|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
25.7.2006 17:58:53   
Naty*Taja
No, tu se pa le nekaj dogaja. Vesnica je pa na prejšnjo temo pisala, ji grem sporočit, da smo zdej tu. Lepo cartanje in uživajte. Mi pa še kr čakamo......

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
25.7.2006 18:21:14   
kapesanta
Oj Vesnica24 - pa si le spet doma... In je zdaj vse OK?
Kaj veš kaj je kaj z ZaloTM da se nič ne oglasi?

Sezamov čaj je pa bljak - jaz ga zdaj pijem s cedevito. Če mi pomaga pa še ne vem.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 11:57:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
26.7.2006 15:09:21   
malicki
Halo mamice user posted image

na vsake par dni mi le uspe prit sem malo pokukat.

S sezamom bom tudi jaz poskusila, bom še danes nabavila. Upam da bo res kaj pomagalo. Če pa ima katera še kakšen nasvet pa naj kar napiše.

Kapesanta a je pri tebi že kaj več mlekca? Meni zdravnica ni nič omenila kdaj bi se naj dojenje poštimalo. Jutri imam pregled in bomo vidli. Samo dvomim da se bova potem polno dojile, sedaj Zali dajem še eno zdravilo za uravnavanje prebave pa ni čisto nič boljše. Kateri antibiotik pa vi jemete?
Meni tudi mleko curlja iz prsi, samo zgleda da ga vseeno ni dovolj, pa jaz sem tudi bolj slabo obdarjena user posted image

Aja, Kapesanta jaz uporabljam mleko od Nestle - Bebe. Sem ob odpustu iz porodnišnice dobila recept za 2 škatli. Še sreča, ker ni ravno poceni.

Zaradi vnete ritke sem kupila Racman plenice in mi je kar žal, ker premočijo. In ni res da samo vložke menjavaš, ker ti hitro premočijo, pa plenica se ob strani umaže.

Sem pa danes uspela prit celo do frizerja. Sedaj imam čist kratko frizurco, kaj češ enostavno ni časa. In pridem domov pa cel vik in krik user posted image . No saj sem bejbiko potem hitro potolažila.
Drugače pa ponoči še vedno lepo spimo, razen kadar smo zelo lačni.

In včeraj smo bili stari že 3 tedne user posted image

A sem jaz rodila prva v juliju in je moja pupa najstarejša?

Pa slikco bom tudi dala v album. Vesnica tvoj Mark ima tudi veliko laskov, tako kot moja pupa user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
27.7.2006 9:55:17   
Alisa
Sašas jaz sem bila na c oddelku, saj se je našla kaka prijazna sestra sam drugač pa groza. Motilo me je tud to ker so cel dopoldan letal v sobo not pa vn od čistilk pa do raznih sestr in zdravnikov. In sploh nisi imel miru da bi male podojil v miru, ker sso skoz delal prepih.

Vesnica24 dobrodošla med nami. Upam da bo s teboj vse ok in da čim prej okrevaš.

Danes ponoči smo kar lepo spali in to v svojem košku. Anže je imel neke krče in je par dni spal pri nama v postelji in zdaj nikakor ni hotel spat v postelji (svojem košku), včeraj pa nam je končno spet ratal in upam da bo tko ostal, ker se bojiš trdno zaspat če maš eno spečo štručko zravn.

tko zdaj pa gremo papcat. 

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
27.7.2006 13:01:22   
sašaš
Ku-ku! user posted image

No, naša žabka (tako jaz pravim Eli user posted image ) je pa danes stara en teden. user posted image  In zaenkrat res zelo pridkana. Danes je bila spet patronažna pri nas. Tehtala jo je - zdaj ima (že) skoraj 3 kg (je bila res pikica ob rojstvu).

Malo me že moti ta vročina, saj čez dan sploh ne moreš it ven! user posted image  Upajmo, da bo čez vikend res kaj bolje - vsaj tako pravijo.

Vesnica, ti se pa čimprej pocajtaj! user posted image

Naty in Tanja - sta še v enem kosu?

