|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera začne 1/9????
16.8.2006 9:00:40   
katis
Me veseli, da se nas ena taka prava ekipa nabira! Mislim, da nas bo tokrat do konca prišlo več kot le 15, glede na to, da se same resne k stvari spravljamo. Pa še kar nekaj nas je, ki se po vsaj eni uspešni rundi odločamo. To so reference, ki potegnejo tudi tiste, ki jim doslej ni šlo.

Torej vse tiste, ki se še odločate, ali bi ali ne bi šle zraven! POSKUSITE! user posted image . Z veseljem vas sprejmemo medse, kajti prav luštno je, če nas je več. Pa še tiste z izkušnjami vam bomo pomagale in vzpodbujale druga drugo!

Se vse vidimo, kak bomo fajn sexy za novo leto okrog skakale. In tokrat med novoletnimi odločitvami ne bo tista zlajnana - no letos bom pa shujšala user posted image ...

1. septembra začnemo!

< Sporočilo je popravil katis -- 16.8.2006 9:04:19 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera začne 1/9????
16.8.2006 13:06:00   
KBM
Jaz tudi - cilj 10-15 kg

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera začne 1/9????
16.8.2006 13:47:11   
bini
ja, jest obljubim, da bom ostala zraven... razen seveda, če bom čist preveč grešila in mi bo potem preveč nerodno user posted image user posted image user posted image user posted image ...
ampak čist resno je nujno zmanjšat mojo rit in še kaj... čist too much kako nimam nič za oblečt...
pa še to, za tiste ki še dojite... nazadnje sem se šla to dijeto ko je bla prva hčerka stara 6 mescov in sem kljub dijeti normalno dojila še do 10 mesca... zdej se je pa sine že skor čist odstavil, tako da bistvene razlike ne bo, se mi zdi....
se kar bojim tega 1.9. - ampak bom zraven!!!

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera začne 1/9????
16.8.2006 20:36:50   
tejč
Jaz tudi. Sem že poskušala sama hujšat in izgubila 8kg.
Zdaj "prijavljam" izgubo novih 8 kg. Upam, da bom zmogla. Se pišemo 1.9.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 7:51:37   
noka81
Z veseljem bi se vam pridružila in se znebila kakšnih petih kil (165 cm, 63 kg), a ne vem, če je pravi čas. Za otroka se odločam. Če bi mi bila sreča naklonjena, naj bi okrog novega leta zanosila. In to bi veliko rajši videla kot par kil manj, čeprav me mika. To dieto poznam, a ne iz lastnih izkušenj. In baje je zelo vzpodbudno, če imaš "družbo". Lahko ta dieta pusti kakšne posledice, ki bi škodovale otroku? Nasvet?

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 8:01:39   
CUKRČEK
ne vem, zakaj bi dieta škodila, če sploh še nisi nosečauser posted image  Če zanosiš, boš pač prekinila z dieto. Saj si jaz tudi želim zanosit, pa bom vseeno še en krog užgala. Če nama pa le rata, bom se pa začela z veseljem nazaj redituser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu noka81)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 10:07:17   
katis
Pred zanositvijo dieta sigurne ne bi smela škodit. Če pa si v dvomih, pa je najbolje, da vprašaš svojo zdravnico in se malo pogovorita o zadevi. Potem se pa odloči!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 11:06:19   
noka81
Tudi sama sem mišljenja, da dieta pred zanositvijo naj ne bi škodila. Vendar me že sama misel na otroka usmerja na čimbolj naraven stil življenja. Zmerno tudi pri prehrani. Teden dni nazaj sem dobila sobno kolo in pohvalim se lahko, da je zjutraj moj dest minut, zvečer pa dvajset. Le da mi volja ne popusti.

Tudi vsem vam želim in za vas držim pesti, da za kar se odločite, da pripeljete do konca.


(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 15:36:00   
barba
Jst sem tud zraven!

Idealno bi blo -10kg, upam pa da jih bo šlo dol vsaj 5.  

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu noka81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 15:46:28   
Anonimen
Bi se vam pridružila med sadnimi in vodnimi dnevi user posted image .


(odgovor članu barba)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katera začne 1/9????
18.8.2006 19:10:27   
dory
to barbauser posted image ...ce ne druzga se bova ena drugo suvale v rit in to dnevno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katera začne 1/9????
19.8.2006 21:22:36   
mojcaziga
Se pridružujem. Sicer dieto poznam, vendar po njej še nisem hujšala, tako da bi se dnevno priporočala za nasvete pri sestavi jedilnika. Upam, da bom zdržala, koliko pa bi rada dala dol - čimveč, seveda.

Lp, mojca

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katera začne 1/9????
19.8.2006 22:17:10   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: noka81

Z veseljem bi se vam pridružila in se znebila kakšnih petih kil (165 cm, 63 kg), a ne vem, če je pravi čas. Za otroka se odločam. Če bi mi bila sreča naklonjena, naj bi okrog novega leta zanosila. In to bi veliko rajši videla kot par kil manj, čeprav me mika. To dieto poznam, a ne iz lastnih izkušenj. In baje je zelo vzpodbudno, če imaš "družbo". Lahko ta dieta pusti kakšne posledice, ki bi škodovale otroku? Nasvet?


Noka81, ti se komot pridružiš pri hujšanju. Sama sem pred dvemi leti začela s to dieto v septembru, vmes pa smo delali user posted image . Ko mi je v začetku novembra pokazal CB user posted image , sem z dieto prekinila. Do takrat sem izgubila 9 kg, nato pa sem kljub nosečnosti jedla dopoldne le sadje, saj mi je izredno pasalo, zredila sem se pa tudi, pa ne tako malo (22 kg user posted image ).

