|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.10.2007 10:33:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Ćrna magija
21.10.2007 9:44:51   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

mi smo enkrat klicali duhove -hitlerja,mulci pojma nismo mel o tem,ko so  se ugasnile luci,in zacele premikat crke ,seveda smo se usral od strahu,pa zbezal proti vratom,toda bla so zaklenjena,potem so se svece spet przgale ,vrata odprla,smo kr stali pa gledali.punca ki je klicala,mi smo sedeli v krogu,je vidla crno senco in je sla za njo  mi pa za njo ,pa jo klical po imenu ampak nc je bla v transu.punca je skocila iz tretjega nadstropja ,skozi okno je bla takoj mrtva,od takrat nisem nikoli vec klicala duhov .punco pa sem sanjala vsak dan,se par mesecev                  komi sem se otresla te more  .ampak crna magija je pa po moje se bl grozna                                                     


A vi niste mogli preprečiti te tragedijeuser posted image  Jo prijeti, ustaviti??

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Ćrna magija
21.10.2007 10:49:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: suyani

mi smo enkrat klicali duhove -hitlerja,mulci pojma nismo mel o tem,ko so  se ugasnile luci,in zacele premikat crke ,seveda smo se usral od strahu,pa zbezal proti vratom,toda bla so zaklenjena,potem so se svece spet przgale ,vrata odprla,smo kr stali pa gledali.punca ki je klicala,mi smo sedeli v krogu,je vidla crno senco in je sla za njo  mi pa za njo ,pa jo klical po imenu ampak nc je bla v transu.punca je skocila iz tretjega nadstropja ,skozi okno je bla takoj mrtva,od takrat nisem nikoli vec klicala duhov .punco pa sem sanjala vsak dan,se par mesecev                  komi sem se otresla te more  .ampak crna magija je pa po moje se bl grozna                                                     


A vi niste mogli preprečiti te tragedijeuser posted image  Jo prijeti, ustaviti??
zal ne ,sej smo jo vlekli nazaj,ampak se je otepala,taksno moc se nisem videla,mislm da jo je neka nadnaravna sila vlekla naprej,ker je skoz govorila moram tja,ampak sploh se ni ustavila stopila na polico in samo skocila,pojma nimam se dons zakaj. je blo pa grozno.pa kolko vprasanj ,policija  kaj cmo pa rect da smo duhove klicali ,potem smo pa le povedali,ampak sej nismo bli nic krivi ali pac ,samo noben ji ni nic storil od nas ,razen da smo jo hotli ustaviti.seveda si mi po tihem vsi ocitamo, ampak je zal ze prepozno.sploh si nismo predstavljali da je lahko tako nevarno,ampak ocitno je ,in zato tega ne priporocam  nobenmu.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Ćrna magija
21.10.2007 20:42:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Iz Minute modrosti

Lastnik majhne trgovine se je zelo zaskrbljen potožil učitelju, da so ravno nasproti njegove prodajalne odprli veleblagovnico, ki da mu bo uničila posel. Trgovinica že 100 let pripada njegovi rodbini in če jo izgubi, bo to njegova poguba, kajti ničesar drugega ne zna delat.
  Pa reče učitelj:" Če se boš bal lastnika veleblagovnice, ga boš sovražil. In sovraštvo bo tvoja poguba."
"Kaj pa naj storim?" vpraša trgovec.
" Vsako jutro stopi pred trgovino na pločnik in blagoslovi svojo trgovino, da bi dobro uspevala. Potem se obrni in prav tako blagoslovi trgovino nasproti."
"Kaj? Svojega konkurenta in uničevalca naj blagoslovim?"
"Vsak blagoslov, ki mu ga daš, sa bo obrnil v tvoje dobro. Vsakršno zlo, ki mu ga želiš, bo uničilo tebe."
Čez pol leta je trgovec prišel povedati učitelju, da je moral zapreti trgovino, kot se je bil bal. Toda sedaj je poslovodja veleblagovnice in posli mu uspevajo bolje kot kdaj prej.

