|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: živite v mestu ali na deželi?
20.7.2006 23:34:13   
Ro-La
na kmetihuser posted image ...pa čisto nič "mestnega" ne pogrešamuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: živite v mestu ali na deželi?
21.7.2006 7:52:42   
cuma
Do sedaj jih večina živi na deželi (ali se samo taki javljate)...se pravi da je trend bežanja iz mesta resničen. 
Jaz pa mislim, da bom zbežala nazaj v mesto user posted image .
Ima kdo kako idejo, kako bi svoje stanovanje preselila na drugo lokacijo user posted image ?
To bi bila idealna rešitev zame user posted image !

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: živite v mestu ali na deželi?
21.7.2006 16:33:15   
doroteja23
Na deželi. V mestu nebi živela za nobenp ceno.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: živite v mestu ali na deželi?
22.7.2006 17:35:30   
x_srečka_x
Živim 10minut stran od centra mesta in se mi zdi super.
Imamo čisto tipino noebenga hrupa ali pa v bližini kje glavno cesto, tako da te zjutraj zbudijo ptički user posted image  Otroci se lahko tudi mirno igrajo pred hišami, saj tako ali ni nič prometa po ulici. Zdravstveni dom imaš 5minut hoje stran, trgovino prav tako 5minut stran...če pa rabiš mesto greš peš in se v 10minutah že tam. meni se zdi takole super kot imamo mi user posted image  Ne bi zamenjala

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: živite v mestu ali na deželi?
22.7.2006 20:58:04   
Ancy
Se mi zdi da živim v mestu - namreč 5min iz ''centra'' Litija (če je Litija mesto)..... ob dokaj prometni cesti, ki Litijo povezuje s sosednjim Šmartnom. Bi pa raje živela kje bolj na samem... ob potočku in gozdu user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: živite v mestu ali na deželi?
22.7.2006 23:18:56   
lučka 25
Živim na robu, a še vseen blizu centra mesta. Čez cesto imam zdravstveni dom, porodnišnico, šolo, vrtec, ter polje. 5 minut stran avtobusno postajo, 10 minut stran center mesta (seveda peš). Res je, da živim v bloku, a tako je že celo življenje, le lokacija se je e2x spremenila in mi je čist fajn. user posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: živite v mestu ali na deželi?
24.7.2006 18:56:07   
copka
V Logatcu. Pa ga sedaj smatram za manjse mesto, ki se samo siri, zaradi vala priseljevanja iz Ljubljane.

Prednosti podezelja (zaenkrat se) in manjsega mesta. Ima vse kar imajo velika mesta, razen kaksnih pomembnejsih institucij, ki pa jih, ce ni sile, ne rabim. Edino srednja sola in sodoben kino manjkata, vendar pa imam vsaj izgovor da nekam grem, kar pa tudi ni slabo, pa se na promet na avtocesti (Primorski krak) se lahko zgovarjam, ce zamujam!user posted image  

Edino kar se ze pozna je vec prometa, saj vcasih komaj pridem na glavno cesto- hvalabogu za rondoje.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: živite v mestu ali na deželi?
24.7.2006 19:05:56   
NRMM
Par 100 metrov iz centra mesta. Živimo v ulici s samimi hišami in pretežno penzionisti, kar mi zelo ustreza, ker je mir. Od glavne ceste,ki je z tovornjaki zeeelo zabita (cesta Mb-M.Sobota) smo oddaljeni 300 mestrov tako, da se prav nič ne sliši, torej do centra mesta še 200 m zraven, kjer imamo vse od svojega pediatra, trgovin, župnika user posted image . Do šole bo imela 73 stopnic in nobenega prečkanja ceste, ostale dejavnosti so pa tudi v bližini.

Slaba lastnost zaenkrat je edino ta, da je cesta do Mb totalno zaseedena, zaradi izgradnje avtoceste in tako še bo en čas user posted image user posted image user posted image .

Ne bi pa zaenkrat menjala lokacije niti pod razno.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
26.7.2006 19:10:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: živite v mestu ali na deželi?
27.7.2006 18:06:13   
ninca
3km iz mesta. pr ns je to že an deželi:) pa mi je všeč in ne bi nikol živela v mestu.user posted image

_____________________________

...oh, i wish i was a puNK rocKer with flowers iN my hair...

