|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laž
10.4.2007 10:27:34   
tmms
Kaj se tudi vi kdaj kaj malega zlažete partnerju ali ste vedno iskreni? Ali je tudi to sestavni del zakona? Kaj mislite? Meni se moj včasih (ker misli da se bo s tem izognil prepiru, ker ve da bi bila jezna)kaj malega zlaže in ko to ugotovim sem zelo razočarana.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laž
10.4.2007 10:43:10   
BaByGiRl
Za 1x imava iskren odnos, ker sem jaz mnenja, da je bolje če takoj pove, če pa bi se mi zlagal, pol bi bil pa cel user posted image  v bajti. Jaz mu povem,...pa kar je pa je.
Za mene je laganje nekja najhujšega. In kakšno stvar ki bi mu jo oprostila, mu jo po temu ko se bi mi zlagal, sigurno ne bi. Iskrenost v vezi men pomeni zelo veliko. nekako jo povezujem s spoštovanjem.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laž
10.4.2007 11:25:02   
srki
Ja, mu kaj tudi prekrijem, npr. čisto brezvezne stvari, da se izognem dolgemu in širokemu obrazlaganju, kako in zakaj sem se tako odločila.

Večjih, pomembnejših stvari v življenju pa mu ne prekrivam.

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laž
11.4.2007 14:40:31   
tanikaa
Se je zgodilo pred dobrim mesecem. Prišel je domov in mi povedal, da ga neka ženska že dva meseca kliče v službo in da ga vabi na randi user posted image , kljub temu, da ve da ma on mene in malega.

In ko mi je povedal, da to traja 2 meseca sem popiz****. A mi ni mogel povedati takoj????? No, so gospod obljubili, da bo v bodoče, če se bo še kaj takega zgodilo povedal takoj.

Bolje zanj. user posted image


Ja, tudi jaz mu kdaj pa kdaj kaj prikrijem. In to ponavadi nakup kakih cunj, ki jih vsekakor NUJNO potrebujem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laž
11.4.2007 15:22:39   
romy
Baby Girl - sa imava midva tudi iskren odnos, ampak včasih se pa vseeno treba mal polagati user posted image , tako, da kot praviš da sta 100% iskrena, pač v to ravno ne verjamem.
Primer: par dni nazaj se zmenim z kolegico da greva na kavo, recimo da ji je ime Pepi, pa me ravno kliče pa mu povem da grem in pridem mal kasneje pa me vpraša s kom pa greš, pa odgovorim z Mici. Ok, fajn se mejte, cao.
Nisem mu lagala samo resnico sem prikrila user posted image .
Pač sem samo spremenila imena dveh prijateljic, ker recimo da Pepi ne mara ravno, mu je antipatična, vbistvu se sploh ne poznata dobro,pa vedno reče zakaj moram s to kuro okol hodt, pa pol že teži pa bla,bla,bla....
Mici mu je pa ok, smo skupaj prijatelji, večkrat skupaj kam gremo,....

No in zakaj nebi potem tega naredila? Saj mu nisem ogrožala ničesar, samo prihranila sem mu mal živcev user posted image

O hudo.....sploh ne vem več kaj sem hotla povedat z mojim odgovorom user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laž
17.4.2007 20:13:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: romy

samo prihranila sem mu mal živcev user posted image




Pa sebi tudi.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laž
26.9.2007 21:28:09   
ANOIMEN
pri meni se še kaj takega sploh ni zgudilo

_____________________________

mama ima v želodcu otroka,oče pa pivo
pasovček pravi red je vedno pas pripet

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laž
27.9.2007 20:55:42   
čaki
Ja, tudi jaz mu kdaj pa kdaj kaj prikrijem. In to ponavadi nakup kakih cunj, ki jih vsekakor NUJNO potrebujem.


se podpišem, pa še čevlje dodajam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANOIMEN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laž
27.9.2007 20:56:49   
čaki
21:28:09


anoimen uro maš narobeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laž
4.10.2007 14:58:29   
totimato
Seveda. Tu in tam. Sploh v času menstruacije. Glede na to, da je vprašanje namenjeno očkom, tukaj pa je večina odgovorov s strani mamic, kaže da upravičeno user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laž
4.10.2007 16:53:49   
s.
Ah, seveda se, čeprav so odnosi drugače čist odkriti. Bi pa prej temu rekla, da se zmuznem ( že kaj najdem, da mu ni treba povedat ali odgovorit) kot zlažem.
Dobesedne laži mu pa še nisem natrosla, on meni pa je- debele ko mortadele, pa ga vedno dobim, pol pa je user posted image .
Imam pa seveda eno skrivnost, ki je bo zvedel ( in o tem sva tudi debatirala na začetku) prav nikoli niti kdo drug ne. user posted image

Laž ima kratke noge.

