|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
19.10.2006 16:09:29   
kapica
Ja, Misek saj cisto razumem. reces ne nosit, a tocno to dobis. Boljse bi bilo da poves kaj naj prinesejo, pa bi bil mir. Recimo toaletni papir, brisace, kuhinjske krpe user posted image user posted image user posted image . Potem pa ziher ne bi nic prinesli user posted image .
Ampak je fajn, a ne, spet svoje stvari imeti v roki in jih razpakovati. Uzitek, pa se dolgcas ti ne bo.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
19.10.2006 16:19:23   
Anonimen
punce moje zlate, poopsie gre zdej domovuser posted image user posted image
se gre pocartat z lubčkomuser posted image

MIŠEK tudi midv eimava radi tebe, muchouser posted image user posted image user posted image user posted image

prisne bodite, pa se jutri beremo.
MIŠEK ti oa v kontrolo...ženske smo itak bolj pametneuser posted image

mislim na vas...uživajteuser posted image

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
19.10.2006 16:22:49   
kapica
poopsie pa si le docakala konec sluzbe, to je najlepse a ne? No, vsaj za mene.
Tako da lep vecer, fajn cartanje z tvojim dragim ti zelim, pa ce se jutri ne pisemo se lep jesenski vikend.

Misek, tebi pa prav tako, veliko uzitkov pri razpakovanju stvari in sprobavanju postelje user posted image . In seveda lep vikend.

pozdarvcek user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
19.10.2006 16:24:35   
Anonimen
Pa pa poopsie, fajn se cartajte, vsi trijeuser posted image .

Kapica, sva rekla nič nosit, pa vseen prinesejo. Pa saj ko se seliš v tujino, ko sploh ne veš kam, pa res ne morem govorit kaj rabim tam in kaj ne. Ostalo pa sva itak vs edobila, saj se seliva na 2 leti, pa še poroka je bila vmes.

Vas tudi jaz zapuščam, ker se greva pocartat med kostanje in vinček

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
19.10.2006 16:26:54   
Anonimen
dijoooouser posted image user posted image user posted image

jaky ma zdej kazen, da mu bom cel dan težila s cartanjem in mi ne bo pobegnil, za kazenuser posted image

user posted image user posted image user posted image , ja kapica samo da je konec službe da me moj dragi pocarta!

čim več se cartajta in bodita pridni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
19.10.2006 17:45:14   
Rosada
Kad sam vas brala sva sam se raznežila.Kako ste slatke i kako se volite!Jako ljepo!
Vratila sam se u vrijeme kad sam imala težave sa trudnočo.Nisam mogla imati djete.Jako sam patila.A onda me jedna ljubazna žena odvedla do bio energetičara.I nekoliko mjeseci po seansah sa njim mogla sam da donosim djete.Kako sam bila sretna!
I ja sam išla na sve te preglede i terapije kod doktora ali nije bilo bolje.Tako da sam se poslužila alternative i život se mi promjenio.
I vi ste dobre djevojčice kad ste bile male.I ja sam bila dobra.Sječam se da mi je bila največa zabava prdenje.Zvuči čudno ali obrazložit ču i razumjet čete.Imam sestru i brata.Ja i sestra nikad nisva mogle iti vun i tako.A brat je mogao radit sve što je hotel.Kako sam to mrzila!Svako veče sam mu prdela u jastuk.Mislila sam si možda možeš vani ali spavaš na prdlivom jastuku!Ah gdje su stara dobra vremena!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
20.10.2006 9:09:19   
teri
Dobro jutro punceuser posted image
Ja,včeraj sem mela res katastrofo v službi,danes je bolj mirno-havla k.Včeraj mi je pa že od živcev šlo že na jok.Tolko so me sprovociraliuser posted image ,da bi jih najrajeuser posted image Ufff,še zdej sem jezna.Vem,da ni vredno,ampak pride dan ko se ti vse skupaj nabere.No,upam da danes bo boljši dan.Jutri gremo na en roj dan od fantka,ki bo mel 4leta.Je od moje najboljše prijateljce sin.Ima šeuser posted image starega 1mesec,tako da bomo kupliuser posted image kar za oba,pa konc.user posted image nisva ga še vidla.Sigurno bo lep tako kot 1.njen sinček.On je takooo zlat fantek.Če maš takega bi jih mel kar 100.Samo ta 2.user posted image ji pa daja vetra,mi je lih zadnjič potožla po telefonu.Komaj čakam da jo vidim,ker sem jo vidla nazadnje 2 dni predno je šla rodit.Boga je komaj hodla.

