|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavenje - pomagajte
18.1.2007 21:37:40   
/dudica/
24.12 sem imela zadnjo menstruaciijo . spolne odnose brez zaščite sem mela v času ovulacije. včeraj se mi je pojavil rjav izcedek,potem se je zadeva malo umirila,danes pa na ščitniku perila spet (tak rjav-temen) madež!
kaj to pomni?
a sem lahko kljub temu noseča?
prosim pomagate mi ker sem obupana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 21:49:12   
Miss Piggy
Meni se je to zgodilo pri obeh nosecnostih. Temu se menda rece cvetenje maternicnega vratu, ko se zarodek vgnezduje v maternico in se pri dem odlusci del tkiva oz. nekaj podobnega.
Upam, da kmalu zagledas user posted image user posted image .

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 21:51:22   
/dudica/
pa se ti je polavlo veliko tega rjavega madeža? pri meni je bil skoraj ves čšitnik perila. koliko dni pa bi naj to trajalo?
čez koliko dni pa bi bilo pametno narediti test?

< Sporočilo je popravil /dudica/ -- 18.1.2007 21:54:45 >

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 21:57:24   
Miss Piggy
Mislim, da je bilo tako, da sem 1. dan mislila, da je zacetek M, ker imam prvi dan vedno bolj kot ne rjav izcedek, drugi dan pa nic- mogoce kaksna pikica.
Ne se prevec obremenjevat s tem. Ce je, je, ce ni, pa se bo!
Kako dolgo pa ze delata na user posted image ?

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 21:59:42   
/dudica/
prvič sva probala in bilo bi fulll hudo,če ne bi uspelo :(
fulll me je strah,da je recimo kaj narobe. no pri meni e tudi včerej blo čist malo,danes pa se je to pojavlo že 2x.
hvala ti za nasvet

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 22:04:35   
Miss Piggy
Upam, da ne bos rzocarana. Zelo mala sansa je, da uspe v prvo. Pri naju je prvic trajalo eno leto, dokler nisem vse skupaj odmislila, ker sem imela izpite in opala, takrat tudi zanosila.
Pa ne me narobe razumet, drzim pesti, da se vama posreci ze v prvo. Hocem povedati le to, da se ne obremenjuj s tem, ali bo ali ne bo. Ko bo pravi cas bo ze uspelo!!!!user posted image

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 22:15:47   
stunfek
To ne more biti vgnezditvena krvavitev. Vgnezditvena je res totalno drugačna od M. Najbrž je pač to začetek M. Nikar se ne sekiraj! V prvo pa res ne rata velikim parom. Bo pa v drugo toliko bolj veselo. user posted image  Dej, dej punca, glavo gor in v nove boje. Malo posrfaj po forumu boš videla kako pogumne punce bivajo tukaj in kako nič enostavna ni ta pot do zanositve. Drži se in srečno!

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavenje - pomagajte
18.1.2007 22:18:08   
/dudica/
torej to pomeni da nisem noseča?
kako pa zgleda ono?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 7:07:41   
Sulfinija
Ojla!

Punca nikar ne obupaj,če ravno nisi nosečka v prvo.To bi pa bil resno pravi čudež,da takoj rata.
Jaz sem ena izmed tistih,ki se trudi od maja 2003.In še danes nisem nosečka.Pot do željene user posted image  je zelo strma in spolzka,ko sem po 30.mesecih truda po štirih neuspelih IUI končno prispela naravno do cilja brez pomoči zdravinikov sem žal padla spet na strma tla na začetek boja saj sem imela v 8t5d spontani splav.Lnai marca sem bila na enem IVF je umetna oploditev in grela sem user posted image user posted image  in žal tudi tole ni uspelo.Sedaj še vedno poskušamo doma in medtem čakamo vabilo za drugi IVF postopekj v MB.Vidiš ni tkole enostavno včasih,kot si mi mislimo je še huje kot smo sploh pričakovali.Nikar ne obupaj!
In mimogrede izcedek.Ko sem zanosila naravno po 2,5letih poskušanja se mi je točno na dan,ko naj bi prišla M pojavil rjavi izcedek in je trajal v mali količini 3.dni in nato je test pokazal tako željeni user posted image .Tkole,da če ne narediš testa in se ti ne prikaže prava user posted image  maš lepe šanse,da ti test pokaže user posted image .Pa ne pozabi poročati.Če vama pa ni uspelo pa z dvignejo in ponosno glavo hitro po M v novi boj.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 9:27:40   
Anonimen
Znanka je imela take rjave izcedke še dolgo po tistem, ko je dobila nekaj podobno menstruaciji.... tako, da se splača delat test - če naj bi bil že čas za menstruacijo.
To je tudi hitrejša pot do odgovora ali si noseča ali ne.