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laž
4.10.2007 17:18:35   
Pi-kica 1
IZVIRNO SPOROČILO: totimato

Seveda. Tu in tam. Sploh v času menstruacije. Glede na to, da je vprašanje namenjeno očkom, tukaj pa je večina odgovorov s strani mamic, kaže da upravičeno user posted image


Fej in fuj te bodi. Jaz pa nikoli in nikdaruser posted image

(odgovor članu totimato)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laž
8.10.2007 14:28:11   
pupika27
naj mi nihče ne reče da nikoli ne laže oziroma prikriva partnerju ker tisti je šele pravi lažnivec!!!!!!!!v vsaki vezi po mojem je določena stvar ki jo pprekrijemo a le zaradi lubega miru in nepotrebnega razlaganja.............kakor mi njim tako oni nam pa še to ne pomeni da nimamo iskrenega odnosa.moje mnenje

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laž
13.10.2007 22:35:32   
CD
jaz včasih kaj zamolčim, ker se mi ne da poslušat kak se si lahk kupla tok cot in nove čevlej in podobno...enostavno jih posparavim v  omaro..ko jih prvič vidi, reče: maš nove čevlje? jaz: u ne, jih mam že dolgo asam nosla jih nič nisem..

ker itak mam  polno omaro čevljev..je pa res vseeno če je še en par več...ampak čevlji pač niso tako poceni...user posted image  pol jih pa mal skrijem..in tak si prihramin ure poslušanje kok mam čevljev in torbic in blablabla....sej on ma pa svoje stvari ..tehnika, računalniki ipd.

vsak neki

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laž
7.11.2007 10:55:48   
cindy
Ne da laze enostavno zamolci stvar in se zdaj mu ni jasno, da ce izves od drugega kaksno neprijetno stvar bolj boli kot ce izvez od njega. HALO!!!!

(odgovor članu CD)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: laž
11.11.2007 10:18:38   
najina pikica*
jst moram priznat da tut kako stvar,k je men mal mn pomembna al pa je  pomembna pa bi se rada izogna prepiru,jo enostavno zamelčim user posted image ....
....sm se pa že nvadla obrat drugo taktiko,stvar povem bol po politični plati,tako ubijem dve muhi na en mah.....povem zadelo in se o njej ne kregava...user posted image
....pa mava midva tut "odprt" odnos...user posted image
drgač se pa jst tut držim tega načela,da je le bolje povedat po resnici in pravi cajt,kot pa da izveš kasneje,al pa celo čist od drugih ust...

(odgovor članu cindy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: laž
2.12.2007 19:14:11   
jakoLUlana
jaz pa sploh ne hodim sama po nakupih, da bi pa le-te skrivala, mi pa se na pamet ne pride. Ga rajsi vzamem s sabo, ponavadi se vec kupim, ce je zravenuser posted image

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: laž
28.12.2007 0:33:09   
Anonimen
Sem prikrivala včasih, naprimer to, da sem posodila denar komu, ali pa kaj malenkostnega... 

(odgovor članu jakoLUlana)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: laž
28.12.2007 0:36:53   
Anonimen
Jaz mislim da imas vso pravico da si jezna ce ga dobis na lazi, pa ceprav pravis majhni..
Iz malega ponavadi zraste veliko.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: laž
13.1.2008 21:51:24   
Runner
Iz lastih izkušenj vam povem da se vsaj pri meni ni splačalo biti 100% iskren in povedati vse in še več, včasih se je baje bolje ugrizniti v jezik kot pa nositi posledice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: laž
15.1.2008 12:06:57   
Anonimen
Ponavadi prikrijem resnico o nakupu kakšnega kosa oblačila,čevljev.Kakšne velike laži nisem sposobna(se izdam sama)imam samo eno big skrivnost ki jo nobeden ne ve ,nesla jo bom s sabo v grob.Njega sem pa že velikokrat dobila ,ko se mi je zlagal,na koncu sam prizna.Poznam pa tudi njegove fore .,tako da mam dober spomin.user posted image Pamti  pa vratiuser posted image

(odgovor članu Runner)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: laž
26.7.2008 13:48:38   
ronja
Navadno si laževa glede presenečenj, ki jih pripravljava en drugemu. Da bi se izognil prepiru, se mi zdi, da se ne zlaže, edino včasih kako stvar proba prikrit, ker ma slabo vest pred sabo. jaz itak ugotovim, potem mu je pa nerodnouser posted image .

Jaz njemu včasih lažem, da se počutim čisto ok, čeprav me kaj boli, ker hočem, da recimo gre na basket. To je po moje v zadnjem času največja laž...

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: laž
28.7.2008 12:31:14   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana

jaz pa sploh ne hodim sama po nakupih, da bi pa le-te skrivala, mi pa se na pamet ne pride. Ga rajsi vzamem s sabo, ponavadi se vec kupim, ce je zravenuser posted image


user posted image  tudi moj je vedno z menoj pri nakupih - je dober in potrpežljiv kritik user posted image  

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: laž
2.8.2008 21:33:02   
massylou
Ne lažem mu. Ali sem tiho ali pa pazim na besede in ugodno situacijo, če je kaj takega.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: laž
7.8.2008 16:08:15   
mojval
IZVIRNO SPOROČILO: massylou

Ne lažem mu. Ali sem tiho ali pa pazim na besede in ugodno situacijo, če je kaj takega.


Točno to. Treba je počakati ugoden trenutek in so stvari lažje prebavljive. Glede nakupov mislim...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?