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: živite v mestu ali na deželi?
27.7.2006 18:12:07   
janja84
na vasi

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

(odgovor članu ninca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: živite v mestu ali na deželi?
27.7.2006 18:52:02   
ema79
Živim v predmestju Ljubljane. Sm na vasi pa še 5 min mam z avtom do BTC. Kaj češ lepšga. Hiše in vrta ter miru ne menjam za noben blok v mestu.

(odgovor članu janja84)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: živite v mestu ali na deželi?
31.7.2006 23:00:42   
Blacky30
Na deželi in ne bi menjala za nič....user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: živite v mestu ali na deželi?
5.8.2006 23:06:59   
bobek05
v mestu in bom umrla od žalosti, ko se bomo (čez cca. 1,5-2 leti) selili na podeželje user posted image

Kerensa, kak gre to skupaj - se non stop nekaj dogaja, hiperaktivna int. s popolnim odklopom? Hiško ob obali še kapiram... Bi jo jaz tudi imela.. Ampak totalen odklop? user posted image  Bom jokala za Europarkom user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
5.8.2006 23:54:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: živite v mestu ali na deželi?
6.8.2006 8:19:46   
pajčolanka
na deželi in tuki bma ostala, mava oba izpit za avto, vsak svoj avto, do prve trgovine in s tem do vrtca in 4-letne Oš mam točn 5 minut z avtom, do več trgovin in OŠ mam pa 10 minut z avtom. Mamo parcelo enih 1.500m2 in je več kot dovolj. tud za kofetek mam kam it-do sosedov lepo peški, mamo mir, otrok se bo lahko lepo igral zuni, glede družbe za malega upam da se bojo tud sosedje kj zmigal pa zrihtali kjuser posted image , za ostale otrokove dejavnosti, razne krožke itd. ga bm pač zapeljala 10 minut stran v kraj oz. 15 minut v drugega...mi ni predaleč in ne vidim nobenega problema. Aja tudi služba-moja bo verjetn enih 10-15 minut vožnje z avtom....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: živite v mestu ali na deželi?
6.8.2006 10:58:26   
mila1
Tudi jaz se za enkrat zivim v mesto,kaj kmalu pa se bom preselila na deželo.Mal bo že hudo,sedaj imam vse okoli bloka,potem pa nič,sam eno gostilno pa majhno trgovino.user posted image Pa saj bo ni pa daleč mesto 10 min.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: živite v mestu ali na deželi?
6.8.2006 17:59:22   
nincy
Pod Šmarno goro....pa mi je tako lepo da ne bi šla za noben denar v center mesta.

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: živite v mestu ali na deželi?
25.8.2006 21:57:43   
Sofi
Mi živimo na deželi in ne bi menjali.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu nincy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: živite v mestu ali na deželi?
26.8.2006 20:25:52   
tosja
V mestu, na desnem bregu DRAVE, kjer se konča mesto in je na dosegu roke gozd, travnik - NE MENJAM user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: živite v mestu ali na deželi?
26.8.2006 20:31:39   
darjakb
na vasi-   35 km stran od večjega mesta bogu za hrbtom...do večje vasi je 5 minut z avtom, kjer je OŠ, trgovina (živila, tekstil, gradbeno), banka, pošta....
Približno eno uro man do Feldbacha, Sombotela, Zagreba... pa tudi Graza


LP,
Darja

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: živite v mestu ali na deželi?
26.8.2006 20:42:03   
kada
Mi živimo na deželi, kjer imamo vse pri roki: trgovina, šola, gostilna, vrtec... vse je oddaljeno približno manj kot 5 minut z avtom.user posted image user posted image
Otroci bodo imeli vrstnike kar dosti blizu. Sosedi so ravno prav oddaljeni od nas. Imamo dovolj prostora pred hišo za igranje, veliko gozdnih poti...

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: živite v mestu ali na deželi?
28.8.2006 12:39:00   
tanikaa
Na vasi. Imam 2 km do BTC-ja, toliko do šole. In ne, ne bi šla v mesto. Tukaj imam svoj vrt, mir, hrup in trgovine pa so na idealni razdalji.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kada)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: živite v mestu ali na deželi?
28.8.2006 12:45:18   
baguSka
Evo, jaz pa živim v centru Ljubljane, ampak sredi gozda - ne menjam za nič na svetu!!!!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: živite v mestu ali na deželi?
28.8.2006 14:58:16   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Na deželi in ne bi menjala za nič....user posted image


JSt tudi...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?