|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laparoskopija
21.8.2006 10:42:53   
anja7
Zdravo punce!

Po dolgem času, se vam spet oglašam, ampak tokrat pa končno z novico o moji laparo. 1.9 grem v staro porodnišnico - kri, ekg,...
Potem čez vikend domov, v ponedeljek 4.9. pa operacija. Noro me je že strah , obenem pa komaj čakam da mine. Punce moje, držte pestke, jaz jih bom pa za vas. Kej pište

lp vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laparoskopija
21.8.2006 12:15:09   
emaa
Ne bo ti hudega, še en korak bližje boš user posted image , želim ti, da ti vse poštimajo.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laparoskopija
21.8.2006 14:04:09   
anja7
Emamair,

hvala za vzpodbudne besede in lahko rečem samo "iz tvojih ust v božja ušesa"! Tvoji odgovori so vedno dobrodošli!

Hvala še enkrat

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laparoskopija
22.8.2006 12:41:11   
mala83
Živjo!

Veliko sem sem si že prebrala o laparoskopiji ampak me vseeno zanima še neka malenkost. Zanima me koliko časa si čakala na datum. Ko sem se hotela naročiti mi je rekla naj pokličem po 20. avgustu in sicer prvi dan M. Ker bi jo mogla dobiti jutri ali pojutrišnjem me zanima koliko časa bom še čakala? Jaz sicer upam, da bom čimhitreje na vrsti, ker me to čakanje že pošteno živcira.

Upam, da si rezumela moje vprašanje in hvala

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laparoskopija
22.8.2006 14:45:18   
emaa
Od kdaj pa že čakaš mala83, to je tu ključen podatek, ponavadi traja od takrat, ko dobiš številko do tega da dobiš termin oz. operacijo vsaj 3 mesece. Poletje pa pač zadevo še podaljša.

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:18:21   
petraps
Pozdravljena!
Jaz sem dobila v marcu številko in sem klicala  maja in dobila datum 12.07.2006 (zaden pred počitnicami). Sedaj čekam še na eno, ker so se mi zarastline pojavile na črevesju.Upam da bo kmalu, najprej moram na ultrazvok črevesja in takrat mi dajo datum, ker menda to operira samo en zdravnik.Sicer sem preživela tri in bom tudi to četrto.Lp, Petra

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:22:11   
mala83
Najlepša hvala za odgovor.
Čakam že od junija. Sem že poklicala tja in se hotela naročiti pa mi je dala samo neko številko pod katero sem vpisana in rekla naj ponovno pokličem po 20. avgustu, ker bodo zdravniki pač do takrat na dopustu. Omenila je tudi naj pokličem prvi dan M in da me bo pol naročila. Koliko časa morm pa še pol čakati pa ne vem.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:26:39   
mala83
Petra tudi tebi hvala za pomoč
Nisem vedela, da je treba tako dolgo čakati. Ampak ko sem se pogovarjala z zdravnikom mi je junija rekel naj takoj pokličem in se naročim za september. Dal mi je pa samo eno škatlico tablet. Ne vem zakaj samo eno, če pa bom morala tako dolgo čakati.

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:31:18   
petraps
Jaz sem imela številko 466 in sem bila operirana v sredo, za mano pa so že prišle s številko 745, 642 in se mi je zdelo, da jih je kar nekaj izpadlo. Jaz sem klicala vsaka dva tedna in ponavadi so imele skoz zasedeno (klicala sem malo pred 12.00 uro- takrat vsaj dobiš zvezo).Pa veliko uspeha, sicer če bi imela poznanstvo bi prišla prej na vrsto.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:35:04   
anja7
mala83 živjo,

jaz sem imela 30.05.2006 pregled v stari porodnišnici in takrat sem dobila vpisno številko. Junija sem klicala, pa so mi rekli, da naj pokličem konec avgusta. Ker sem že mal naveličana, sem bla mal sitna in sem klicala 2.teden v avgustu in sem dobila datum 01.09 za pregled in 4.9 za operacijo. Svetujem ti, da jih kr mal gnjaviš, da ne boš predolg čakala, ker je tole čakanje prav moreče! Upam, da boš čimhitrejš prišla na vrsto.

lp


(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:36:05   
mala83
Hm hvala za dobro idejo. Imam nekoga tam, ki bi me lahko mal naprej porinil, da ne bi rabila tako dolgo čakat. Bom probala to uštimat, ker bi bila res rada čim prej na vrsti, da dam to čez.

(odgovor članu petraps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: laparoskopija
22.8.2006 15:39:24   
mala83
Anja jaz sem imela pregled že 3.5.2006 pa so mi rekli naj pokličem po 20. avgustu. Zdaj nimam prav veliko za narediti ker sem si tabletke razvrstila tako, da bom M dobila jutri ali pojutrišnjem. Če bi pa to prej vedela bi pa zihr ža klicala in jih morila.

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: laparoskopija
22.8.2006 20:25:19   
anja7
mala 83,

Tud jaz bi mogla imet pregled že 3.5., pa so me eno uro in pol pred pregledom klicali, da ni zdravnika. Pa sem takoj naslednji dan zasitnarila in jih klicala. Dobila sem datum 30.5. in takrat mi je ga. dr. takoj povedala, da bo potrebna operacija. Takoj sem šla v sosednjo pisarno in dobila vpisno številko. A si jo ti takrat po pregledu dobila? Če si jo, moraš bit sigurno hitr na vrsti. Kr jutr jih poklič-najprej si izračunaj prvi dan naslednje menstruacije, ker te bodo to prvo vprašal-da lahko koordinirajo z datumom. Sam težit moraš!

lp

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: laparoskopija
22.8.2006 21:23:57   
mala83
Jaz nisem dobila vpisne številke pri pregledu. Dobila sem jo šele potem, ko sem jo šele potem, ko sem se hotela naročiti po telefonu. Rekla mi je tudi naj pokličem, ko bom imela prvi dan menstruacije. Menstruacijo pa bom dobila jutri ali pojutrišnjem in takrat bom poklicala pa bom videla kaj mi bo rekla oz. kdaj bom na vrsti.