Malo se zamisli nad to zgodbico in ugotovi, ali se tudi ti braniš z nezavednim sovraštvom iz strahu pred bivšo in ji nehote s tem daješ moč, da ima oblast nad vami?

ž

user posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Ćrna magija
21.10.2007 21:25:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zakaj molitev ne bi bila magija? Ce je vse.. je tudi molitev? Pac bela..

Kar zakaj pa bi joga bila magija in meditacija? V cem se meditacija razlikuje od molitve? V nicemer!




user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Ćrna magija
22.10.2007 9:54:22   
Jutra
Suyani, hvala, ker si mi pojasnila. Najbrž ti je o tem težko govoritiuser posted image
Mi smo kot najstniki tudi klicali duhove, jaz celo čisto sama zvečer v svoji sobiuser posted image  Ampak vedno sem klicala dobre duše, kakšnih negativcev si ne bi upala.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Ćrna magija
22.10.2007 11:05:15   
Anonimen
Jst sem pa vedno prical zgolj in samo z Mozartom.. Je fuuul faca.. user posted image   Drugi se sploh ment niso hotl.. user posted image  Temu pa je blo vedno dolgcajt.. ocitno.. 
Sem bil se v osnovni soli.. in mi je povedu, da sem matko 4 pisu.. in pol sem jo res.. tko da ni to kr tko.. brez veze.. Sam kej bolj strateskega.. pa ni hotu povedat.. Ocitno ne sme.. 

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Ćrna magija
22.10.2007 11:24:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jst sem pa vedno prical zgolj in samo z Mozartom.. Je fuuul faca.. user posted image   Drugi se sploh ment niso hotl.. user posted image  Temu pa je blo vedno dolgcajt.. ocitno.. 
Sem bil se v osnovni soli.. in mi je povedu, da sem matko 4 pisu.. in pol sem jo res.. tko da ni to kr tko.. brez veze.. Sam kej bolj strateskega.. pa ni hotu povedat.. Ocitno ne sme.. 


Ja, in potem svizec ... user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Ćrna magija
22.10.2007 11:25:08   
tanikaa
Aja. In kak te ni sram, da si že v osnovni šoli mel 4-ke???? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Ćrna magija
22.10.2007 11:44:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Aja. In kak te ni sram, da si že v osnovni šoli mel 4-ke???? user posted image user posted image user posted image


Pol bom pa spet jst kriv.. da smetim temo... user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Ćrna magija
22.10.2007 21:57:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Suyani, hvala, ker si mi pojasnila. Najbrž ti je o tem težko govoritiuser posted image
Mi smo kot najstniki tudi klicali duhove, jaz celo čisto sama zvečer v svoji sobiuser posted image  Ampak vedno sem klicala dobre duše, kakšnih negativcev si ne bi upala.
ok ,vcasih mi je full grozno ,ampak zivljenje gre naprej in bolecina pojenja,mislim pa da so nam vsem ostale posledice glede tega in tudi nekaj strahov,ampak to  breme bomo nosili celo zivljenje.tko pac je ,.hotla samo povedat,ko nekateri mislijo da je to bav bav,da je to lahko zivljenskega pomena ,in tocno tako se je zgodilo  pri nas.

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Ćrna magija
30.10.2007 15:15:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
... Joga, meditacija, astro, homeopatija, feng-shui so crna magija?

So magija. In vsa magija je črna.

Vsaka meditacija ni magija. Je pa to TM.

Poglej Feng-shui (al pa astrologija). Če misliš, da ti vrata v hiši obrnjena v določeno smer (ali položaj zvezd na nebu ob rojstvu), ali položaj posameznih predmetov prinese SREČO, BOGASTVO. Potem razmisli še enkrat. Precej neumno.
Ker pa cela stvar deluje (sicer ne vedno in ne 1:1), niti ni tako neumno kot se na prvi pogled sliši,
drugače se ne bi mnogi po tem po tem ravnali.