Ja, za prvič imeti velika pričakovanja...??? Mojca9000 je dobro napisala kako to gre in še cel kup nas je tu, ki bi se mnenju o 'prvič' pridružile.

Sicer pa ti želim vso srečo na poti do user posted image .


(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 10:08:53   
/dudica/
danes sem se zbudila in bila prepričana da se bo pojavila M,pa je ni bilo. ponavadi se mi pojavli zmeraj v jutranjih urah. čiso mala rjava pikica je bila na ščitniku. danes bom kupila test in potem bom videla kako naprej.
hvala vsem ki ste mi zaupali svoje izkušnje,moram rečt da sete me kar pomirili :)

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 12:01:57   
san
ali lahko jaz tukaj nekaj vprašam, če je katera imela krvavitve med nosečnostjo, kako ste vfedela da gre za krvavitev in ne za M? sej sem že tudi nekje drugje vprašanje postavla ampak me res zanima kako ločiti to dvoje?

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 13:20:58   
/dudica/
naj še dodam da je moj izcedek zelo,ampak res zelo temno rjave barve!

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 14:51:18   
Anonimen
Mogoče ti danes še ne bo pokazalo pozitivno, najboljše je kakšnih 5 dni po izostali M narediti test, ampak do takrat pa verjamem, da je tako strašansko dolgo za akat, da se ne moreš upret. Jaz se nisem mogla ine sem že taprvi dan naredila test, pa je bilo tako šibko, da skoraj ni bilo vidno.

Drugače pa te razumem, kako je, ko taprviš delaš user posted image . Jaz sem bila tako neznansko razočarana, ko ni uspelo, da sem se že štela za neplodno. Prav depresija te zdela. Pa drugi mesec nič, pa tretji nič, pa četrti nič. Sem že razmišljala, da bi se prijavila za preglede. Peti mesec je uspelo, ampak izvenmaternična. Potem pa sem zanosila čez mesec in pol, ko po moji logiki sploh nebi mogla. Takrat, ko ne misliš na to uspe, ampak ko to ni tako enostavno....a ne?!
Prej pa v življenju nisem imela popolnoma nobenih težav.



(odgovor članu /dudica/)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 18:04:17   
cukica
Zivjo!

Sama ti lahko povem,da sem imela iste težave kot ti.Zaostalo menstruacijo,nato pa se mi je pojavil rjav izcedek,ki je po enem tednu ratal rdeč.Med tem časom sem naredila test nosečnosti,ki je pokazal pozitivno.Bila sem vesela končno nama je ratal.KAsneje se je izkazalo,da je nosečnost izven maternična.Naredi test pa sporoči kako,upam na najbolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krvavenje - pomagajte
19.1.2007 18:51:18   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: /dudica/

prvič sva probala in bilo bi fulll hudo,če ne bi uspelo :(
fulll me je strah,da je recimo kaj narobe.

 
user posted image  user posted image  oprosti dudica ampak moram napisat.
Morda (še) nisi opazila, da si tukaj vse zelo zelo želimo zanositi, pa nam ne uspe - nekaterim tudi nekaj let  user posted image
Morda bi morala pisati pod: Želimo si novega člana, ker to, da v prvo nisi zanosila pa res ni Težava z zanositvijo.
 Vsaj zdaj še ne!
Sem se mogla skašlat user posted image
 
Ti pa iz srca želim, da ti pokaže test user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil tosja -- 19.1.2007 18:52:15 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu /dudica/)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?