?
Lep pozdrav!



si že sama odgovorila na svoje vprašanje. gre samo zaradi delovanja hormonov kot posledica dojenja. povsem normalno. ukrepati je treba samo, če pride do zelo obilne, sveže krvavitve.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu the123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvav izcedek- ni pa menstruacije po porodu?
27.11.2011 15:27:34   
sannndra
Živjo!user posted image

Jaz sem dobra dva meseca po porodu. Čišča se mi je končala po dobrem mesecu, zdaj pa sem dva dni nazaj ponovno opazila rdeče obarvan izcedek. Naj še povem da polno dojim.

Imam sicer jutri namen poklicati zdravnika ampak bi vas vseeno vprašala, če je imela katera podobne izkušnje?

butt3rfly ne dvomim da imaš prav, me samo zanima kje si dobila to informacijo? Upam da je res to zaradi hormov, me rahlo zivcira...user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?