|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lačen ob treh ponoč
26.3.2009 7:09:38   
suzi26
zdravo!!
moj sinček se je danes ob treh zjutraj zbudu.začel je jokat,sem mislila da ga matrajo zobki,ampak pol sem mu šla narest 120 ml mleka,in se je izkazalo,da je bil lačen,ker je vse popil. nikoli prej se mi ni zbudu,da bi bil lačen,tko da nevem zakaj je bil lačen.mogoče sem mu dala čez dan premalo jest.saj dobiva čez dan 5 obrokov,kok obrokov pa vaši 7,5 mesečni dobivajo?
al je možno,da ga kašice nč več ne nasitijo? ker jst mu dajem zjutraj ob 6ih mleko,tam okol 9ih kašico sadno(hipp),ob 12-12:30,kosilo,pol popoldansko malico(kakšno skutico),in zvečer še grisolino al pa keksolino.
a je to možno premalo? kaj bi lahko že kej druzga dajala za malico? glede na to da še nima zobk,nevem kaj naj mu ponudim.
prosim pomagajte mi,dajte mi čim več nasvetov,zato ker se bojim,da premalo dobi jest,pol se mi pa ponoči zbudi.
a je možno,da ga grisolino nč več ne nasiti,saj bo star že 8 mescev? zvečer mu naredim 200ml,sam mi zmeri poje sam 100,a je to premalo?
hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 9:05:54   
klavdex
Verjetno je res lačen, če zvečer poje samo 100 ml. Moj je star šest mesecev pa dobi okrog petih 150 keksolina, pol pa zvečer okrpg sedmih še 200 mleka popije. probaj mu dati zvečer še malo mleka, pa grisolino za popoldansko malico, pa boš vidla.

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 9:27:36   
tintin
dvomim, da je lačen...

moj je star 17m in zvečer ob 18h poje šakčko čokolina (okoli 200ml) in spi že skoraj eno leto do jutra...s tem, da nikoli ni pil mleka po flaši (le do cca 6,7m se je dojil še 1-krat ponoči).

Mogoče je žejen?

(odgovor članu klavdex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 9:34:50   
angel_rebelde
Kaj pa če bi mu pred spanjem dala še mleko? Mislim takrat, ko gre spat, da mu daš to da spije in zaspi. Mogoče bo palilo, da bo sit vso noč?..

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 10:19:37   
slovenka
vauuuu, naša (skoraj 9m) pa je do sedaj bila še vsako noč lačna - samo nekajkrat se je hranila šele po 6h zjutraj, sicer pa smo imeli hranjenje ob 3h kar redno na sporedu. Sedaj izgleda, da tega počasi ne bo več... 

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 10:35:40   
suzi26


Mogoče je žejen?

ne,žejen ni,ker sem mu dala flaško čaja,pa je čist malo popil,ker če je žejen mi celo flaško popije.


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 10:41:19   
suzi26
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Kaj pa če bi mu pred spanjem dala še mleko? Mislim takrat, ko gre spat, da mu daš to da spije in zaspi. Mogoče bo palilo, da bo sit vso noč?..

ja bom probala.
sam kdaj naj mu dam pa skutice pa jogurt?
a mu lahko dam kar vmes,ko nima obroka?(skute,jogurt)


(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 10:45:53   
suzi26
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

vauuuu, naša (skoraj 9m) pa je do sedaj bila še vsako noč lačna - samo nekajkrat se je hranila šele po 6h zjutraj, sicer pa smo imeli hranjenje ob 3h kar redno na sporedu. Sedaj izgleda, da tega počasi ne bo več... 


slovenka,moj se mi prej ni NIKOLI zbujal ponoči zaradi tega da bi bil lačen.
vedno mi je spal od osmih zvečer pa tja do sedmih pol osmih.
ampak zdej opsažam neki časa pa da mi več tko ne spi,ponoč se mi enkrat zbudi,ampak to zaradi tega ker je žejen.
dones ponoč sem pa tud mislila da je žejen,ampak se je izkazalo da je lačen,kar me je presenetlo.
res pa je da midva imava samo dva obroka mleka odkar je začel z gosto hrano(4,5m.)
a je to premalo?
bi morala mu zvečer dati še mleka,namesto grisolina al pa keksolina??