(odgovor članu noka81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katera začne 1/9????
20.8.2006 14:37:25   
Maja0505
To pa bo začetek. Petek je baje slab začetek. Kako bo z nami?
Kako se kaj privajate na začetek?
Se najedate?
Že po malem hujšate?
Jaz vsak dan začnem z ločevalno in zdržim do kosila, ki je ločevalno, zvečer in včasih že popoldne pa me zj.....user posted image
Ne morem se prepričat in pika.user posted image
Fora je v tem, da sem do spomladi shujšalanekaj malega in v upanju, da bom to obdržala, sem dala vse skoraj nove hlače tašči. Čez poletje sem se zredila kot  user posted image . Večeraj sem jo prosila, naj mi jih vrneuser posted image , ker nimam več kaj za oblečt. Rada mi jih je odstopla, ker se je tudi ona spet zredila in ji niso več prav. user posted image user posted image user posted image  Smo pa slike.
LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katera začne 1/9????
21.8.2006 12:19:45   
Polona31
Tudi jaz že nekaj časa poskušam začeti, vendar...ni če nas bo več in se bomo vzpodbujale, pa bom res začela, ker je že skorajda nujno da dam dol vsaj 10kg. Držim pesti za vse nas!!

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katera začne 1/9????
21.8.2006 12:26:02   
Klara-1
Tudi jaz se pridruzim. Cilj-15kg.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katera začne 1/9????
21.8.2006 15:09:20   
pancek
Tudi jaz sem zraven. Sprva sem oklevala zaradi dojenja, pa si me Bini prepričala, hvala! Knjigico sem si že nabavila pred nosečnostjo, pa me je user posted image  presenetila po dveh tednih. Vsaj probala sem in po mojem se da zdržat, v družbi bo še toliko lažje. Zdaj ko je otroček, bo še porivanje vozička  odlična telovadbauser posted image . No, naj vlijem malo spodbude še za ostale: tašča je v 90 dneh stolkla 12 kg, pa se je precejkrat pregrešila (vsaj dvakrat tedensko), v enem letu po dieti pa je dobila samo 2 kg nazaj.

Moj cilj  je zeloooo optimističen: 15 kg!


(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katera začne 1/9????
21.8.2006 17:21:47   
bamby
Se javljam tudi jaz. Cilj je vsaj -10, če bo kaj več, pa še toliko bolje.

Aja, kako bi se pa imenovale?

(odgovor članu pancek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katera začne 1/9????
21.8.2006 21:01:38   
njelci
 tudi jst sem že razmišljala o imenu, pa mi nič pametnega ne pade  na pametuser posted image eno fulll dobro se mormo spomnit....tako da kar z idejami na plan, tolku nas je da se bomo eno dobro ime pa že spomnile ane?
ful lepo je videt da nas bo toliko...jst sem že hujšala pri bombah in vam povem, tiste, ki ste še malo oklevale ali bi ali ne bi, to je najboljše, da imaš tako ekipo, da se vzpodbujaš, daješ nasvete, pomagaš... jst že kumej čakamuser posted image user posted image user posted image  le pogumno se nam pridružite, tiste ki še oklevate...

pozdravček vsem

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katera začne 1/9????
21.8.2006 22:40:07   
Panda.
Ojla, punce izkušene!

Me tako mika, da bi kaj resno naredila v smeri izgube kil user posted image . Cilj? Ja, tja nekam -40 user posted image . Za začetek. user posted image Pa ne vem, če že smem user posted image . Moj mali je star 4 mesece in še polno dojim pa se bojim, da bi mleka zmanjkalo. Da o povečanem izločanju strupov iz telesa med dijeto (in s tem tudi v mleko) sploh ne govorim. user posted image Kaj mi svetujete? Kdaj ste se ve bolj intenzivno lotile in kako je to vplivalo na dojenje? Dragoceni nasveti zelo dobrodošli!! user posted image

lp He


(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
22.8.2006 8:41:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lumpi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katera začne 1/9????
22.8.2006 11:13:15   
Kofi
Panda...jaz sem tudi začela ko je bla moja mala stara 4 mesece....sem se vse naokrog pozanimala kako in kaj..pa vsi spodbujajo hujšanje v času dojenja...tudi tista organizacija al društvo doječih mamic. Namreč pravijo, da če se mami dobro počuti, se otročiček tudi in pri nam definitivno to velja. V prvi rundi sem shujšala 8 kg in dojim še vedno - bom rekla da je mleka še več kot pre!! Mala je zdaj stara 8 mesecev!
Tko da...dobrodošla med suhicami...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Katera začne 1/9????
22.8.2006 11:47:22   
julija28
Pozdravljene vse skupaj
Sem popolnoma nova, čeprav spremljam forum že dalj časa.
Pridružujem se vam v  boju proti kilogramom. Čeprav se trudimo zanosti, me to ne bo odvrnilo od tega, da sem z vami, ko pa zagledamo user posted image , bomo prenehali z dieto. user posted image  "ustvarjamo" ze leto in pol.
Lep pozdravček in kmalu dieta

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Katera začne 1/9????
22.8.2006 12:15:03   
katis
julija28 dobordošla!

Glede na to, da jih je tu gor kar nekaj ravno med dieto user posted image  postalo, imaš kar dobre obete, da se ti zgodi istouser posted image

Držimo pesti, da vama čimprej uspe!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu julija28)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Katera začne 1/9????
22.8.2006 12:34:52   
BlankaT
Jaz tudi user posted image user posted image user posted image user posted image . Bi pa rada izgubila tam okoli 8kg, sicer še dojim, a je mala stara že 8 mesecev, tak, da ni panike.

Torej, če me vzamete zraven, bom veselauser posted image user posted image .

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu julija28)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?