|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lanski dojenčki pozimi
20.9.2005 10:58:38   
pravljica
naš tibor bo oktobra star 3 mesece in ne vem, kaj naj nababiv za zimo, ki se očitno hitro bliža

ali kombinezon, ali bundico in zimsko vrečo za v voziček ali vse troje...pa ne vem niti kako veliko, 74 ali 80?

kakšna je vaša praksa?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   lanski dojenčki pozimi
20.9.2005 11:26:02   
muki1
Jaz sem imela lani bundico, za v voziček, pa z dekico sem jo pokrivala. Za doma pa smo meli kombinezon, da je lahko v snegu sedela.
Uh, kje je že to.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   lanski dojenčki pozimi
20.9.2005 14:51:55   
Nia30
Mio smo imeli kombinezon in vrečo. Mislim, da bi morala biti št. 74 čisto dovolj. Naš je zdaj star 10 mesecev in je velik 78 cm (pa je med večjimi)in mu je št. 80 ravno prav.

Lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   lanski dojenčki pozimi
20.9.2005 16:00:29   
Pi-kica 1
Imeli smo kombinezon in vrečo. Ker smo novemberski, smo imeli 68 in je bilo celo zimo prav. Pri tebi bo po moje 74 ravno prav, če ni kakšen velikan. Bundica ti po moje ne bo prišla toliko v poštev.

LP

Pi-kica

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   lanski dojenčki pozimi
21.9.2005 8:27:22   
Maxica
Mi smo avgustovčki in smo lani imeli kr kombinezon št.74. Nam se je super obneslo. V vozičku sem itak imela tisto vrečo, ki pride zraven vozička, tako da mu je bilo vedno fino toplo. Jaz mu samo bundice še ne bi kupovala, no.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   lanski dojenčki pozimi
21.9.2005 12:35:44   
pravljica
hvala vam

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   lanski dojenčki pozimi
21.9.2005 15:40:39   
Pupica
Tia je roj.31.8.
Za zimo je imela zimski pajac za v vozek, imela je pa tudi zimsko vrečo, ki sva jo rabile za jeseni in spomlad, pa tudi pozimi v hudem mrazu, kljub zimskemu pajacu, saj smo bili veliko v naravi in na sprehodu.
Bundico ti za tako malega odsvetujem, saj mu more biti toplo.

Imela je številko 74. Saj je kombinizonček nosila celo zimo. Je pa fino da je večji,saj je ponavadi še kaj spodaj oblečeno, in da ni potem tako nabunkan, da se takoj prekuha.


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?