Dajte no kaj lepega napisat...user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
27.7.2006 13:36:36   
kapesanta
Ja Malicki - zdaj se pa spet polno dojimo - včeraj in danes, tko da - mogoče je pa res kej na sezamovem čaju.... Jaz jemljem Ospen in Klimicin - mali ga pa zgleda dobi celo porcijo od mene, ker oba driskava. Je pa čudno, ker so mi v lekarni rekli, da mleko ne bo glih dokler bom jedla tablete. No ja izjeme potrjujejo pravilo. Meni so rekli, da ko bo čas, bojo zize začele spet polno delat, samo pazit moram, da jih do takrat pridno praznemo, tako da sem prve dni po podoju še kake pol ure pumpico gonila, potem pa se je poštimalo glede količine, glede kvalitete pa zgleda šele zdaj - obdarjenost pa baje nima nobene veze z mlekom. Kratka frizura je pa zakon, ker ni nobenega dela - jaz jo prakticiram že 10 let user posted image .
Mi smo pa danes stari 3 tedne, tko da si zgleda res prva med nami, ki se tuki oglašamo.

Vesnica24 - še enkrat ti želim čim hitrejše okrevanje.

Alisa, mi smo pa kar nehal uporabljat košek za čez noč - nimam več volje prestavljat malega vsake 5 minut. Pa še fini izgovor sem našla na Med.over.net - baje naj bi bebike rabile še četrto trimesečje v našem naročju... Čez dan pa spanje v košeku ni problem, tako da vsaj to ostane.

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 27.7.2006 13:41:04 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
27.7.2006 19:05:29   
malicki
Jaz že pijem sezamov čaj, je res bljak, ampak rade volje ga spijem samo da bo več mlekca. Po 1 dnevu pa še nobene spremembe.
Kapesanta upam da bo pri meni tudi delovalo, samo ti zgleda imaš dovolj mleka, jaz pa ne. S črpalko si po dojenju ne morem nič več napumpat.

Jutri gremo v Lj na infekcijsko kliniko, ker so testi pokazali tudi pri tamali okužbo s tokso user posted image  Upam da bo vse ok, UZ možganov danes je bil ok, pa očke tudi.
Me je pa tudi kar strah tako dolge poti, pa ne vem kako bom s hranjenjem uštimala, da ne bo celo dopoldne jok in stok. Zaenkrat sem si domislila le da si dam v termosko vročo prekuhano vodo in bom na poti naredila dodatek. Zdaj ravno testiram kako dolgo ostane topla.

Ja nič, javite se kaj in pišite kako ste kaj, jaz si grem pa sedaj sezam skuhat in mojo pupo pocartat.

A mogoče katera ve kako je kaj s Klajo in njeno babiko? Upam da je vse ok.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
28.7.2006 12:10:39   
kapesanta
Joj Malicki boš videla da bo tud to OK - glede na vse druge izvide mora bit. Glede mleka pa res držim pesti - čeprav sem glih zjutraj po 3 podoju v razmaku 15 minut razmišljala kako je bolj simpl po flaški - zize bi morale met lučke kdaj user posted image  dost mleka dobi...
Če maš grelec za flaške kar tistega s sabo vzem, pa si na klinik dogrej vodo - drugače pa sem zadnjič na potepu naredila mleko tudi z bolj hladne vode (po 2h v termoski), pa ni blo nobenih posledic.

Punce - dejte prosim v podpis datum rojstva, pa mogoče ime user posted image  - se bomo lažje primerjale.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
28.7.2006 15:26:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
28.7.2006 16:23:32   
kapesanta
Joj Vesnica24 - tale je pa res adijo. Brez posebnosti - me zanima kaj bi se ti moralo naredit, da bi potem bilo vredno omembe user posted image . Veš, po tem bi tud jaz definitivno pritožbo napisala.

bdw - kje sta dobila tisti napis otrok v avtu na sesek? Jaz sem videla samo nalepke - te pa nočem.

< Sporočilo je popravil kapesanta -- 28.7.2006 16:25:53 >


_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
30.7.2006 12:37:19   
kapesanta
Vidim da nimate nč časa čvekat.
Jaz sem ravno čekirala teme o podojih, pa me zanima kako kaj pri vas dojite, glede na to da smo cca v enakem zosu...
Mi smo zgleda zelo leni in dolgo dojimo - če samo pol ure pije, že gledam če je kaj narobe. Običajno dojim od 45 minut do ene ure, s tem da intenzivno vleče kakih 10-15 sekund in potem toliko časa počiva. In to cel podoj - na začetku mogoče malo dalje vleče in krajše počiva. Tako vedno zaspi in sam izpusti bradavico. Če pa vidim da preveč počiva (če kake pol minute počiva in samo enkrat dvakrat potegne), moram na silo izvleči bradavico in potem zaspi).
Pa pri vas? Ali kaj bolj intenzivno sesajo?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
30.7.2006 22:24:45   
sašaš
Čer punce! user posted image

