|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja contessa
9.1.2011 21:00:22   
lucika
jo ima katera? prodajajo v lesnini, cene so zelo dobre:) saj vem, da je to nižjekakovostna kuhinja, a na oko zgledajo ok... trenutno si lahko samo nekaj takega privoščim...sem rekla, da počakam in kupim vredu, a do takrat bom pop*, če nekaj ne najdem za vmesno stanje...
lahko si jih pogledate tukaj, ni reklama, samo sprašujem za izkušnje:
http://www.facebook.com/#!/pages/Kuhinje-Contessa/158345534181259

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja contessa
9.1.2011 21:10:35   
piko12
Ja, jaz jo imam, neke noro zelene barve ala pinifarina od gorenjauser posted image . Stara je dve leti, pa zaenkrat nimam nobenih pripomb; vratca še vsa štimajo, predali se normalno odpirajo, v glavnem ok. Tud fertig je bila razmeroma hitro. Edino opozarjam te na montažo-mi smo bili najprej zmenjeni z njihovim monterjem (od Pololesa) in ga ni bilo od nikoder. Potem se čez par dni sicer javil, pa hotel prit ob 18h zvečer, a sem se mu prijazno zahvalila. Zmontiral nam jo je potem en od Lesnininih in to 31.12.. Zgleda, da mu je bilo dolgčas.;)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja contessa
9.1.2011 21:15:00   
lucika
piko12, hvala za odgovor...
se še spomniš, kako računajo montažo, od metra, od cene? ali bi bilo pretežko, da sami zmontiramo?
imaš sijajno ali mat? toliko jih je in različnih barv, da sem čist zmešana. včeraj smo jih šli v živo pogledat, zdaj pa kar računam in merim. kuhinja je kar velika, zato bi vzeli dva standardni postavitvi. na fb imajo stran, upam, da se mi kdo oglasi tam... če ne pa si okupiram enega prodajalca v lesnini...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja contessa
9.1.2011 21:40:37   
piko12
Kolkr vem je neka okvirna tarifa za montažo 10% od vrednosti kuhinje, se mi pa zdi, da je zgornja cifra omejena. Če se prav spmnim, je bilo nekje okol 150eur. Jaz si nebi upala lukenj za korito in štedilnik sama žagat,  ostalo pa še nekak. Večinoma pa pride sestavljeno, je treba sam še kocke skup zložit pa na steno obesit .Mi imamo skor 4m kuhinje, od tega polovico še viseče omarice, pa je ene 6h šraufal. Je pa sijaj, barva pa res noro zelena. Danes bi izbrala bordo.;) meni je važno, da se čim manj vidi umazanija pa da ni nekih špranj in lukenj za pucat (nisem glih ekstra gospodinjski tip...). Jaz sem jo naročila v lesnini v Lj, menila sem se pa z Daretom Majstrom (nekaj takega), ki je bil takrat vodja oddelka za kuhinje, pa mi ga je nekdo priporočal. Ups, mu moram it še hvala rečt ob priliki. V glavnem, jaz imam slabe izkušnje samo z montažo (pa smo rešili). V glavnem za moje (nezahtevne) kriterije je super, ko bom velika, bom kupila kako fancy (pa še gosp.pomočnico zraven).user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja contessa
25.1.2011 21:06:51   
piamaria
user posted image moja starša jo imasta na vikendu, čist fajna, ampak služi namenu, doma je pa ne bi imela, je res kar pravijo in pišejo v postih.
To je le mnenje.

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja contessa
30.1.2011 14:53:05   
lucika
kaj pišejo po forumih? nič takega nisem našla. tisti ki imajo, ravno ne jamrajo, tisti ki nimajo, itak ne vejo.
če bi imela 10 000 za kuhinjo, bi jih dala in tega sploh spraševala nebi:(

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Koliko otrok načrtujete?
jagodka7

Koliko otrok želite imeti/imate?

Nobenega (5%)

1 (11%)

2 (35%)

3 (37%)

4 (7%)

5 ali več (5%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!