|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   leetz- pomoč
31.5.2006 19:42:33   
ZOOJA
Pozdravljene vse na forumu. Po dveh splavih mi nagaja še PAP. Imam III in drugi teden poseg z lasersko zanko. Kakšen je to poseg, ali boli in kako dolgo
okrevaš oz.si dejaven za vsakdanja opravila (seveda, lažja)? Nekaj malega sem na tem forumu že našla, zanima pa me tudi, kdaj ste zvedele za CIN.
Jaz vem samo, da je III in da s kolposkopijo ni videl ginekolog nič posebnega.
Ali so vas uspavali?
Hvala vam že vnaprej za vaše odgovore in tolažbo.
Pozdravčke od ene "velike prestrašenke".user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: leetz- pomoč
31.5.2006 20:39:59   
pika74
Ojla ZOOJA user posted image ,

jaz ti bom kar moj link pripopala,

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=674753&mpage=1 

pa si v miru malo preberi in boš videla, da ni tako hudo. Se da preživet. Priznam pa, da je bilo tudi mene strah pred postopkom (sama sem imela LEETZ nekje novembra lani), ker nisem vedela, kako to je.

Kar pogumno. Vse bodo uredili - boš videla!

Srečno!

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?