|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:25:39   
KIRA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:34:23   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25



pa kakšno vzdržljivost sprobalauser posted image user posted image user posted image





Pa nikakor ne zanemari tehnike. Ja, ja, tudi tehnika je zelo pomembna. Bom doma naredila seznam, v katerega boš vpisovala cm, ure itd. In že v naprej postavimo normative. To pa bo harem. Ženskice, karkoli pa tudi ne bomo vzele, a ne? Samo kvalitetno robo.
user posted image


no ti le naredi seznam in mi ga posreduj.....posebej naredi stolpec tehnika, kamor bom vpisovala poze iz kamasutre...da vidim, kdo kaj zna....user posted image user posted image user posted image .....na podlagi tega se bomo pa odločile, kdo gre v naš harem....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:35:28   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
. Ampak meni je tudi zelo pomembna cifra obseg tega organa.
user posted image



Zgleda da vaši delavci v nočni izmeni nič ne obvladajo tehnike, da tako moledujete za dolge in debele. Morali bi vas zrajcat do vrelišča že brez njega, tako da vam ga na koncu samo še od daleč pokažejo pa je že urnebes. Jej, jej, jej...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:40:19   
KIRA
jest nič ne modelujem. ker dva taka že mam. user posted image user posted image user posted image user posted image ne resno. nič ni fajn, če te kdo s tako gorjačo user posted image user posted image user posted image user posted image obdela. drug dan orenk boli pi.....user posted image . govorim iz izkušenj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:41:51   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: firasto


Zgleda da vaši delavci v nočni izmeni nič ne obvladajo tehnike, da tako moledujete za dolge in debele. Morali bi vas zrajcat do vrelišča že brez njega, tako da vam ga na koncu samo še od daleč pokažejo pa je že urnebes. Jej, jej, jej...





Čaki, čak Firasto. Niti slučajno ne pustim NIKOMUR IN NIKDAR, da kaj pove prek mojega dragega. ON JE NAJBOLJŠI, NAJLEPŠI, SPLOH OH IN HOH!!!!!!!!!!!!!!

To kar pa si tuki gor pišemo, pa je samo popestritev tistega časa, ko moram čakat na mojo ljubezen, da bom lahko zlezla z njim pod rjuhe. Seveda še prej spustim rolete user posted image


In še malo se boš zaje****** z mano, pa ne boš dobil vstopa v naš haremuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:43:49   
tanikaa
Ja položaji iz kamasutre bodo itak notri. Brez skrbi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:44:50   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa




In še malo se boš zaje****** z mano, pa ne boš dobil vstopa v naš haremuser posted image



AMEN


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:45:40   
KIRA
ja to glih. ker jest kama sutra ne znam. ne vem. hehe. user posted image user posted image user posted image rabim tazga da me bo nauču. kar daj na seznam tiste taglavne izvedljive.
ker mam precej špeha na rebrih, pa kakih ta bolj zahtevnih ne bom mogla izvajat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:45:54   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa




In še malo se boš zaje****** z mano, pa ne boš dobil vstopa v naš haremuser posted image



AMEN




Midve pa se bove razumeli. Ja, ja.
user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:46:26   
Bubamaraa
KIRA neki mam za tebe na temi od Radhinega moža..........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:47:04   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

ja to glih. ker jest kama sutra ne znam. ne vem. hehe. user posted image user posted image user posted image rabim tazga da me bo nauču. kar daj na seznam tiste taglavne izvedljive.
ker mam precej špeha na rebrih, pa kakih ta bolj zahtevnih ne bom mogla izvajat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa glih zaradi tega bodo morali obvladati kamasutro, da bodo take kot si ti kaj naučili. Boš videla, eeeenkraaatnoooo boooooooooo!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:47:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

KIRA neki mam za tebe na temi od Radhinega moža..........user posted image user posted image user posted image



Dej ne zaje**** jo. Nama bo spiz***** .

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:48:05   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa




In še malo se boš zaje****** z mano, pa ne boš dobil vstopa v naš haremuser posted image



AMEN




Midve pa se bove razumeli. Ja, ja.
user posted image


Ja kr povej vsem, da sem tvoja prva desna roka jaz.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:48:50   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

KIRA neki mam za tebe na temi od Radhinega moža..........user posted image user posted image user posted image



Dej ne zaje**** jo. Nama bo spiz***** .


kr pejt pogledat....saj je neki lepga.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:50:59   
KIRA
sem vidla. pa sem čist šokirana. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:53:31   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

sem vidla. pa sem čist šokirana. user posted image user posted image user posted image


če si kej lačna povej, ker imam en super senvič zate.....user posted image user posted image user posted image ...lahko dam zraven v album!!!!


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:54:26   
KIRA
momentalno ne. mogoče je tanikaaaaa. men se tko zdi, da se ji zdaj sline cedijo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:55:53   
Bubamaraa
No bom dala sliko senviča v album....pa če je katera lačna ji želim : dober tek!!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: swingerstvo
8.9.2006 14:59:14   
KIRA
 packa. kajče bi te tvoj zdej vidu, da nam kažeš kaj vidva malicata. user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
jest mam v mislih kaj bolj takega. user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 8.9.2006 15:03:13 >

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:01:06   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

packa. kajče bi te tvoj zdej vidu, da nam kažeš kaj vidva malicata. user posted image user posted image user posted image user posted image



je zaspal....tko, da imam mir......user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:08:17   
ZARA
Dvojček33. Če misliš, da bo swinganje rešilo tvoj zakon, odnos, al karkoli bi že pač rad rešil, ti ga toplo priporočam. Pa ne iz lastnih izkušenj. Torej - SWING ON!


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:16:13   
Bubamaraa
KIRA sam za tebe sem še ene par slik dodala v album, ki je namenjen tebi!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:21:08   
KIRA
user posted image user posted image user posted image user posted image fej, kje to vse jemlješ. pa ne veš, da grem drug mesec med niune???user posted image user posted image user posted image user posted image

a da ima brad pitt tako malega??? ne bi si mislila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:29:56   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

user posted image user posted image user posted image user posted image fej, kje to vse jemlješ. pa ne veš, da grem drug mesec med niune???user posted image user posted image user posted image user posted image

a da ima brad pitt tako malega??? ne bi si mislila.user posted image user posted image user posted image



ma enkrat sem si to shranila v eno datoteke iz www.stileproject.com  ali neki takega..... pa  sem se zadnjič spomnila na te slike.......

Ma kaki Nuna.....ne ga srat.....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Romana25 -- 8.9.2006 15:30:11 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:35:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA
a da ima brad pitt tako malega??? ne bi si mislila.user posted image user posted image user posted image

Romana jst bi tud geslo.
BTW, fuuuuulllll maš lepo kuhinjo (upam, da to kaj pripomore user posted image )

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?