(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 11:03:13   
cv3rklic4
Tudi mi imamo nočnega lakotnika - mogoče je od rojstva do danes (9,5 mesecev) spal 5x celo noč. Drugače se pa vsako noč zbudi in bi jedel - tam med 4 in 6 uro enkrat obvezno. Večerjo ima med 19. in 20. uro in takrat poje kakih 120 - 150 ml rižolina ali čokolina, pol pa še čez enih 180 ml mleka. Meni se zdi, da bi to moralo držati do jutra, sam očitno mali ne misli tako. Ima še kdo kako idejo kaj narediti? Pa ni samo žejen, smo poskusili - on bi mleko, če ne je hud halo, hehe.

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 11:05:22   
Volga
jesti mu daj.

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 11:08:10   
suzi26
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

jesti mu daj.

komu to volga?
a si lahko bolj konkretna s tvojim odgovorom!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 11:14:01   
slovenka
Hm, mi pa ne jemo linotov. Ampak vseeno bo mislim da sedaj počasi opustila nočno hranjenje.

Suzi, na tvojem mestu bi jaz imela pet otrok - če bi tako spali celo noč... user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 11:18:30   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: suzi26
slovenka,moj se mi prej ni NIKOLI zbujal ponoči zaradi tega da bi bil lačen.
vedno mi je spal od osmih zvečer pa tja do sedmih pol osmih.
ampak zdej opsažam neki časa pa da mi več tko ne spi,ponoč se mi enkrat zbudi,ampak to zaradi tega ker je žejen.
dones ponoč sem pa tud mislila da je žejen,ampak se je izkazalo da je lačen,kar me je presenetlo.


Ja, itak  naslednjič te bo pa presenetilo, ker bo otroček željan igre.user posted image

Otrok ni ne žejen ne lačen, samo obvlada "manever", da se da zbuditi in ne zaspati nazaj, brez da ga mamica uspava. To je vse.


(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 12:07:39   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26
slovenka,moj se mi prej ni NIKOLI zbujal ponoči zaradi tega da bi bil lačen.
vedno mi je spal od osmih zvečer pa tja do sedmih pol osmih.
ampak zdej opsažam neki časa pa da mi več tko ne spi,ponoč se mi enkrat zbudi,ampak to zaradi tega ker je žejen.
dones ponoč sem pa tud mislila da je žejen,ampak se je izkazalo da je lačen,kar me je presenetlo.


Ja, itak  naslednjič te bo pa presenetilo, ker bo otroček željan igre.user posted image

Otrok ni ne žejen ne lačen, samo obvlada "manever", da se da zbuditi in ne zaspati nazaj, brez da ga mamica uspava. To je vse.




Samo zgodi se pa vseeno lahko, da je lačen, a ne? Jaz sem bila tudi nocoj žejna, pa običajno nisem - no, sem pa morala sama iti pit v kuhinjo user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 12:09:37   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26
slovenka,moj se mi prej ni NIKOLI zbujal ponoči zaradi tega da bi bil lačen.
vedno mi je spal od osmih zvečer pa tja do sedmih pol osmih.
ampak zdej opsažam neki časa pa da mi več tko ne spi,ponoč se mi enkrat zbudi,ampak to zaradi tega ker je žejen.
dones ponoč sem pa tud mislila da je žejen,ampak se je izkazalo da je lačen,kar me je presenetlo.


Ja, itak  naslednjič te bo pa presenetilo, ker bo otroček željan igre.user posted image

Otrok ni ne žejen ne lačen, samo obvlada "manever", da se da zbuditi in ne zaspati nazaj, brez da ga mamica uspava. To je vse.