Hvala za odgovor in lp

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: laparoskopija
22.8.2006 21:46:29   
Ulla
Jaz sem klicala za op 10.4. in sem dobila zaporedno številko 600. In vsak mesec ko sem klicala prvi dan M me je lepo odslovila, da naj pokličem naslednji mesec in naslednji, polj so bli pa dopusti in je tudi meni rekla po 20.avgustu, tako da sem dobila datum 19.9. Čakala sem 5 mesecev. Nevem ali je to odvisno od dr. kateri te bo operirov, al kaj? Mene bo dr. Ribičeva. Nekateri imajo daljšo čakalno dobo?

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: laparoskopija
22.8.2006 21:52:34   
anja7
Hojla!

Mene bo operirala dr.Eda Bokal Vrtačnik. Ja zgleda, da vsem rečejo naj pokličejo po 20. avgustu. Možno, da je tud od zdravnikov odvisn. Ulla tud zate držim pesti.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: laparoskopija
22.8.2006 22:05:59   
luna25
jaz imam tudi datum 19.9 v ljubljani.Ej kakšne tablete ste dobile jst nisem nobenih.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: laparoskopija
22.8.2006 22:15:11   
mala83
Mene bo operiral dr. Drobnič. Dobila sem pa kontracepcijske tablete, da bom M sploh dobila, ker jo imam na tri mesece. Dal mi je pa samo eno škatlo in če me ne bodo hoteli vzeti bom naredila celo paniko.

(odgovor članu luna25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: laparoskopija
22.8.2006 22:38:45   
anja7
Tud jaz nisem dobila nobenih tabletk. Po moje, da dajo kontracepcijske tabletke tistim, ki nimajo redne menstruacije.


(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: laparoskopija
23.8.2006 7:18:04   
Anonimen
jaz sem imela redno user posted image , pa sem dobila tabletke. povedali so mi, da zato, da sluznica ostane tanka, da potem lahko vidijo kaj delajo in kaj je treba popravit. po tabletkah namreč ne dobiš O in zato imaš steno maternice stalno tanko, v primeru, da bi bila debela, bi težko videli napake. Če bi bile naročene takoj po user posted image najbrž ne bi dobile tablet, vsaj jaz jih nisem prvič, drugič, pa je bila gužva in sem mogla it na operacijo ravno nekje med časom O, pa so mi zato dali tabletke.  punce vse bo ok, kar prepustite se in verjemite, da vam bo enkrat uspelo, pri današnji medicini, se dogajajo tako rekoč čudeži

(odgovor članu anja7)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: laparoskopija
23.8.2006 7:22:11   
Anonimen
aja, še to, čakalna vrsta je lahko odvisna od doktorja, ki te operira, ker če ima on glih takrat dopust, te ne bojo vzeli. Ko pa pride nazaj pa ima grozno gužvo in ker te po O ne naročajo, se takoj premakne za kak mesec. Jaz sem glih bila v bolnici in dala skoz preiskave (srce, kri, voda, pritisk..), spili smo tudi že odvajalo in ravno ko je začelo odvajalo delat, so nam rekli, da se lahko zgodi, da ne bomo mele operacije in da nes bojo prestavili na drug ali tretji mesec. To pa zato ker je našemu G, ki bi nas moral operirat umrl oče. Na našo srečo in njegovo žalost je vseen pršu in opravil svoje delo. Vsaka mu čast

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: laparoskopija
23.8.2006 8:00:20   
mala83
Mišek hvala za tako lepo razlagko zelo si mi pomagala. No zdaj pa vidim zakaj mi je dal tablete, zato da se bom še pošteno načakala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: laparoskopija
23.8.2006 9:49:04   
Ulla
Jaz sem dobila tabletke Cilest. Kateri dr. vas pa kaj operirajo? Mene dr. Ribičeva. Jaz sem tudi naročena takoj po M in prvi dan M začnem jemati KT, ali mi je potem sploh potrebno jemati, če me bodo takoj po M operirali?

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: laparoskopija
24.8.2006 14:14:49   
mala83
Ulla sej jst sm tut dobila tabletke. In danes mi je rekla, da je to zaradi tega, da bom imela tanko sluznico. Aja pa naj povem še, da sem dobila datum 14. september. Rekla je, da moram priti ob osmih zjutraj in da morm bit tešča. Jst predvidevam, da bom še isti dan operirana, ker bom gor samo dva dni. Res bi bila vesela, če bo tako. Hvala za vse odgovore in če bo katero kaj zanimalo me lahko komot vpraša-bom zelo vesela.
Lep pozdrav

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: laparoskopija
24.8.2006 15:06:42   
petraps
Pozdravljena!
Dvomim, da boš še isti dan operirana, razen, če so ti dali sirup, da ga moraš popiti.Na tešče moraš priti zaradi krvne slike, poleg tega ti še naredijo ekg, povejo ti krvno grupo in pregleda te zdravnica.Nato lahko greš pojest nekaj malega in se moraš vrniti, da dobiš sirup.Operirana si naslednji dan in greš domov en dan po operaciji.Lep pozdrav, Petra

(odgovor članu mala83)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?