|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAČKE 1.DAN
1.9.2006 19:35:43   
tejč
meni, prosim. hvala

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MAČKE 1.DAN
1.9.2006 19:40:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katis
vrstni red je takle:
1.dan - beljakovine
2.dan - škrob
3.dan - OH
4.dan - sadni oziroma vitaminski
5.dan - beljakovnine...
...
29.dan - vodni
in to je to!


O, hvala za tole! Sem ravno iskala, kdaj pridejo moji dnevi. Bom z vami za sadje in vodo, da nekaj malega naredim za svoje zdravje user posted image .

Vse, ki hujšate, držte se!

(odgovor članu katis)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MAČKE 1.DAN
1.9.2006 20:19:38   
tjaga
Ura je osem preč, konec hranjenja za danes. Ključavnice na hladilnik, dajmo, dajmo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MAČKE 1.DAN
1.9.2006 20:25:23   
Anonimen
Pri nas je kar prazen hladilnik.

Najboljša dieta. Pa še 24/24 pumpa je kar daleč user posted image  user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MAČKE 1.DAN
1.9.2006 22:07:32   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Ura je osem preč, konec hranjenja za danes. Ključavnice na hladilnik, dajmo, dajmo. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Moja ključavnica je nekaj zaštekala. user posted image  Sem prišla do večerje šele ob pol devetih. user posted image  Pojedla sem eno filano papriko (samo z mesom) v paradajzovi omakci (tašča je kuhala samo zaradi mene paprike brez riža user posted image ) in košček kruha, pa solato iz rdeče pese. user posted image  Sem bila pa lačna kot volk, glih tolk da sem še pokonc stala..... user posted image

Mačke, bravo za uspešno prestani prvi dan!!!

user posted image  Suzi


(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MAČKE 1.DAN
1.9.2006 23:32:30   
klepetka
samo javljam,da mi je le uspelo današbnji dan prebroditi popolnoma brez greha.Bravo jaz!in ostale tud,seveda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jutri pa dalje.Držte se,mačke
čau


_____________________________



(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MAČKE 1.DAN
2.9.2006 0:03:38   
BlankaT
No toliko, da vam javim, da sem z vami in da mi je uspelo današnji dan prebroditi in sicer

Z: nič + ekspres kava (sem imela prvošolčka in mi ni uspelo nič pojesti do 12.)
K: velika skleda solate in popečena teletina
M: turška kava
V: par klobasic


Kaj pa lahko jutri oz. danes jem, ko je škrobni dan,pa še na poroko grem user posted image ?

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MAČKE 1.DAN
2.9.2006 8:19:26   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: teja.


jst nisem nikol jedla pol manj vecerje kot za kosilo..ker zvecer ne bi mogla jest mesa pa pika...ampak gledam vedno,da jem tisto,kar pripada dolocenem dnevu...pa kile kr letijo :)


Kaj pa boš danes jedla. Ker meni tudi ni, da bi ponovno jajca jedla za večerjo alpa meso. A kakšno sadno skuto lahko?



sori caffee za pozen reply...vcer nisem nic jedla,ker sem imela kosilo ob pol stirih in sem bla tok sita,da sem sla spat brez vecerje :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kakšno kavo pijete?




Turško (53%)

a la Nescafe (28%)

Espresso (19%)


Število vseh glasov: 10239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!