Torej od mene nisi in ne boš slišal, da bi se tem stvarem posmehoval. Te stvari obstajajo in delujejo. So pa to, kar so. Magija.

Je pa to tko, ko to "doživiš" potem nimaš več problemov z razločevanjem, kaj je kaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Ćrna magija
1.11.2007 12:25:21   
Anonimen
Nisem še pisala na to temo, tudi nisem vse utegnila prebrati. Naj vam povem našo zgodbo.

Moja stara mama se ukvarja z črno magijo in moji druzini in vsem svojim otrokom je z magijo prinesla toliko hudega, da jaz osebno zelim da čim prej zapusti ta svet. Dogajajo se stvari, kere prinese edino magija in nič drugega. Mami je bila velikokrat bolna, ko je sla k zdravniku na preglede so ji govorili: saj ste zdrava gospa. Ona pa včasih umirala od bolečin. Odstranjena ji je bila tudi maternica, tako da ni mogla več imet otrok, to je bil tudi verjetno cilj, coprnice stare mame. Ko se je vse to začelo, tudi nesporazumi doma, prepiri.... smo zvedeli za enega dobrega vedezevalca. Mami in nam je veliko pomagal z molitvijo, sveto vodo - da je stanje malo drugačno, vendar nič ni za stalno. Ta vedezevalec je res oseba na mestu, povedal nam je marsikaj kar nas je vrglo na rit, ker je uganil totalno! Opisal je tocno staro mamo, povedal nam je kako je oblecena, kako hodi... ma saj to nemorete verjet. Povedal je, da je njej dosti da ima kero od nasih slik in da govori neke besede in s tem prinasa zlo v našo hišo.
Oče ne ve, da smo na skrivaj obiskovali vedezevalca, ker on je pač njen sin, čeprav mu mater tudi škodi in verjetno zeli da se njegovo gospodarstvo totalno sesuje, itak je vse v p***m****. Kar je zdaj najhuje je, da je coprnica šla v bolnico in verjetno jo bo foter pripeljal k nam domov.... jest se kar tresem, jest je nemorem videt, nevem kako bo... mama, ki ve da jo ta coprnica copra, in zeli najslabse jo bo morala kopat in strečt, od spredaj in od zadaj.
Nevem če me zastopite, ampak jaz se bojim vsega skupaj.... bojim se dneva če pride vešča v našo hišo... kako bo šlo naprej.... nevem zakaj nas ne mara, zakaj nam hoče slabo??? Nevem!!

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Ćrna magija
1.11.2007 12:27:44   
Njuškalo
Kakorkoli že..moč nad vami ima samo, ker ji pustite.Če bi bila vaša vera v Boga močnejša od njene vere v Hudiča, ne bi imela kaj.Nekako po logiki.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Ćrna magija
1.11.2007 12:54:39   
Ajvy
Jst verjamem v te zadeve, in se mi zdi, da je včasih dobro kako stvar tudi pri miru pustit........linija je tanka, pretanka

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Ćrna magija
1.11.2007 16:34:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Kakorkoli že..moč nad vami ima samo, ker ji pustite.Če bi bila vaša vera v Boga močnejša od njene vere v Hudiča, ne bi imela kaj.Nekako po logiki.


Se strinjam. Pa še to, kako veš, anonimna, da njena duša ne bo strašila še po njeni smrti? V bistvu moraš to rešit sama pri sebi, oz. mama pri sebi. Ona to dopušča. Ti to dopuščaš. Kako boš nehala dopuščat?

