|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:43:07   
viv_
Kako vam je bolj všeč in zakaj?

Jaz ne maram, da sta kuhinja in dnevna v enem prostoru, ker mi potem vse zgleda kot kuhinja. Pa še, če imaš kuhinjo razmetano (recimo kaj delaš), je potem komplet prostor razmetan.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:51:00   
pinkiponki
Jst sem bila včasih fuuul proti skupnemu prostoru, zdaj mi je pa to vedno bolj všeč. Eden od razlogov je tudi ta, da ko kaj delam v kuhinji sem hkrati z vsemi, ki so doma (otroka, fant) pa še mal TV pokukaš in zraven počneš še kaj koristnega. Je pa res, da je neprijetno, če v kuhinji nimaš pospravljeno, pa pridejo obiski v "dnevno".....morš pač bolj pridno pospravljat,hihi.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:51:18   
FLASK_A
Ločeno- predstavljaj si, da pečeš ribe za kosilouser posted image  Je pa možno kuhinjo ločiti s kakimi polprosojnomi panoji, ki se popolnoma odprejo in tako dobiš en velik prostor skupaj z jedilnico in dnevno; ali pa kupiš kuhinjo, ki se enostavno zapre z roleto- sploh ne zgleda slabo, pa še prostor prihraniš.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:54:25   
tažana
no pri nas bi se to težko zmenila, če bi bila to najina odločitev.

jest sem za to, da je vse skupaj al vsaj delno odprto- tako bi bila lahko tudi v času ko kuham in pospravljam v družbi mojega možeka! mi je grozno ker moram biti sama v kuhinji sploh ker ne kuham prav rada.

mož je za to da je vse ločeno, da mu ne smrdi oziroma da v svojem kraljestvu nima preveč močnih vonjav (sploh kakšne ribe)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:54:56   
rija
Bojše je definitivno ločena kuhinja.
Jaz jo imam sicer zamaknjeno, tako, da se iz dnevne vanjo ne vidi, smrdi pa dobesedno po celi bajti, ko spečeš samo jajca user posted image  
Če bi gradila še enkrat bi naredila definitivno ločeno ali pa vsaj nabavila dobra vrata in naredila stekleno steno in fenomenalno napo, da bi vonje omilila....še dobro, da skoraj nič ne kuham....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:56:00   
triša
Skupaj definitivno, pregrajevela ne bi nikoli. Glede vonjav, pa saj danes se kupijo naprave z imenom Kuhinjska napa in ti pozauga vonjave pa verjetno itak skos zračiš prostore, še posebej kuhinjo. Glede obiskov mogoče res malo pospravimo drugače pa sterilno okolje itak ni zdravo.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 20:59:13   
Anonimen
jaz imam že sedaj vse skupaj..oz je malo pregrajeno ampak se odprto, v novi hiši bo pa itak vse v enem prostoru. men je to kul. rib pa itak ne kuham oz tiste 2x na let k jih pa tut prežvimo.
bomo imeli tudi dobro napo pa velika okna za preluftat :)
pa meni potem nič ne zgleda vse kot kuhinja? zakaj pa? moja kuhinja bo itak moderna tako da bo tudi lepa za pogledat

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:00:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja kuhinja bo itak moderna tako da bo tudi lepa za pogledat


pravi mali laboratorij user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:01:23   
Anonimen
Ločeno- predstavljaj si, da pečeš ribe za kosilouser posted image   


Mi jih pečemo kar na balkonu na električnem žaru in v stanovanju nič ne smrdi.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:01:32   
Dashenka
Ja, mi imamo skupaj in nam ustreza.
Res pa je, da imamo kuhinjski del predeljen od dela dnevne sobe z dvometrsko steno.
Tako direktno iz kavča ne gledam kupa posode, ki čaka na možauser posted image .

Glede vonjav tudi nimamo problemov. Ko odrem dvokrilna drsna vrata na teraso, se zrak v celotnem prostoru zamenja prej kot v 5 minutah.




(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:01:45   
Anonimen
Meni je fenomenalbno videt če je skupi sploh recmo ves prostor v velikosti 50m2. Fenomenalno.

Ampak jst zase bi pa mela laboratorijsko kuhno oz. kuhinjo z dnevnim prostorom (kuhinja, jedilni kot in mini kavč s TVjem) kot enotno bivalno celoto. Posebej pa jedilnico in dnevno sobo oz. sprejemnico. To bi blo za goste, uno pa za bivat...no pa smo spet pr 400m2 bajteuser posted image .
No če pa ne bi blo tolk placa (beri denarja) pa obvezno ločeno. Ker tud tista čudežna zadeva, ki se ji reče napa ne pozauga prou tahuj smradu, če nima nekega sanjskega pretoka (beri je napol industrijska s pretokom, da se moraš s plezalskimi klipsnami pripet, da te ne potegne v zračnik).