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
20.10.2006 9:56:38   
teri
No kje ste pa danes klepetuljeuser posted image
Vam moram prav kavico skuhat da se zbudiste al kajuser posted image !

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
20.10.2006 11:05:41   
teri
user posted image Ok,zdaj me pa že skrbi!Kje pa ste?user posted image

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
20.10.2006 11:49:04   
Anonimen
Živjo!user posted image

Kako ste kaj? vreme je obupno ampak mi se ne damo aneuser posted image user posted image user posted image user posted image Hvala bogu, da je petek...jst imam danes ful za nardit in tudi jutri, ker imamo  rojstno dnevno zabavouser posted image  in se pripravljam.Moram pogruntat kaj bomo jedli, morm obvezno pospraviti...čakame tooliko dela da se sploh ven ne bom videla ampak bo pa fino potem ko bo vse pripravljeno za žuruser posted image user posted image user posted image

teri, ja pridejo dnevi sploh v službi,ko bi najraje vse nekam poslal, ko se vsi spravljajo nate in ti gredo na živce...jst si včasih rečem..ma ko jih šljivi in mi gre čez eno uhonot čez drugo pa ven..dostkrat me pa tud prizadane in potem še cel dan tuhtam..ampak se ne splača. se pa  učim, da ko pridem domov pustim službo za sabo pa je veliko lažjeuser posted image

MIŠEK, kam si pa ti izginilauser posted image user posted image ..sj res, danes je v Dubaju praznik in ti feštaš z domačiniuser posted image  al pa se še kr ubadaš s računalnikomuser posted image ...
Si kaj novega izvedela glede novičke ?

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
20.10.2006 13:12:31   
teri
Mišek po moje danes ima dosti dela s kontejnerjemuser posted image !
Uff zdej sem se pa preveč najedla!user posted image Je je je ša malo manj kot 3h pa domov in pol 2dni fraj!!!Juhuuuuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
22.10.2006 18:37:07   
siskamiska
Čao punce,

samo da vas malo pozdravimuser posted image ,

Kako ste kaj?
Vsem pošiljam en velik user posted image .

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
22.10.2006 19:25:20   
Anonimen
Siskamiska tebi en velik hug že danes user posted image , lepo da si se javila. Kako pa si ti kaj, kja se zdaj s tabo dogaja. Nekam skrivnostno tiho siuser posted image . Kaj dobrih novičk
Ostalim pa upam, da mi bo uspelo jutri mal več časa najti, da še vas obajamem, napišem nekaj odgovorov, ki sem vam jih dolžna.... te dni niam niti minute časa zase, tolk skočim za računalnik, da samo preverim, če je kaj nujnih mailov.



(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
22.10.2006 19:53:46   
siskamiska
Mišek, jst sm že kar luštn napihnjena od hormonov. Zadnje dni me že tolk špika, da se verjetno nekaj dogaja. Bom pa vidla v sredo ko imam UZ.
Zjutraj se zbudim tako zabuhka kot da bi ga pila celo noč user posted image .  Verjetno se mi je začela malo nabirat voda v telesu.
sem pa ostala v službi brez računalnika, tako da vas spremljam le še od doma.

user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse moje punce............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 6:54:08   
Anonimen
Dobro jutro vsem in en lep sončni pozdravček izpod palme.

Poopsie danes je tvoj dan. Kapica je zadnjič tako lepo napisala, zato se pridružujem njenim željam, njenim besedam. Naj se ti v tem letu posveti lučka radosti in veseljauser posted image user posted image ter naj te angelčkiuser posted image user posted image spremljajo na vsakem koraku. user posted image user posted image