Kje pa se skrivate? Ni časa? Pri nas ga tudi ni bilo, ker smo imeli v petek in soboto polno obiskov, danes pa smo šli na prvi izletek - do babice in dedija pa še do 2 prababic in pradedija. user posted image   Ela je itak skoraj vse prespala - je sorodniki ne zanimajo preveč. user posted image

Midve se zaenkrat zelo lepo dojiva. Do zdaj sva se 6x na dan (5x podnevi in 1x ponoči). Zadnje dni sem jo morala kar nekajkrat zbudit za dojenje (če se po 4-ih urah ni zbudila). Ampak je ne bom več zbujala - naj ima svoj ritem. Se mi zdi bolje, saj pridno papa in tudi na teži zaenkrat lepo pridobiva. Dojim jo na vsaki strani kakšnih 10 minut, tako da v pol ure opraviva. Mi pa včasih tudi "zakinka" zraven - pa jo malo po ličku požgečkam in lepo sesa naprej.

Upam, da bo kmalu kaj bolj živahno na naši temi... Nočko! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
30.7.2006 22:53:32   
Jančika_
Jaz sem res ful na tesno s cajtom zadnje dni. OK, saj večinoma smo res bili po obiskih, tako da smo uživali, ampak zvečer...jao. Vasja vsake toliko zaštrajka in kr neki teži, Kajetan ima pa najdaljše obdobje budnosti od 18.00 do 22.30. Včeraj ga je še nekaj zvijalo ali kaj, pa se je drl ko jesihar kako uro.

Kajetan je brzinski jedec in zadevo opravi v 5-10 minutah, ves ta čas vleče z nezmanjšano močjo. Včasih je v dveh obrokih: najprej fajn potegne, potem se pokaka, po previjanju pa še enkrat na joško in spet par minut fajn vleče. Vasja je bil tudi nekaj takega in nikoli ni imel joške za kaj drugega kot za jest in se nikoli ni cartal na njih. Od trenutka, ko se je pri osmih mesecih odstavil, ga moje mlečne žleze niso niti najmanj več zanimale.

Je bil pa hec včeraj, ko sem dojila Kajetana, pa je Vasja gledal in sem mu rekla, da lahko poskusi, če hoče. Je dal čisto previdno usta k dojki, potem pa ni vedel, kaj naj zdaj, in je šel stran. Zdaj pa vlači naokoli svojo punčko Betko in jo dojiuser posted image .

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
31.7.2006 5:42:59   
pearl
Tudi mi smo že rodili 20.7.2006 in se že veselo crkljamo. Smo res pridni, spimo 4 ure, se nahranimo in previjemo in že spimo. Tu pa tam se joka, predvsem takrat ko so obiski in jo hočejo vsi na rokah, pol naju pa pogrunta in jo tudi midva morava nositi kakšno uro na rokah.
Drugače pa sem imela drugi dan ko sem bila doma ful krizo. Ena bradavica mi je krvavela, najprej je bila pogrižena in me je bolela, ko jo je zagrabra. Zato sem sprobala z nastavkom, potem pa se je vlila kri in sem tako morala prekiniti z dojenjem za več kot 24 ur, da se je bradavica lepo zacelila. Ker sem imela res krizo, sem poklicala prostovoljko za pomoč pri dojenju preko Štorklje, ki mi je res z nasveti nesebično pomagala. Tako se sedaj lepo dojimo in uživamo, saj je dojenje res relaksacija.
Uživajte res v vsakem trenutku z vašimi user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
31.7.2006 19:24:24   
Alisa
Aloha,
no mi se dojimo zdaj na vsake 2-3 ure, uglavnem čez dan 7x, ponoči pa 1x. Na eni dojki je približno 15 min včasih pa tud pol ure, ker je včasih pravi lenušček in nič ne pomaga žgačkanje po ličku ali pa tepljanje po ritki. Imam pa problemček da včasih noče podreti kupček in potem kolca.user posted image
midva sva vikend preživela pri starših v Trbovljah in so ga vsi hotl skoz po rokah nost in da naj vsaj malo zajoka, da ga bodo slišal pa ni in ni hotel . Je sam spal pa jedu.Danes pa je in noče spat v košku niti zraven mene ampak ga prenašam po roki.
Tko da ne mi zamerit če je kakšna napaka v pisanju.

