|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlaganje breskev
2.8.2006 16:01:13   
sonce03
a ve katera kakšen dober recept za vlaganje breskevuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 3.8.2006 9:18:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlaganje
2.8.2006 20:59:53   
SašaR
Za kompot?

Pri nas breskve operemo jih narežemo na kocke, zavremo vodo, jo sladkamo približno 40 dag na kg ali liter , potem damo breskve da zavrejo noter, nafilamo kozarce 3/4 + dolijemo tekočino (sok), in takoj zapremo, ter damo na mesto, kjer se počasi hladijo. Ko prestavljaš paziš, da zaprtega kozarca ne prijemaš za pokrovček, ker ne bo prijel dobro.

Lahko narediš tudi marmelado. Breskve opereš, narežeš, daš v posodo, jih dušiš, vmes s paličnim zmiksaš, dodaš na kg 60 dag sladkorja in toliko časa kuhaš na majhnem ognju da ko daš malo marmelade (veliko žlico) na krožnih, da se strdi, ko je hladna. Ko je tako, napolniš kozarce, zapreš in daš na mesto, kjer se počasi hladijo (pokriješ z odejo)

Upam da sem ti kaj pomagala! Dober tek!


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu sonce03)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako uvajamo sezonsko sadje pri dojenčku?
Uvajanje, sezona, sadja na pretek...moj otrok je pa še premajhen?
Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...




varstvo
marta82

Koliko bi bile pripravljene odšteti za organizirano zasebno varstvo v Mb (zdrava prehrana, majhna skupina, vodene dejavnosti, prilagojeni prostori,...)?

do 200€ (64%)

do 250 € (19%)

do 300 € (8%)

do 350 € (10%)


Število vseh glasov: 143

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!