|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.1.2009 20:40:53   
sašaš
O malički! Čau! Kakšna frajla! user posted image

Janči, prosila bi te za tisti naslov za Nikon (London). A veš, kaj mislim? user posted image

Alisa, jej! Samo jej, če ti paše!

Jaz pa ne morem nikakor premaknit svojih kg na dol! user posted image  No, ok no, saj ne naredim skoraj nič v tej smeri... user posted image  Sem dobila +4kg po tej nosečnosti. user posted image  Bi rada bila na stari kilaži, preden spet zanosim.

Lp user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.1.2009 20:42:05   
klaja
Bom še premislila. Zdaj imam ful voljo, ampak je k sreči sneg, ko ga pa ne bo več, me bo pa itak minilo.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.1.2009 20:45:55   
klaja
Sašaš jaz sem pa že prišla na svojo težo (tako kot sem imela pred prvo nosečnostjo), no teh praznikov ne bi smelo bit, pa bi bilo vse ok, zdaj sem kak kg pridobila nazaj, pa to bo hitro skopnelo. Muči me predvsem trebuh, sem kot da bi bila v 3. mesecu nosečnosti, nikakor se ga ne morem znebit.  Sicer 1 x na 14 dni delam trebušnjake, pa nič ne pomagauser posted image .

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.1.2009 20:47:23   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: sašaš
Janči, prosila bi te za tisti naslov za Nikon (London). A veš, kaj mislim? user posted image

Ja, vem! Sori, sem pozabla! Zdajle Joeja ni doma, ti potem javim točen naslov. Je pa ravno naročil nek hud (in svinjsko draguser posted image ) objektiv, pa ne pri njih, ampak pri enih drugih v UK. Evro trenutno ful dobro stoji proti funtu in se je baje splačalouser posted image .

Klaja, držim pesti, da ti volja ne skopni s snegomuser posted image .

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
14.1.2009 21:15:44   
sašaš
Jančika, thx! user posted image

Klaja, saj jaz sem po porodu v dveh mesecih bila na svojih kg in sem jih držala do zdaj (do 2. nosečnosti), po SS pa kar naenkrat +4kg! user posted image

Noč!

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.1.2009 11:07:23   
Alisa
Dan,
sem bila na pregledu in je vse ok. Sicer je malo večji kot za starost 7,1d, je zračunala na 8,6d, in mi zaenkrat popravila PDP iz 31.8.2009 na 21.8.2009, no bomo vidli na NS ki jo imam februarja.

Anže je danes ponoči ob enih začel dret kot črednik in ko sem ga šla iskat kaj mu je je imel 40 vročine, in potem sem mu dala Calpol in zjutraj kot da ni nič bilo ponoči, veselo se je režal, peluser posted image , uglavnem nč jasn.
Grem mal pospravit, preden grem iskat malega.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.1.2009 15:12:36   
Angellina
Živjo mačke!

A bi vas nekaj želelo odgovorit na tale vprašanja?
Ali se na Valentinovo kaj posebej spomnite na partnerja? Ga razvajate, vas razvaja on?
Dobite revijo v zahvalo :)

Odgovore na mail: meskovesna@gmail.com

lpv



(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
15.1.2009 20:22:04   
Jančika_
http://www.graysofwestminster.co.uk/ 

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
16.1.2009 8:44:29   
Jančika_
Da pojasnim tale moj prejšnji post - sem hotela Saši linke poslat, pa me je ven metalo in mi posta ni pa ni objavilo, tegale sem pa prehitro kliknila in je ravno tega objavilouser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
20.1.2009 22:12:04   
Jančika_
No, pa spet zatišje. Pri nas nič novega, Kajči je prepričan, da je Spiderman in Batman v eni osebi, laufa gor in dol in se dere : AS SEN TATI-NEN! AS SEN TAT-NAN! (Če si ne znate prevesti: jaz sem Spajdermen, jaz sem Betmen). In potem spusti še par bojnih zvokovuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.1.2009 8:12:15   
Anonimen
Ojla,
sej tud pr nas ni bistveno nč kej novega. Samo da rastemo in malo šmrcamo, divjamo, se igramo, .... Je kr pestro pr 3 malih direktorjih v popoldanskem času, ko pridem iz službe. Komaj sm se navadla, da ne spim ponoči zarad malega in sm ugotovila, da dokler ne opusti flaške, ne bomo spali:)). Dude itak ne mara od rojstva, v vrtcu lepo pije iz kozarca, ma ko prestopimo prag hiše, že išče svojo prijateljico (flaško), hehe.


(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.1.2009 9:59:29   
klaja
Anakarin kako ti uspeva, da hodiš zraven 3 otrok še v službo? Dobra si!

