|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OVULACIJSKI TEST
5.9.2006 9:55:10   
sandrat
To se pravi, če se men poveča temperatura je že konec z ovulacijo in je vlak odpeljal? Pol lahko spet čakam na naslednji mesec?

Pol si morm res kupt ovulacijski test. Če je to tko pol še celo večnost ne bom user posted image .

A teb pomaga f-test?

(odgovor članu sandrat)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: OVULACIJSKI TEST
5.9.2006 19:01:53   
Zofy
Jaz sem si ta test kupila že nekaj časa nazaj, vendar sem ga opustila, ker se mi je vedno zdelo, da ne ločim kdaj so plodni in neplodni dnevi. No, hvala bogu ste me spet spomnile najn in danes včeraj sem ga spet probala, ker se ravno približujejo dnevi O. Danes pa imam namesto mehurčkastega vzorca tak bolj črtkast. Ali katera ve, če je to to? Paprot ravno ni (kot piše v navodilih), je pa vseeno drugače kot običajno in pojma nimam kako naj bi to zgledalo user posted image

(odgovor članu sandrat)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: OVULACIJSKI TEST
5.9.2006 20:32:50   
sun123
Zofy ja to naj bi blo to. Ne vidi se ravno praprot, ampak kakor črtice ja.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: OVULACIJSKI TEST
5.9.2006 22:01:34   
Zofy
Cool user posted image Pol pa grem hitro veselo na user posted image

(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: OVULACIJSKI TEST
6.9.2006 23:46:37   
sun123
Zofy pa velik sreče!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: OVULACIJSKI TEST
7.9.2006 10:51:13   
Zofy
Hvala!user posted image  Včeraj mi pa je pravi praprot pokazalo, juhuhu. A mogoče veš koliko dni naj bi bil praprot oz. črtice. Predvčerajšnjim sem imela črtice, včeraj praprot, danes pa spet črtice. Sklepam, da je bil vrhunec včeraj, me pa zanima kako tebi oz. še komu drugemu kaže. Ali kaže samo O ali vse plodne dneve?

(odgovor članu sun123)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: OVULACIJSKI TEST
7.9.2006 11:52:58   
blanč
Meni ponavadi samo črtice praprot mi je samo enkrat. Sigurno je bil včeraj vrhunec.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: OVULACIJSKI TEST
7.9.2006 21:40:53   
sun123
Mislim, da kaže vplodne dneve. Samo tako kot si ti razložila Zofy bi pa tudi znalo bit.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?