Aja, kar se dohtarjev tiče, so pa itak pocarji. Kar ti opisuješ, se dogaja 80% ljudi v naši ljubi sloveniji. Tudi meni, tudi mojim staršem, mojim prijateljem, znancem, tašči....vsem ni bilo kao nič, pa nam je vendarle! Pocarji, v 80% (opravičujem se 20% zdravnikom, ki so res majstri in tudi taki obstajajo pri nas, poznam kakšnega)

Sicer pa jaz verjamem v energije. In energija je lahko usmerjena tako, ali drugače. Vse je to isto, vse se da manipulirat. Vse lahko počneš sam. Vendar ima eden malo bolj razvite sposobnosti na to temo, drugi malo manj, ampak vsekakor pa čist vsak od nas nekaj čuti. Če drugega ne, čuti drugega, ki se mu smeji, pa je prijazen, da je v resnici zamorjen, utrujen....ljudje čutimo. In kaj čutimo? Energije, podzavestna sporočanja, no, pri nekaterih zavestna. V bistvu je hecno to, da znanost v zadnjih kar nekaj letih intenzivno išče povezave ali pa naključno naleti na povezave med znanostjo in "duhovnostjo". Ampak problem rata, ker znanost noče duhovnosti in duhovnost noče znanosti. Zagovorniki enega ali drugega ne vidijo povezanosti in tisti, ki so na položajih, te informacije nazaj držijo, spodnesejo vsakega, ki kaj znanstveno o tem pogrunta. Zelo dosti literature sem na to temo prebrala. Fascinantno, kako dobro se da dokazat znastveno obstoje tega. Vendar o tem ne bi, ker smo enkrat že klepetali o tem in so na rr ravno take sorte ljudje, ki tega ne bi prenesli.
Vendar v osnovi mislim, da ti nihče nič ne more, dokler tega ne dopustiš. Potem je vseeno, ali verjameš, da tega ni (ateistični pogled na svet), ker se s tem zaščitiš, odbijaš vse, nočeš čutit in v resnici ne čutiš, odklopiš živčni sistem iz tega čutilnega resorja človeka, ali pa verjameš v boga in verjameš toliko, da si zihr, da ti pomaga, in s tem prikličeš toliko zaupanja, da sam povzročiš izenačenja energij, nevtralizacijo. Seveda se najhuje godi tistim na sredini, ki niso čist zihr v karkoli, malo verjamejo, malo ne, pa predvsem ne zaupajo niti sebi, niti višjim silam, niti niso zihr, če ni mogoče vse samo materialno. Zaupat sebi, pa ne zaupati v boga ali zgolj trdno materijo je malo težje, ker v tem primeru moraš tako dobro poznat svoje čutilne sposobnosti, da njim zaupaš, da bodo nevtralizirale energije, to pa le redkokdo zmore.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Ćrna magija
1.11.2007 20:07:28   
Njuškalo
Jaz zaupam Paramatmi v sebi, torej nadduši- Bogu.Nimam niti želje, da bi zaupala na ateističen način..kao, sej ničesar ni...jaz sem že od nekdaj povezana z Bogom, no vsaj trudim se biti in ga dojemam kot svojega najboljšega prijatelja.
Mogoče je to včasih težje, ker vidiš razne slabe stvari, ki se dogajajo na svetu...ampak po drugi strani je lažje.Tako kot je včasih težje zaupati le in zgolj sebi, ker si na tak način tudi sam sebi prepuščen.Hehe..to so težke stvari za na tak forumuser posted image
No, razen tega, se pa strinjam z vsem , kar si napisala, mislim enako, samo se mi ni dalo toliko pisati.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 0:19:16   
Moyca_
hmmmm, ne vem no

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 10:16:16   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ce ze delas propagando.. jo dej vsaj na lojalen nacin.. ne pa da 'konkurenco', ki ti gre na jetra..
Medtem, ko vse te novodobne tehnike in verovanja obljubljajo bogastvo, srečo, zdravje, krščanstvo tega ne obljublja.