Samo zgodi se pa vseeno lahko, da je lačen, a ne?


Ja, ja, seveda se lahko zgodi. Tudi po petkrat na noč je lahko zelooo lačen.user posted image  Pa žejen tudi, to ne moreš verjet.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 12:35:33   
Katjusa
ko se je začel naš okoli 6 meseca tako zbujat sem mu tud najprej dala mleko (sem misla, da je lačen) in potem se je zbujal vsako noč. čez par dni sem ugotovila, da tako ne bo šlo saj smo že 2 meseca super spali in sem mu ponoči prinesla samo vodo naslednji dan ni bil ne žejn ne lečen in je lepo spal do jutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pomoje so naši škrateki samo razvajeni mamice pa kak slišimo alarm že tekamo okol z mlekom in čajiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 12:36:31   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26
slovenka,moj se mi prej ni NIKOLI zbujal ponoči zaradi tega da bi bil lačen.
vedno mi je spal od osmih zvečer pa tja do sedmih pol osmih.
ampak zdej opsažam neki časa pa da mi več tko ne spi,ponoč se mi enkrat zbudi,ampak to zaradi tega ker je žejen.
dones ponoč sem pa tud mislila da je žejen,ampak se je izkazalo da je lačen,kar me je presenetlo.


Ja, itak  naslednjič te bo pa presenetilo, ker bo otroček željan igre.user posted image

Otrok ni ne žejen ne lačen, samo obvlada "manever", da se da zbuditi in ne zaspati nazaj, brez da ga mamica uspava. To je vse.




Samo zgodi se pa vseeno lahko, da je lačen, a ne?


Ja, ja, seveda se lahko zgodi. Tudi po petkrat na noč je lahko zelooo lačen.user posted image  Pa žejen tudi, to ne moreš verjet.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 12:54:18   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: suzi26

zdravo!!
moj sinček se je danes ob treh zjutraj zbudu.začel je jokat,sem mislila da ga matrajo zobki,ampak pol sem mu šla narest 120 ml mleka,in se je izkazalo,da je bil lačen,ker je vse popil. nikoli prej se mi ni zbudu,da bi bil lačen,tko da nevem zakaj je bil lačen.mogoče sem mu dala čez dan premalo jest.saj dobiva čez dan 5 obrokov,kok obrokov pa vaši 7,5 mesečni dobivajo?
al je možno,da ga kašice nč več ne nasitijo? ker jst mu dajem zjutraj ob 6ih mleko,tam okol 9ih kašico sadno(hipp),ob 12-12:30,kosilo,pol popoldansko malico(kakšno skutico),in zvečer še grisolino al pa keksolino.
a je to možno premalo? kaj bi lahko že kej druzga dajala za malico? glede na to da še nima zobk,nevem kaj naj mu ponudim.
prosim pomagajte mi,dajte mi čim več nasvetov,zato ker se bojim,da premalo dobi jest,pol se mi pa ponoči zbudi.
a je možno,da ga grisolino nč več ne nasiti,saj bo star že 8 mescev? zvečer mu naredim 200ml,sam mi zmeri poje sam 100,a je to premalo?
hvala za odgovore.



Dobila si precej različnih odgovorov kar pomeni, da je pri vsakem otroku drugače in boš morala sama ugotovit, če je lačen. Verjetno je, če poje, kar mu daš. Jaz bi probala zvečer povečat količino, pol bi pa vidla.

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 13:41:38   
slovenka
Splišni, s temi 'ne moreš verjet' se pa ti malo pomiri in rajši pri sebi zadrži. Ti kar malo bontona manjka, se mi zdi... Bi tudi sama sedaj lahko rekla, da ne morem verjeti nečesa glede tebe, pa ne bom... Si pač doktorica pediatrije, kaj morem, in vse veš, za vse otroke... Upam, da dobro zaslužiš z vsem tem znanjem.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 13:45:48   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26
slovenka,moj se mi prej ni NIKOLI zbujal ponoči zaradi tega da bi bil lačen.
vedno mi je spal od osmih zvečer pa tja do sedmih pol osmih.
ampak zdej opsažam neki časa pa da mi več tko ne spi,ponoč se mi enkrat zbudi,ampak to zaradi tega ker je žejen.
dones ponoč sem pa tud mislila da je žejen,ampak se je izkazalo da je lačen,kar me je presenetlo.


