|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev
22.4.2008 12:50:36   
anny1
Pozdrav vsem imam eno vprašanje, 27.1. sem imela porod vse ok pol pa čičča vse do pregleda 6t po porodu, vse ok, nasledni mesec en dan izcedek stare krvi pol pa konc, sedaj ta mesec pa že 10dni po malo stara kri skupaj s tokom,boli pa k user posted image . Je katera to imela, kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev
22.4.2008 13:21:54   
loncica
A te je na pregledu pregledala z UZ? Ker če te je in ni nič videla, potem so to verjetno občasne krvavitve. To se pri dojenju pogosto dogaja. Če imaš hude krče, je morda dobro če pokličeš G.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev
22.4.2008 13:25:55   
anny1
Mam krče z Uz je pogledala, pa ni blo nič, hvala grem kr jutri k njej

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?