Kaj že kaj razmišljate o pustu, v kaj jih boste oblekle? Boste kostume kupile ali same naredile?
Jančika pri vas predvidevam da bo Kajetan Spajderman!?

Kam se nam je pa Kapesanta skrila?


< Sporočilo je popravil klaja -- 21.1.2009 10:00:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.1.2009 10:32:11   
Anonimen
KLAJA sej se tud jz vsak dan na koncu dneva čudim, ko se uležem na posteljo al na kavč. Ma glavno, da so razigrani in zdravi. V službi se pa malo odpočijem in se bolje imajo v vrtcu. Doma bi po cel dan viseli na meni, nč ne bi nardila in ....To se itak dogaja čez vikenduser posted image .


(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
21.1.2009 22:29:11   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Kaj že kaj razmišljate o pustu, v kaj jih boste oblekle? Boste kostume kupile ali same naredile?
Jančika pri vas predvidevam da bo Kajetan Spajderman!?


Ja, itakuser posted image . Vasja je bil že lani in mislim, da mu bo letos še prav, Kajetanu bm pa še kupila. Lani sem dobila narejen kostum za 5€, zase pa ninja želvo za 6€ v Leonardu. Če bom dobila zase Spidermana, si ga bom pa tudi nabavilauser posted image . Da ne bom vsako leto Ninja želvauser posted image .

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
22.1.2009 8:01:26   
kapesanta
Oj punce....
se opravičujem, ampak enostavno preveč dogaja in ne najdem časa za pisanje.....
mi še vedno čakamo, očitno še ni pravi čas za drugega otročička

ker gre septembra v vrtec in ker je načeloma suh, smo začeli s projektom prepričati Roka da pove da mora na WC.... enkrat sem na netu brala o vzpodbudi z nagrado - v dnevni ga na polici čaka avto, ki ga bo dobil ko bo prvič povedal. Trenuten rezultat je, da mamici večkrat zateži da mora kakat, potem pa pove da ni klobase, le ta pa je kasneje spet v plenički....

pust - jaz bom spet zadnji trenutek iskala kaj bo.... itak so mi maškare že od nekdaj totalno mimo in se moram prav prisiliti, da ga zrihtam

no mejte se - se še kaj javim...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
2.2.2009 9:51:19   
Naty*Taja
Hoj punce. Mi kr zmanjka časa za net. Sem en čas na eni temi en čas na drugi - kot veter piha, pe sem nestanovitna!! user posted image
No v glavnem jaz sem super. Ni mi več slabo. Nuhalna ok. Novi pdp po nuhalni je 23.6. tak da po moje bomo res enga junijčka imeli - nimam pojma, kdaj točno sem imela zadnjo m, tak da mi je tole bolj verodostojen datum. user posted image
Drugače pa naša dveinpollenica tudi še ne kapira kakanja drugam, kot v plenico. Sam da mora lulat ve ob 5 zjutraj! user posted image Pa je ne bom nič silla, ker prvič mi je to čist mim,drugič pa niti nimam časa. Me čaka strokovni izpit zdej v kratkem. Vse pripravljeno, samo pogum in voljo še rabim, da pošljem prijavo...Mislim,d a bom turbo vžgala med naslednjimi počitnicami čez 14 dni. Tak da tudi zaradi tega bom malo zanemarila net, ker če se enkrat priklopim, je mimogrede dve uri mim!!!

Čestitke novim nosečkam in tistim, ki bi še, da čimprej rata... Aliska, sej ko imaš dva ali več, ni več tako hudo! user posted image Malo si že pametnejši, izkušenejši in posledično si narediš veliko manj dela, kot pri prvem...ko nimaš časa še jest ne, ker moraš bit za vsak glasek, ki ga spusti, pri malem...user posted image
No lepo se imejte in se še kaj pišemo....

Je pa hudič z rr, ko imaš več otrok in si noseč  - že to so tri teme...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
3.2.2009 13:53:51   
klaja
Zdravo!

Kaj vas je vse sneg zasipal, da ni nobene nikjer!?

Naty-Taja lepo te je brat po dolgem času in super, da so slabosti mimo.

Kapesanta kako dolgo je Rok rabil, da je skapiral tole kolo brez pedalov. Mi smo ga Juliji sedaj nabavli oz. si je sama našparala, pa ji nikakor ni jasno kaj si naj začne z njim.

Nekaj me zanima, že imajo vaši malčki vse zobke, tudi 5-ke? Mi smo pri tem problematični, se mi zdi, da ji sedaj spodnje 2-ke ali 3-ke rinejo ven (namreč jih še nima, prav tako pa zgornjih 3 in 5) in jo boli ko hudič, saj je čisto drugačnega obnašanja in kar naprej se hodi cartat in si s prstkom drgne po dlesni.

