|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
24.9.2009 17:16:06   
Alisa
oj.
Sasaš sporoča da se je danes ob 13,15h rodil Izak. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim vama veliko sreče, predvem zdravja in čimprejšnjega okrevanja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke pa tud očiju in Eli.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
24.9.2009 19:54:51   
klaja
Sašaš čestitke za sina Izaka! Veliko zdravja mu želim in upam da se vse dobro izteče!!!
Si me pa prehitela

< Sporočilo je popravil klaja -- 24.9.2009 19:55:27 >

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
25.9.2009 9:16:08   
klaja
Alisa kako pa je kaj z malim Izakom, ti je kaj napisala, so kake težave?

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
25.9.2009 9:36:25   
Alisa
oj,
ne napisala je sama da je na poti v pediatrično kjer mu bodo odstranili napako na prebavilih. težek je pa bil 2650 in 49 cm velik. Tako da upam da bo in res želim mu veliko sreče. Ko pa kaj več zvem pa bom napisala al pa bo sasaš sama.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
25.9.2009 22:06:27   
klaja
Močno jim želim, da se vse dobro izteče in da bodo zdravniki uredili kar morajo!!!
Vso srečo mali Izak!

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
27.9.2009 10:35:58   
Naty*Taja
Oj Saška! Čestitke in držimo pestke, da se bo vse izteklo najbolje!!

Klaja - naša mala ima še kr preglede ja. Kontrolo na eno leto do sedaj. Ravno zadnjič sva imeli. ko so novo pediatrijo v LJ odprli. SO bili še vsi čist zmedeni pa dr. Mazič se je še učil na novi mašini...tak da sem pozabla vprašat, če se je kej spremenilo. Zdej pa čez dve leti.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
27.9.2009 20:04:56   
klaja
Naty-Taja boš mi lahko potem, ko bomo mi imeli kontrolo (marca) napisala kam moramo sedaj sploh it, prej sem vedela, sedaj pa bom zgubljena.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
28.9.2009 10:56:02   
Naty*Taja
Klaja - novo pediatrijo moreš najt, ob vhodu je recepcija - od tam greš gor po enih stopničkah in samo naravnost skozi steklena vrata in do ene četrtih ali petih vrat - sej gor piše. Pa tudi če na recepciji vprašaš te napotijo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
29.9.2009 6:52:27   
Alisa
jutro,

Klaja a si še kar 2v1? Joj tale mali škratek pa vstrajauser posted image , že ve kod je dobro,. Upam da boš kmalu rešena, mogoče si pa zdaj že rodila.
Jaz bom ta teden sama  z obema moj je šel za cel teden službeno na pot in res ne vem kako bom, z dvema sama- Sploh zvečer o sem jaz dala Klaro spat, pa nahranla. Moj pa Anžeta in smo lepo ob h že bili v postelji zdaj pa bo to cel proces.
Danes imam še gin. prvič po porodu, pa me zanima kako zaščito ve uporabljate, jaz nočem tablet, ker mi je slabo po njih.  Bom vidla kaj bo rekla.
Zdaj pa si grem en kofe zrihtat potem pa počas Anžeta in Klaro zrihtat da peljem v vrtec.
lp


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
29.9.2009 9:02:58   
malicki
sašaš čestitke še od mene! Glede na mere je fantič pravi korenjak.

Pa upam da je operacija uspela in da boste kmalu doma (če že niste) user posted image

klaja naj ti hitro mine čakanje na user posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
30.9.2009 23:01:59   
klaja
Pri nas še zmeraj nič, pa sem že 8+, razen tega, da sem utrujena do onemoglosti, križ me boli za znoret, dol mi pritiska, tako da imam občutek, da bo vsak čas ven pogledal in niti hodit ne morem, pa še moj je obležal, ker je na žebelj stopil in ne more hodit, tako da še njega vozim okoli dohtarjev. S tem, da moram še mali dve sama rihtat, vmes mi mama pomaga (tudi ona je na bolniški) kolikor lahko, tako da veste kako lepo mi je.

Počasi me bodo peljali na psihiatrijo in ne v porodnišnico!

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
30.9.2009 23:20:59   
sašaš
Klaja, drži se, saj bo! user posted image

Hvala za čestitke in lepe želje! user posted image

Ne znam z besedami opisati, kako mi je hudo. user posted image  Mali Izak že od petka leži na intenzivni, priključen na vse možne aparate, infuzije, občasno tudi dobiva transfuzijo. Sploh še nisem videla njegovih (odprtih) očkov, v naročju sem ga imela samo nekaj minut v porodni - potem so ga odpeljali v pediatrično, jaz pa sem bila do nedelje v P.  Čakamo, čakamo, da se premakne kaj na bolje. Verjetno pa ta operacija ne bo dovolj, včeraj se je že nekaj začelo kazati na krvi pa tudi UZ ne kaže dobre slike - pravijo, da mogoče je pa "samo" sepsa. Nekaj tednov bo sigurno še v bolnici...user posted image user posted image user posted image

Jaz sem totalno sesuta, na srečo sem vsaj fizično v dobrem stanju. Kot da ne bi rodila, ne morem verjet, saj sem bila prej že vsa "zakrnela". user posted image

Toliko od mene, upam, da se kmalu oglasim s kakšnimi bolj vzbodbudnimi novicami.