Medtem ko vse te tebi priljubljene tehnike poudarjajo "naredi nekja zase", krščanstvo poudarja naredi nekaj za družino, soseda, neznaca.

Medtem ko vse ta verovanja obljubljajo blaženost in dobro počutje, krščanstvo tega ne obljublja. Še več. Jezusa so ubili in pribili na križ. Tudi jasno uči: Hlapec ni večji od Gospodarja. Če je Gospodar trpel, bo tudi hlapec. Če je Jezus trpel bo tudi Kristjan. Nikomur ni trpljenje prizanešeno, ker je kristjan. Še celo prej dobi za nosit križ.

Torej govoriti o konkurenci, je kakor govoriti, da je sedenje v gostilni (ob pivu in cigaretah) konkurenca hoji v gore (kjer zašvicaš, se utrudiš, dobiš žulje...) Ne gre za nikakršno konkurenco, ker gre za popolnoma druge stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 10:39:36   
Gina
Oj, tehno, kje si pa prebral, da vse te novodobne vere, tehnike obljubljajo take stvari, kot jih opisuješ?user posted image user posted image  Krščanstvo se počuti ogroženo od njih, zato vas strašijo s takimi nesmisli. Ojoj...

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 10:45:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR
Tudi molitev je "magija" in tudi ejsorcist uporablja magijo in magija prihaja od Boga.......

Magija je res ena sama, a ima dva pola, tako kot magnet, tako kot vsaka stvar ki obstaja in to je + in-. Za plus se šteje bela magija, za minus črna magija. Ena brez druge ne moreta obstajati in obe tvorita celoto, pomembno je samo to katero vrsto magije se uporablja in kdo jo uporablja.
Imaš pa prav ko praviš da magija prihaja samo iz enega vira, kar kot celota res mora.

Ne vem sicer od kje ti te ideje, vsekakor pa ti odgovarjajo. Magija ni hec. Kdor se z njo ukvarja (na preprost ali strokoven način, kdor uporablja enostavne ali zapletene metod, postane na nek način od nje odvisen. Vplivati na dogodke, na življenje drugih daje občutek moči, kontrole. Ne glede ali poskuša s tem nekomu pomagati ali škoditi.

Seveda, pa nihče pri zdravi pameti ne bi hotel sodelovati s silami teme. In ker se strup vedno poje v užini hrani je tudi tu vsa stvar mamljivo zavita. Seveda tudi razlage temu ustrezno prilagojene.

Magija vedno izključuje Boga. Pri magiji gre za izsiljevanje Božje volje, ne za prošnje. Gre za zaupanje v postopke, snovi in ne v Božjo prisotnost. Zato tudi delovanje magije ni rezultat Božjega posega ampak nekoga, ki se dela da je Bog. Ki se predstavlja za Boga, ki hoče, da ga molimo kot Boga. In zato deli tudi bogastvo, ozdravljenje, ... marsikaj... a vedno za ceno, ki je veliko dražja od prejetega.

In molitev k Bogu vključuje Boga, zaupanje v Njegovo varstvo, v Njegovo ljubezen. Molitev k nekomu, ki se dela boga, pa Boga izključuje in je zato magija.

Blagoslovljena voda je posvetena Bogu. Sama bagoslovljena voda ni nekja posebnega. Vsa njena posebnost se izkaže ob naši veri in zaupanju v Boga. Enako kot vsi ostali zakramenti. Sam krst je posveti nekoga Bogu, a prava moč krsta se ne črpa in blagoslovljene (ali tudi navadne) vode ampak iz vere občestva. Vere v Boga in ne vere v vodo.

Vera v moč vode, takšno ali drugačno, namoljeno ali uročeno pa izključuje Boga in je zato magija. Torej ni vsaka molitev, molitev pravemu Bogu, zato se tudi strinjam, da molitev je tudi lahko sodelovanje  s temo.


