|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali se kdaj priporočite...?
8.8.2006 10:28:56   
krtekxx
Tudi slučajno ne. Zaradi preprostega dejstva: ker krščanstvo pojmuje spočetje kot izvirni greh.

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
8.8.2006 10:30:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtekxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali se kdaj priporočite...?
8.8.2006 14:58:56   
ily




Ja. Oba z možem, pa najina Pika tudi. In se še bomo.

Pa ne, da misliva oz. ˝si domišljava˝, da sva si karkoli pri Bogu izprosila ali si zaslužila s čim. Ne! Daleč od tega. Samo velikokrat prosim, predvsem Jezusa, naj mi nakloni še enkrat doživeti srečo materinstva. Ne zahtevam tega od njega. Ker se zavedam pomena besed: ˝...ne moja, ampak Tvoja volja naj se zgodi!˝. In če se ne bo izpolnila moja želja, bom nekako, vem, da tudi z Njegovo pomočjo, našla pot, da bom ugotovila, zakaj mi tega ni naklonil. In bom preživela! In živela!
Se Mu pa tudi velikokrat zahvalim za vse, kar mi je bilo dano doživeti, predvsem prvo materinsko srečo. Tega ne pozabim kar tako!
In ko sem v drugo imela SS, sem se kar nekaj časa spraševala: ˝...pa zakaj, pa zakaj?.....˝. In sem po kakšnih 4-ih mesecih našla odgovor. In vero! In novo upanje! S pomočjo mojega dragega moža, moje male Pike in naše molitve!

Tako je pač pri nas!

Ne bi pa o bistvu vere in v kaj verujem(o) in kaj je in česa ne!!! Ker ni bilo to vprašanje!!...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali se kdaj priporočite...?
8.8.2006 15:56:39   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: ily
Ja. Oba z možem, pa najina Pika tudi. In se še bomo.

Pa ne, da misliva oz. ˝si domišljava˝, da sva si karkoli pri Bogu izprosila ali si zaslužila s čim. Ne! Daleč od tega. Samo velikokrat prosim, predvsem Jezusa, naj mi nakloni še enkrat doživeti srečo materinstva. Ne zahtevam tega od njega. Ker se zavedam pomena besed: ˝...ne moja, ampak Tvoja volja naj se zgodi!˝. In če se ne bo izpolnila moja želja, bom nekako, vem, da tudi z Njegovo pomočjo, našla pot, da bom ugotovila, zakaj mi tega ni naklonil. In bom preživela! In živela!
Se Mu pa tudi velikokrat zahvalim za vse, kar mi je bilo dano doživeti, predvsem prvo materinsko srečo. Tega ne pozabim kar tako!



Kot bi brala moje misliuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu ily)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali se kdaj priporočite...?
8.8.2006 15:59:08   
Anonimen
Danes ste mi polepšale dan vse tiste ki ste se javile kako verujete  in se Mu priporočate!!! Ko sem prebirala tale forum in podobna verska vprašanja se mi je zdelo da sem edina ki veruje vsem ostalim se zdim smešna in zakompleksana ker sem bila tako vzgojena in v to še vedno verjamem in sem res vesela da še kdo podobno razmišlja kot jaz!!!! - NSEM EDINAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali se kdaj priporočite...?
9.8.2006 8:15:31   
Anonimen
Nekajkrat sva že bila na oploditvi (neuspešno), vsakič močno molila, zvečer preden sva zaspala, zjutraj ko sva se zbudila,..., lahko mi verjamete, da mi je malo težko verjeti v boga, pa še letošnje leto mi je smrt vzela dve ljubljeni osebi, eno hitro brez opozorilauser posted image user posted image user posted image , eno po hudi bolezni.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali se kdaj priporočite...?
9.8.2006 9:23:43   
vampirka
Bog je lahko v vsem kar nas obdaja - nima veze s katoliško cerkvijo (sama sem vzgojena v le-tej) ali kakim drugim verstvom. In da - velikokrat se priporočim - pa ne raznim svetnikom z imeni, vendar naravi - silam, ki so močnejše od nas in vplivajo tako na človeško zlobo kot tudi dobroto...lahko bi to imenovali tudi usoda ali intuicija...na koncu je važno, da verjamemo - pa ni važno, ali se imenuje jezus, alah, mati narava ali pa kak človeški zaupnik...kajti vera (ki nam daje upanje) je tista, ki nam pomaga čez težke trenutke (nekaterim se pač ne uspemo izogniti).
Na koncu je dosti odvisno tudi od tega kako preizkušnje sprejemamo - če se iz njih učimo in poskusimo videti pozitivno v njih, je dosti lažje, kot če pesimistično zremo v svet. Moj moto je: tam, kjer "bog" zapre vrata, odpre okno...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?