|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvomočnica
4.10.2010 14:15:14   
UOBERC
pozdravljene!
Dobila sem, čaj krvomočnice, pa me zanima kako oz. koliko časa se to pija, kdaj ja pa kdaj ne? Prebrala sem, da ga nekatere pijejo vsak dan, med menstruacijo pa ne! Kaj priporočate?
Hvala, vsem!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvomočnica
4.10.2010 20:06:16   
mića
oj uoberc
jaz sem pila krvomočnico z mojim dragim vsak vecer mlačno po požirkih in to od konca menstruacije do zacetka noveuser posted image  to pride ene tri tedne je pa pomembno da jo pijeta oba z dragim
tako upam da sem ti pomagala

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvomočnica
11.10.2010 10:47:16   
butt3rfly
jst sm se trudla zanositi od maja dalje in itak, da mi ni uspelo. nato sem zasledila nekje temo o krvomočnici in da menda pomaga pri težavah z zanositvijo. čaj sem pila 2 meseca (tudi med menstruacijo), zraven sem si kupila še čaj ingverja z dodatkom cimeta (tu na RR sem prebrala, da naj bi pomagal pri zanositvi) in še kapsule lanenega olja. in voila-danes sem naredla test in je bil pozitiven. verjamem, da mi je vse to skupi pomagalo, ker je šlo vse skupi relativno hitro. pri prvem otroku sem rabila skor leto in pol, da je kej ratal, zdej pa še pol leta ni mimo, pa ga mamo spetuser posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvomočnica
11.10.2010 16:56:52   
Kazablanka
Jaz sem si krvomočnico kupila na tržnici, brez navodil. Gospa mi je samo povedala, da 2dcl čaja vsaki dan maksimalno 3 mesece. Pit pa morava oba. Sem se pa pogovarjala s prijateljico in mi je rekla, da med menstruacijo ne smeš piti. Mi lahko kdo napiše navodila uporabe čaja in kdaj lahko pijem koliko časa, kdaj moram prenehat, če morava oba pit... Hvala

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvomočnica
13.10.2010 15:54:28   
anjuz
jaz bom danes zacela pit krvomocnico. 2.novembra bom zacela stimulacijo za 3. icsi, upam, da bo kaj pomagalo  user posted image

(odgovor članu Kazablanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvomočnica
5.11.2010 20:48:32   
smeška83
Jaz jo tudi že nekaj časa pijem, pa nobenga učinkauser posted image

(odgovor članu anjuz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvomočnica
22.11.2010 17:24:03   
Maja_V.
kje se pa dobi ta čaj in kakšne učinke sploh ima???user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvomočnica
1.12.2010 21:48:12   
anity_1



IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

jst sm se trudla zanositi od maja dalje in itak, da mi ni uspelo. nato sem zasledila nekje temo o krvomočnici in da menda pomaga pri težavah z zanositvijo. čaj sem pila 2 meseca (tudi med menstruacijo), zraven sem si kupila še čaj ingverja z dodatkom cimeta (tu na RR sem prebrala, da naj bi pomagal pri zanositvi) in še kapsule lanenega olja. in voila-danes sem naredla test in je bil pozitiven. verjamem, da mi je vse to skupi pomagalo, ker je šlo vse skupi relativno hitro. pri prvem otroku sem rabila skor leto in pol, da je kej ratal, zdej pa še pol leta ni mimo, pa ga mamo spetuser posted image
 

Ja, to laneno olje, sem tudi slišala, da bi naj bilo dobro.. Ampak zakaj že? Za kaj koristi? Če katera ve..

butt3rfly, kje si pa kupila ta ingverjev čaj z dodatkom cimeta?


(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krvomočnica
2.12.2010 7:50:12   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: anity_1




IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

jst sm se trudla zanositi od maja dalje in itak, da mi ni uspelo. nato sem zasledila nekje temo o krvomočnici in da menda pomaga pri težavah z zanositvijo. čaj sem pila 2 meseca (tudi med menstruacijo), zraven sem si kupila še čaj ingverja z dodatkom cimeta (tu na RR sem prebrala, da naj bi pomagal pri zanositvi) in še kapsule lanenega olja. in voila-danes sem naredla test in je bil pozitiven. verjamem, da mi je vse to skupi pomagalo, ker je šlo vse skupi relativno hitro. pri prvem otroku sem rabila skor leto in pol, da je kej ratal, zdej pa še pol leta ni mimo, pa ga mamo spetuser posted image
 

Ja, to laneno olje, sem tudi slišala, da bi naj bilo dobro.. Ampak zakaj že? Za kaj koristi? Če katera ve..

butt3rfly, kje si pa kupila ta ingverjev čaj z dodatkom cimeta?




hmmm.....glede lanenega olja se ne spomnem. vem, da sem to tle gor na RR prebrala, da ga je fajn jemat. če že drugega ne, škodi ziher ne. ingverjev čaj sm kupla v Biotopic-u. res je, da ni čisti ingverjev čas, da ima še druge dodatke zraven (nič kemije, pač ena zeliščna mešanica). mislim, da je od blag.znamke Yogi. ful, ful dober čaj, diši pa tak, da ne morš verjet. user posted image vsak dan sem zjutri spila krvomočnico, popoldne pa še ingverja. vmes po kosilu pa še laneno olje.

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvomočnica
2.12.2010 9:37:43   
sensi
Večina punc pravi, da se krvomočnica pije do menstruacije in po menstruaciji spet.Meni sta na tržnici v LJ in v ZG zeliščarki rekli, da ga treba pit skoz brez prestanka 3 tedne ali tri mesece in, da je zelo dobrodošlo, če bi ga pil še mož.Mi je pa tale zeliščarka iz ZG priporočila eno gospo, ki se ukvarja z masažami.Baje, da so zelo dobri rezultati, če pijeta ta čaj in pa da hodiš še na masažo in nog in trebuha.Pravi, da z masažo zelo vspodbudi prekrvavitev in delovanje jajčnikov.Čaj sem si nabavila, to gospo bom pa tudi poklicala, da vidim kakšen je postopek in seveda cena.Upam, da nam končno rata.lp 

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvomočnica
2.12.2010 11:52:56   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: sensi

Večina punc pravi, da se krvomočnica pije do menstruacije in po menstruaciji spet.Meni sta na tržnici v LJ in v ZG zeliščarki rekli, da ga treba pit skoz brez prestanka 3 tedne ali tri mesece in, da je zelo dobrodošlo, če bi ga pil še mož.Mi je pa tale zeliščarka iz ZG priporočila eno gospo, ki se ukvarja z masažami.Baje, da so zelo dobri rezultati, če pijeta ta čaj in pa da hodiš še na masažo in nog in trebuha.Pravi, da z masažo zelo vspodbudi prekrvavitev in delovanje jajčnikov.Čaj sem si nabavila, to gospo bom pa tudi poklicala, da vidim kakšen je postopek in seveda cena.Upam, da nam končno rata.lp 


no, nej povem, da jst sm ga pila nonstop, tudi med menstruacijo. sem pa slišala, da ga ni priporočljivo piti več kot 3 mesece skupaj (vsej zdi se mi, da so bli rečeni 3 meseci).

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?