< Sporočilo je popravil pikec0 -- 22.2.2007 21:03:08 >

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:05:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja kuhinja bo itak moderna tako da bo tudi lepa za pogledat


pravi mali laboratorij user posted image


ja tut bela bo pa svetleča :P

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:06:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja kuhinja bo itak moderna tako da bo tudi lepa za pogledat


pravi mali laboratorij user posted image


ja tut bela bo pa svetleča :P


A dolgočasna in neosebna tudi? Je to dvoje všteto v ceno ali je treba posebej doplačat ? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:11:57   
til
Tudi midva bova imela dnevno in kuhinjo skupaj ko se preselimo v hišo je pa do pol pregrajeno  s šankom tako, da tudi če dobimo obisk se v kuhinjo ne vidi razen če bi kaj iz stropa dol viselo user posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:12:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja kuhinja bo itak moderna tako da bo tudi lepa za pogledat


pravi mali laboratorij user posted image


ja tut bela bo pa svetleča :P


A dolgočasna in neosebna tudi? Je to dvoje všteto v ceno ali je treba posebej doplačat ? 


tut mič, ne nič ni treba doplačat, je že v ceni. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:14:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja kuhinja bo itak moderna tako da bo tudi lepa za pogledat


pravi mali laboratorij user posted image


ja tut bela bo pa svetleča :P


A dolgočasna in neosebna tudi? Je to dvoje všteto v ceno ali je treba posebej doplačat ? 


tut mič, ne nič ni treba doplačat, je že v ceni. user posted image


Matr, to bi pa tudi jaz. Da dobiš še karakter zraven, in to zastonj! Sem ipak nekej ohrne Gorenjka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:15:25   
Seven*
Se ena, ki bo imela laboratorij in vse v enem - kuhinja, ki prehaja v jedilnico, ki prehaja v dnevno sobo. Imam rada druzbo ko kuham.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:17:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Se ena, ki bo imela laboratorij in vse v enem - kuhinja, ki prehaja v jedilnico, ki prehaja v dnevno sobo. Imam rada druzbo ko kuham.. user posted image user posted image user posted image


js pa raje delam družbo unmu k kuha user posted image  pa v lonce hodim gledat user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:20:53   
Moyca_
skupaj

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:25:38   
Olivija
Nama se je v sedanjem stanovanju tako dobro obneslo, tako da bomo imeli v hiši tudi vse v enem prostoru.

Trenutno sta kuhinja in jedilnica ločena samo optično od dnevne sobe s ploščicami in laminatom. Je bil pa problem izbrati kavč, ker je kuhinja v eni čudni zeleni barvi (po moje pistacija). Sva potem en del predala odnesla v trgovino in izbrala oranžen kavč. Pa zdaj premšljujem, če mi je ta kombinacija sploh še všeč, jo imamo pa res že skoraj 5 let.

Za druženje je super, kuhamo pa očitno bolj malo user posted image , ker me kakšne vonjave še  nikoli niso motile.

Mene bolj moti TV v dnevni, pa nevem kam bi ga lahko prestavila user posted image in seveda mislim, da se bodo nekatere osebe uprle.


< Sporočilo je popravil Olivija -- 22.2.2007 21:28:39 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:38:55   
trixi
mi imamo kuhinjo ločeno s steno in vrati (itak je vse notri videt k jih je ena sama steklena šipa) in dnevno z jedilnico posebej.Je bla pač hiša delana v tistih časih, ko je blo moderno, da je kuhinja ločena in še da je po možnosti zreducirana na minimum. Jaz imam srečo da je ta minimum okoli 10 kvadratnih metrov. Dnevna je pa skupi z jedilnico. No, mi smo prenavljali par let nazaj in prav zaradi vonjav pri kuhanju se nismo odločili namembnosti prostorov zamenjat, ker se gre direkt iz dnevne v nočni hodnik in pol naprej. Sicer bi jaz takoj imela 50 kvadratov kuhinje z jedilnico, take domače, ko na špargetu skoz neki diši, pa veliko mizo, pa še ven na teraso je izhod. Dnevno pa tam, k je zdaj kuhinja, za en raztegljiv kavč in TV čisto dovolj.
Glede nape je pa tako, pri naši žlahti imajo eno res močno, industrijsko, sestrično s kavča potegne, če v dnevni, ki je za vogalom gleda televizijo, ampak jaz že na vhodu kljub temu zavoham, če teta kuha golaž.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:41:10   
lex
Definitivno skupaj. Tako živim že vse svoje življenje in si ne znam predstavljat, da bi gospod gledal TV v povsem drugi sobi, jaz bi pa kosilo kuhala. Pol je itak brezveze, da sploh skup živimo. Jaz kar naprej po kuhinji skačem, on pa kar naprej pred računalnikom in TV visi - pač kolikor je doma. Se bom mogla itak navadit, da bo računalnik  v delovni sobi in ne dnevni (tu je namreč zdaj).

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:42:42   
Seven*
Glede kuhe pa.. Kaj pa vem, ce ne kuhas skoraj nobenega mesa, nima pravzaprav skoraj nic za smrdet, kvecjemu diiiisiiii... user posted image user posted image user posted image No, vsaj meni. Svinjine nisem se nikoli kuhala, govedino pa 1x in kot kaze bomo ostali pri hardcore zelenjadarjih, edino tu in tam bodo kaksne ribe padle..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:45:40   
trixi
Seven, ti si pa ku moja tašča-hrana ne smrdi, diiiišiiiii.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kuhinja-dnevna: ločeno ali skupaj
22.2.2007 21:46:53   
Seven*
Trixi, kakor katera. Iz bajte kjer se pecejo reberca zelo rada pobegnem. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?