Zdaj pa še vsem en velik user posted image , ki sem ga včeri obljubla in dajmo pridružimo se poopsiejini zabavi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 9:37:27   
Anonimen
jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image
najprej hvala za čestitkeuser posted image !!! lepo, lepo, da si se spomnilauser posted image user posted image user posted image sem mislila, da sem bom mogla kar sama pohvalit in evo pridem na upajmo skupaj in tukaj čestitke, jupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Škoda da niste tukaj imam piškotke, pa sladkorčke pa user posted image  in bi vse delilia z vamiuser posted image , ker pa ne morem vam pošiljam en veliiik user posted image  in vsaki kos virtualne torticeuser posted image . Evo pa jih imam 26user posted image ,ko sem bila majhna sem mislila, da bom imela že 3 otroke in da bom ful starauser posted image ,pa ni ne otrok, stara pa tud nisem, ane?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 9:46:41   
Anonimen
nekam pozna si danes, najbrž bo krivo sobotno in nedeljsko rajanjeuser posted image . Al pa preveč cukrauser posted image . Hvala za košček tortice, ti jo vrnem čez kak teden user posted image .

Men je uspelo v teh dneh kar se da razpakirat, grozno, sem mislila, da bo šlo hitreje kot pa zlaganje v škatle, pa sem se zmotila po dolgi črti. Jutri pa odrineva na dolgo pot na en bolj blagi in nežen safari, tako da moram dans spet vse spakirati za sabo in še v štacuno nabavt hrano in pijačo. Se mi zdi, da bo spet pes najbolj zahteven, saj ga bova vzela kar s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 10:11:04   
Anonimen
user posted image joj, sobota je bila res bolj težkauser posted image ...tolksem bila utrujena, imela sva zabavo doma in je bilo ful super, ampak ob 2h zjutraj sem bila že tolk zaspana in uničena, da sem misla, da bom zaspala kr pred vsemi. Ne zmorem več tolk ponočevat, spila nisem nič, razen ko smo nazdravili ampak v nedeljo sem se pa zbudila čist adijo, kot da bi celo noč tankala, glava bolela, žejna sem bila ful pa NIČ nisem pila in sem včeraj cel dan preležala..groza, sem kot ena stara mamcauser posted image mah nisem jst za takeuser posted image

ja, ja le glej da boš vrnila torticouser posted image

na safri gresta? a res?hudouser posted image user posted image user posted image ..jst sem bila enkrat v safari parku v avstriji ampak tole kar gresta pa vidva bo pa pomoje prov tko kot je trebauser posted image jst bi tud šla...me lahko povabiš (lahko je darilo za r.d.)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 11:42:56   
teri
Poopsie:Vse naj naj.Moja sestra ima danes tudi roj.dan.Eno user posted image samo zate.
Mišek:jaz bi tudi šla na safari!!!!user posted image
Pa le lep dan vsem skupaj!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 12:16:31   
Anonimen
teri, hvalauser posted image , srček si!In čestitaj svoji sestrici v mojem imenu in ji povej da ima na njalepši dan rojstni danuser posted image

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 13:25:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

teri, hvalauser posted image , srček si!In čestitaj svoji sestrici v mojem imenu in ji povej da ima na njalepši dan rojstni danuser posted image


v primerjavi z mojim rojstnim dnevom, sem prepričana da ima vsak na svetu res lepši dan za rd kot jaz in še nekaj tistih, ko so isto rojeni kot jaz. zdaj pa uganite kdaj je touser posted image

poopsi sem še enkrat poslala

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 13:31:35   
Anonimen
MIŠEK, sem dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image ...končno
kar se pa rojstnih dnevov tiče, je vsak dan lep dan in ni važno ostalo...ti si se takrat rodila in zate je to najlepši danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 13:35:53   
Rosada
Popsie vse najbolje!Ja ti ne bom zaželjela nič drugega kot bebu!Neka ti Alah da puno sinova!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 13:36:10   
teri
user posted image Mišek bom ugibala kdaj maš roj dan.Mogoče 1.11al pa 1.4?Sem blizu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: IVF, ICSI - SEPTEMBERČICE IN OKTOBRČICE
23.10.2006 14:00:09   
Anonimen
Ja teri zelo blizu. samo enkrat v življenju sem praznovala na dan svojega RD, ker drugače ni spoštljivo. In zdaj ko sme tu v dubaju, bom spet lahko praznovala na isti danuser posted image user posted image . Tu namreč ne praznujejo dan mrtvih.

Rosada mogoče bom pa jaz od alaha dobila kup sinov, ker sem mu bližeuser posted image , pa vsak dan slišim molitev.

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?