Kako pa oblačite vaše malčke, zvečer , na sprehodu, al pa čez dan?


(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
31.7.2006 20:50:29   
Jančika_
Alisa, Kajetan je ves čas v tankem bombažnem pajacku s kratkimi rokavi in kratkimi hlačnicami, pa nogavičke ima. Če je treba, ga pokrijem z rjuhico. Ponoči pa še s tanko flis dekico. Predvsem zato, ker spimo pri odprtih balkonskih vratih in imamo prepih.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
31.7.2006 21:27:16   
kapesanta
Jaz Roka za ven tudi oblečem v pajacka s kratkimi rokavi in hlačnicami + zokenčki. Za doma pa ponavadi body z dolgimi rokavi in dolge hlačke brez nogavičk, ker imamo klimo. Zadnjič je nisem prižgala, je bil pa kar samo v bodyu, čez nogice sem mu pa pleničko dala. Spi pa v pajacu z dolgimi rokavi in nogicami, pokrit je pa s tanko flis deknico, ker tudi spimo pri odprtem oknu.
Dojimo se pa čez dan na 4 ure, ponoči pa do pred 2 dni na 2 uri, zdaj pa mi že dve noči spi od 12-6. Bi blo kar prelepo, če bi se navadu tega ritma user posted image .
Danes smo imeli sistematskega in smo zvedel, da ne podiramo dobro kupčka - je reku zdravnik, da če ne podre, ga naj pa pol ure pokonc mava - v knjigi sem brala da podre v eni minuti user posted image  - sej ni čudno da ga skoz neki matra: vetrovi, polivanje, kolcanje.... Važn da zdaj vemo da je len in bomo probal popravit. Smo pa zrasli za 3 cm in se poredili za 625g, obseg glave pa se je povečal za 2cm.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
1.8.2006 12:12:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.8.2006 13:52:53   
Alisa
Oj,
Glede oblačenja sprašujem, ker imava tudi midva ponoči vse odprto in ga oblačim v dolge rokavčke in pajacek. Pa se mi včasihzdi da če sem jaz ponoči pokrita s kovtrom da mogoče njega tud zebe, je pa pokrit z dekico.

Jaz tud imam problem z podiranjem kupčka, včasih tuk hitr podre da ne vem ali naj še malo počakam , včas pa traja in traja pa sploh noče podret. In potem kolca in bruha in bruha čez usta in nosek user posted image .
Imam pa full velk problem ker imam preveč mleka in 1 uro po intenzivnem dojenju imam že spet čist trde in boleče prsi, sploh ne vem ali si naj ga iztisnem, al bo potem še slabše.
Jaz imam sistematski pregled šele 22.8., ker so dopusti. Groza!
No pa se je zbudu in moram it dojit.
Čao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.8.2006 17:31:25   
sašaš
Ojla! user posted image

Tudi mene je malo begalo tole oblačenje. Ela je ponavadi v čisto tankem bombažnem pajacku (dolgi rokavi), ali pa v bodiju (dolgi rokavi) in žabicah. Pokrijem jo ponoči samo s tetra plenico (čez dan jo pokrivam le, če imamo prižgano klimo). Patronažna mi je rekla, da je to ok. Pa naročila mi je, naj ji za ven dajem kapico na glavo (če piha). A ve jim date kapico? user posted image  

A ste imeli kaj vnete učke? Ela je imela enega par dni, pa sva zrihtale. Se spomnim, da so v materinski rekli, naj kar mleko kanemo v uček in pa čistimo s fiziološko. Je res pomagalo.