Ja, itak  naslednjič te bo pa presenetilo, ker bo otroček željan igre.user posted image

Otrok ni ne žejen ne lačen, samo obvlada "manever", da se da zbuditi in ne zaspati nazaj, brez da ga mamica uspava. To je vse.




Verjetno si ti mamica tudi njenega otroka, a ne? Ker ga očitno zelo dobro poznaš... Po moje boš v prihodnje med ta tečnimi taščami, zoper katere se punce tu gor pritožujejo, ker jim pamet solijo, vse vedo in njihove otroke po svojih sodijo...

Uh, me motijo takšni zadirčneži tu gor na forumu, vsevedi in oh in sploh...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 13:56:51   
Splišni
Ej. slovenka, ohmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 14:27:57   
galt
Naš 6m se je vse do 4m zbujal ponoči, ker je bil lačen. Pol smo pa ubrali novo taktiko. Ob 18.00 dobi riževe kosmiče (150 ml), ob pol osmih ko gre spat popije mleko 90 ml, pol pa še ob desetih zvečer dobi 120 ml pa zdrži vse do 6 zjutraj. Sem povedala P pa je rekla da to ni nič slabega, če v spanju spije mleko. Mi pač imamo problem v tem da noče več mleka pit in to je edini način da dobi mleko.


(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
26.3.2009 15:08:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu galt)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 16:02:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: suzi26

zdravo!!
moj sinček se je danes ob treh zjutraj zbudu.začel je jokat,sem mislila da ga matrajo zobki,ampak pol sem mu šla narest 120 ml mleka,in se je izkazalo,da je bil lačen,ker je vse popil. nikoli prej se mi ni zbudu,da bi bil lačen,tko da nevem zakaj je bil lačen.mogoče sem mu dala čez dan premalo jest.saj dobiva čez dan 5 obrokov,kok obrokov pa vaši 7,5 mesečni dobivajo?
al je možno,da ga kašice nč več ne nasitijo? ker jst mu dajem zjutraj ob 6ih mleko,tam okol 9ih kašico sadno(hipp),ob 12-12:30,kosilo,pol popoldansko malico(kakšno skutico),in zvečer še grisolino al pa keksolino.
a je to možno premalo? kaj bi lahko že kej druzga dajala za malico? glede na to da še nima zobk,nevem kaj naj mu ponudim.
prosim pomagajte mi,dajte mi čim več nasvetov,zato ker se bojim,da premalo dobi jest,pol se mi pa ponoči zbudi.
a je možno,da ga grisolino nč več ne nasiti,saj bo star že 8 mescev? zvečer mu naredim 200ml,sam mi zmeri poje sam 100,a je to premalo?
hvala za odgovore.



Ko so našo matrali zobki se je nekaj dni vedno zbujala ponoči......in se pomirila in zaspala nazaj običajno zgolj z mlekom.....ko so jo zobki nehali matrat je spet lepo spala ponoči.....do naslednjega izrasta zob......user posted image

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: lačen ob treh ponoč
26.3.2009 20:35:36   
suzi26
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Hm, mi pa ne jemo linotov. Ampak vseeno bo mislim da sedaj počasi opustila nočno hranjenje.

Suzi, na tvojem mestu bi jaz imela pet otrok - če bi tako spali celo noč... user posted image


zakaj pa ji ne daš grisolinota,al pa keksolinota?
slovenka,to je moj prvi,pa če je kdaj tečen ga mam kar že dost,in pravim,da je verjeten edini:))

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?