Noč! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.10.2009 7:55:38   
klaja
Sašaš verjamem, da ti je hudo, bodita močna oba z možem, da se stanje izboljša in da bo Izak boljše! Me bomo vsekakor mislile na vas in držale pesti! VSo srečo!!!!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.10.2009 13:51:03   
Naty*Taja
Saška user posted image user posted image . Tudi mi stiskamo pestke, da bo čimprej vse ok! Pa user posted image in user posted image za srečo malemu Izaku.
Si sploh ne predstavljam, kako ti je hudo, ker nisi ob njem... Pa javi kaj, da ti lahko še kako vzpodbudo damo,ker drugega ne moremo.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.10.2009 14:02:39   
Alisa
Sašaš joj bogica moja, mi kar solze tečejo, kok je šele tebi hudouser posted image , Tko kot pravi Naty- držale bomo pesti in mislile na malega Izaka, da bo vse uredu, da ga boš kmalu lahko držala v naročju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebi in tvojim pa en user posted image user posted image .



_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.10.2009 14:42:25   
plenicka
Sašaš, malemu Izaku želim, da čimprej okreva...saj ne vem, kaj naj sploh še rečemuser posted image ! Mislim nate in na Izaka!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
5.10.2009 20:50:12   
klaja
Jaz sem še zmeraj doma 2 v 1, jutri je 14 dni čez rok, tako da upam, da mi bodo sprožili.
Lepo bodite in mislite na mene!

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
5.10.2009 22:43:25   
sašaš
Klaja, saj ne morem verjet! 14 dni čez rok... user posted image  

Naj bo čimprej, verjamem, da tole čakanje ni luštno. Držim pesti! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
6.10.2009 8:30:40   
sašaš
Pa so končno dobili še eno štručko - spet pupiko! user posted image  Ajda se je rodila ob 5. uri! Čestitke še tukaj!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
6.10.2009 8:46:56   
Jančika_
Joj, kaj vse sem zamudila, ko nekaj časa nisem nič pogledala sem!

Sašaš, ne morem si predstavljati, kako se počutiš. Močno močno držim pesti, da bo mali Izak kmalu boljši in da ga boš lahko cartala. user posted image user posted image user posted image Kaj točno pa je narobe z njegovimi prebavili?

Klaja, čestitam za še eno punčkouser posted image ! Še dobro, da kdo dela punce, da bojo naši fantje imeli kaj izbireuser posted image .

Jaz sem v 33. tednu. Pri 28 tednih smo šli na 3D UZ, da sta še fanta videla našega dojenčka in takole je to zgledalo:

user posted image

Je pa definitvno fant (tiste slike ne morem dat gor, je preveč nazornauser posted image ). Imena še nimava dokončno izbranega. Se je pa pikič na žalost obrnil z glavo navzgor (na tistem UZ je bil že lepo dol obrnjen). Upam, da se še obrne, ker sicer bom verjetno morala imeti CR, saj ima okoli vratu ovito popkovino in v tem primeru ne delajo zunanjega obrata in ne dovolijo poroda z ritko naprej. Malo mi je trapasto, da bi po dveh tako hitrih in lahkih porodih zdaj morala imeti CR, ampak ni važno, samo da bo vse vredu.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
6.10.2009 8:48:42   
Jančika_
No, saj če dobro pogledate tole sliko, ki sem jo prilepila - že tu se dobro vidi, da ima okoli vratu popkovino. Zdaj grem pa do konca izpolnit prijavnico za darovanje popkovnične krvi, še dobro, da sem se spomnila - ta teden je skrajni čas, da to pošljem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
7.10.2009 6:52:18   
Alisa
Klaja čestitke za pupo, pa si jo le dočakalauser posted image user posted image user posted image

Sasaš kako si? Kako je z Izakom? Ne upam se te niti poklicat, ko boš za kak čvekec mi sporoči. Prav rada bi te vidla. Se slišva. Izaku pa user posted image in poljubček in Eli tudi.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
8.10.2009 7:36:20   
plenicka
Klaja, iskrene čestitke vsem vam ter vse lepo za malo Ajdo! Sedaj pa ste res velika družina!

Sašaš, upam, da se stanje malemu Izaku izboljšuje in da boste kmalu vsi skupaj!

Jančika, super slikca!

Bodite fajn!



_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
9.10.2009 21:56:22   
Naty*Taja
Ja, Klajči čestitke! ZDej pa ti želim čimveč energije, da pregurate kako leto... Mene že mal utrujenost daje...user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
10.10.2009 21:36:00   
Azzurra
Klaja čestitke in veliko zdravja, Sašaš zdravja želim tudi tvojemu zlatemu sineku. Mora biti vse v redu, pogumno!!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?