Danes sva jo pustila babici za dobri 2 uri (ko se je najedla in je potem itak spala), da sva šla malo v šoping. Sva oba imela tako slabo vest, ko sva odšla. Ampak sva se hitro spravila k sebi in sva preživela. user posted image

Punce, a so vam kakšne hlače prav? Meni samo take, ki jih imam za doma. Kaj lepšega pa ne spravim gor, oz. jih ne morem zapet user posted image  (pa imam samo +3,5 kg). Postavo imam pa tako čudno zdaj - rita ni več taka okrogla kot je bila prej, je kar nekje pri kolenih...user posted image

Uživajte in oglasite se kaj! user posted image





_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
1.8.2006 21:45:59   
kapesanta
Alisa - kako pa rešujete glede kupčka? Mi mamo zdaj eno samo dretje in nobenega spanja - danes je čez dan spal samo 3 ure, pa včeraj od sistematskega do 23 tud nč - enostavno med podojem zaspi, potem ko podiramo kupček se pa čist predrami, tako da imamo potem jok in stok, zaspat pa noče. Trenutno zgleda naš dan takole: podoj, podiranje kupčka, jok, crkljanje, podiranje kupčka, jok, crkljanje, podiranje kupčka, jok, crkljanje in podoj, pol pa jovo na novo. Me zanima kaj bo ponoč.

Vesnica24 - upam da bo dal jutri tolk mira, da te pokličem. Sem čist znervirana od tega flosanja po rokah, pa dretja...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
2.8.2006 12:35:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
2.8.2006 12:51:11   
Alisa
Kapesanta z podiranjem kupčkov imam spoh problem zvečer ker noče in noče podret. Pa vstrajam pol ure in čakam in se tud moj prav predrami in pol bi on spet jedu in mi pol bruha, kašlja in nasploh groza.
Drugač pa kupček podirava tako da jaz hodim po sobi gor pa dol in nama rata, ker če sedim on sam bruha in sploh ne podre kupček.
Je pa pri nas tale ritem čist podrt, če imam obiske on spi, pa spi, pa spi. Ko pa grejo je pa dretje.
Pa še to zmeraj ko se dojiva on opravlja velko potrebo in se napenja in napenja pol pa spusti in mlek čez usta vn.user posted image
Za vn mu jaz ne dajem kapice razen če je hladno tko kot danes al pa če piha. Mi je pa partonažna rekla da ne dajat kape gor, ker jo tud jaz nimamuser posted image .

Vesnica24 in Kapeanta ali sta šle na občino v Trbovljah po paket za novorojenčka?
Jaz sem v pon. urejala papirje pa sem skočila še na občino po ta paket. In dobiš 3 pakete planic Lumpi od 4-9 kg, eno igračo, kremice, puder, šampon, penečo kopel, mleko za telo, olje in 2 paketa čistilnih robčkov.
No vsaj nekaj, čeprav ne vem kaj naj s plenicam, ker sva jih že sama nabavila 4 pakete od Pampersa pa dobila sva jih 3 pakete zdaj pa še te od občine, pa vse so te velikostiuser posted image .

A ste do zdaj ugotovile na kaj so vaši sončki elergični mislim glede hrane. Jaz ne smem korenja, pa jabk.
Ali ima katera od vas mogoče kapljice proti krčem za malčka, zanima me katere imate, ker bom po vsej verjetnosti kar v lekarno skočila jih iskat.

Punce fajn bodite pa čim manj jokanja, da se mal spočijemo.

< Sporočilo je popravil Alisa -- 2.8.2006 13:03:27 >

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JULIJČKI IN JULIJKE 2006
2.8.2006 13:12:52   
Alisa
Vesnica24 men se je to da sem zaspala med dojenjem ponoč že 2 x zgodilo, ker mali je in podreva kupček ga dam spat in jok. Pa ponoviva vse še enkrat in včasih to traja 3 ure tko da hodim kar v kuhnjo dojit, ker moj spi in ima zutraj šiht pa nočem da je zarad tega nenaspan in tečn. In ko sem sedela na stolu sem kar na enkrat kinkla in se full stresla pa gledala tamalga on pa veselo spi.

Glede postave pa tk, trebuh če stojim se ga skor ne vidi (bušija), ko pa se usedem mam pa obroč. Dobila pa sem sem porajtala kak teden nazaj 3 strije okrog popka. In seveda na stegnih, celulita kot dreka sploh po rit in stegnih. Pa imam po kilaži sam še +3. Tko da nimam pojma. Hlač al pa kril ne spravim čez boke nobene razen ene ko so zlo elastične, drugač pa sem kar v trenerki, če je pa vroče pa sem doma sam v eni veliki majci.
Za roj. dan sem dobila bone za H&M pa bom morala še počakat da vidim kaj bo ratl iz tega mojga telesa kaj bo ostalouser posted image .
Evo moram šibat, nekaj stoka.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?