|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   logoped v Ljubljani
13.10.2014 10:29:08   
zita
Prosim za nasvet.. dober logoped v Ljubljani... na napotnici. Bili v enem izmed zdravstvenem domu Ljubljana- prvi pregled.. katastrofa.. 1 uro in 20 minut.. dobesedno mučenje otroka... meni se to zdi pretrano.. no, bila logopedinja brez izkušenj, začetnica...

Poznata kakšnega logopeda z občutkom za otroka?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: logoped v Ljubljani
13.10.2014 21:03:10   
nusi
kje si bila, mi smo naročeni v šiško, čaka se cca 2 meseca, upam da nisi bila tukajuser posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: logoped v Ljubljani
14.10.2014 8:14:58   
zita
Ne ni bila šiška :-)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: logoped v Ljubljani
27.10.2014 19:24:09   
metla
Kam pa ste to šli, zita? Mi se ravno odpravljamo do logopeda in specialnega pedagoga.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: logoped v Ljubljani
5.11.2014 12:56:57   
zita
Mi prosim pišete kot zasebno sporočilo.. pa več povem...

(odgovor članu metla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?