< Sporočilo je popravil klaja -- 3.2.2009 13:55:00 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
4.2.2009 8:20:23   
klaja
Naty-Taja kako so pa vajini domači sprejeli novico o tem, da pričakujete 3 otročka?

Aja pa še to, glede na to, da so se pri Naty-Taji slabosti prenehale, pa so se pri meni pričeleuser posted image . Ja, tudi mi bomo dobili še enega user posted image , tako da sem sedaj srečka user posted image . Za rok še točno ne vem kdaj ga imam, zaradi mojih nestanovitnih menstruacij in tudi prvi test ni nič pokazal, zato predvidevam, da v začetku oktobra.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
4.2.2009 10:11:34   
kapesanta
super Klaja!
madonca punci - 3 otroke.... ja super, res.
no jaz moram taprvo ta drugega narest... me zanima, kako bi moj pogledu na 3 otroka....

res vsem nosečkam želim eno fajno zdravo nosečnost, seveda pa jo želim tudi nam, ki se trudimo....

l.p. M

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
4.2.2009 13:50:57   
klaja
Kapesanta tudi jaz ti želim, da se vama želja po dojenčku čim prej uresniči!!!

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
6.2.2009 17:30:23   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Naty-Taja kako so pa vajini domači sprejeli novico o tem, da pričakujete 3 otročka?

Aja pa še to, glede na to, da so se pri Naty-Taji slabosti prenehale, pa so se pri meni pričeleuser posted image . Ja, tudi mi bomo dobili še enega user posted image , tako da sem sedaj srečka user posted image . Za rok še točno ne vem kdaj ga imam, zaradi mojih nestanovitnih menstruacij in tudi prvi test ni nič pokazal, zato predvidevam, da v začetku oktobra.



Oj Klajči, čestitke!! Boste pa kr malo razliko imeli pri vseh treh. Pri nas je blo čist lepo sprejeto. So rekli, da zdaj pa verjamejo, da jih bomo imeli 6. user posted image Pri mojmu doma je pa bil šok, ker sva s tamlado obe naenkrat povedali - imava pa dobra dva tedna razlike v roku. user posted image Je tašča komi k seb prišla - pa od navdušenja, ne druga.user posted image

Kapesanta tudi mi držimo pestke zate in vse, ki se še trudite.



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
6.2.2009 21:52:49   
ElaM
OOOOO, Klaja, četitke!!!user posted image user posted image user posted image  ravno tako naty, ne vem, če sem sploh že čestitala.
Srečno do konca.
Dobre ste, meni se pa gladko odpelje, da bi bila spet noseča.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
7.2.2009 7:36:01   
klaja
Jaz pa imam malo strahove, kako bosta naša dva to sprejela. Mami sicer ve, da bomo nekoč imeli še enega, ampak mislim, da me ni resno jemala. Mi je res malo kriza za povedat, zdaj ko sta mali dve že tolk, da se sami zamotita in igrata, zdaj pa jovo na novo. Tašča in tast pa bosta navdušena in prav tako njegova žlahta, o moji sicer sploh ne bom komentirala, ker vem da ne bom nič pametnega slišala.

Naty-Taja jaz sem hotela imet ful malo razliko med vsemi tremi, predvsem zaradi Julije, da bo imela vedno nekoga ob sebi in da bodo kot vrstniki. Vem da bo težko, ampak nama bo uspelo.

Pa hvala za čestitke!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
7.2.2009 8:20:32   
Alisa
Klaja tudi od mene vse čestitke !!!!

Dobra si, mene je že zdaj strah kako bo z dvema. Anžetu sva že mal razlagala, in ko mi je kolegica dala blazina z tistim lokom ko so gor igrače je hotel Anže to vidit in sem rekla da je to za dojenčka. On pa ja kje pa je? Jaz pa pokažem da v trebušču in me začne ščipat ter vpit, jenček pusti mami tuki gor moraš ajatuser posted image user posted image
Viim da bo še pestro.
Grem hitr zrihtat zajtrk .
ker me že lakota oreng daje.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
16.2.2009 11:26:59   
klaja
Toliko da nas malo prestavim, smo bile že na tretji strani, se vidi, da ni več časa za RR.

Alisa ti kar Anžetu pripoveduj kaj počne dojenček, pa naj ga poboža in polubčka,... Julija je bila ful zanimiva, ko sem bila s Hano noseča, se je kar naprej hodla cartat k meni in dajala glavico k mojemu trebuhu ter poslušala, pa lubčkala, pa božala. Je pa potem imela malo krizo, ko sem bila v bolnici, Hane niti pogledala ni kaj dosti, samo k meni se je stiskala, pa tudi potem ji še kar nekaj časa ni bilo najbolj jasno kaj počne ta dojenček pri nasuser posted image . Ampak sčasoma se je navadila na njo.
Saj bo, boš videla, da ne bo tako hudo!

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?