(Luka 4,5-8) Nato ga je hudič povedel gor, mu v hipu pokazal vsa kraljestva sveta in mu rekel: »Tebi bom dal vso to oblast in njihovo slavo, kajti meni je izročena in jo dam, komur hočem. Če torej mene moliš, bo vsa tvoja.« Jezus mu je odgovoril: »Pisano je: Gospoda, svojega Boga, môli in njemu samemu služi!«


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 11:07:51   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Moja stara mama se ukvarja z črno magijo .... smo zvedeli za enega dobrega vedezevalca. ....je veliko pomagal z molitvijo, sveto vodo - da je stanje malo drugačno, vendar nič ni za stalno.

.... jest se kar tresem, jest je nemorem videt, nevem kako bo... mama, ki ve da jo ta coprnica copra, in zeli najslabse jo bo morala kopat in strečt, od spredaj in od zadaj.
Nevem če me zastopite, ampak jaz se bojim vsega skupaj....

V bistvu se vsi ukvarjate z magijo. Stara mama sama ali pa naroča, vi pa naročate spet zaščito drugje.

Te zastopmi. Poznam ta strah. To je strah do kosti. In ta strah bo trajal vse dokler ne najdeš tistega, ki je nad vsem tem. Ne močnejšega maga ampak resničnega Gospodarja življenja. Tistega, ki je umrl za tebe.

Flp 2,10
da se v Jezusovem imenu pripogne vsako koleno bitij v nebesih, na zemlji in pod zemljo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 12:51:22   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

Homeopatija tudi al kajuser posted image
Tole pa prosim razloži. A potem so zate tudi alternativne oblike  zdravljenja (akupunktura, osteopatija...) črna magijauser posted image


Tehnofil, ali si se izognil mojemu vprašanju ali pa namerno spregledaluser posted image

Razloži prosim iz svojega vidika, zakaj so alternativne oblike zdravljenja tudi črna magija???

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 13:44:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra
Homeopatija tudi al kaj
Tole pa prosim razloži. A potem so zate tudi alternativne oblike  zdravljenja (akupunktura, osteopatija...) črna magija

Homeopati zdravijo tako, da dajo tiste vrste strup za zdravilo, ki normalno povzroča enake simptome, kot jih ima trenutno bolnik. Če ima rdeče fleke po telesu in bruha mu dajo tisti strup ki normalno povzroča rdeče fleke in bruhanje. (na primer) Ne dajo pa strupa direktno ampak razredčenega. In to tako, da eno kapljico strupa zmešajo s sto kaplicami čiste vode. In potem od te mešanice vzamejo eno kapljico in jo dajo v sto kaplic čiste vode in zmešajo. In potem od te mešanice vzamejo eno kapljico in jo dajo v sto kaplic čiste vode in zmešajo. In potem od te mešanice vzamejo eno kapljico in jo dajo v sto kaplic čiste vode in zmešajo.....
In to mešanje gre do razmerja ene kaplice strupa na olimpijski plavalni bazen vode. No, to je polovica mešalnega razmerja. Nato s tem nadaljujejo še tolikokrat.
Na koncu pride do mešalnega razmerja ene kaplice strupa (osnovnega) na xxxxx litrov vode t.j. da tudi statistično več ni mogoče, da bi v zdravilu, ki ga prejme bolnik bila vsaj ena molekula osnovnega strupa. V bistvu dobi bolnik vodo. Vodo "s spominom".

In ta "voda" deluje. Npr. pozdravi konja. In pri konju ni nič faktorja "da je to v njegovi glavi", kot to radi rečejo za človeka. Konj se pozdravi.

V bistvu ne gre za zdravilno substanco samo, ampak za "spomin" vode. Sistem je zelo podoben tako imenovanim "informacijam". Voda z "informacijo", hlačke moči ki delujejo na podlagi "informacije", podstavek za vodo, "informacijski" kozarec za vodo in celo "informacijski" obroček za na vodni filter.

V bistvu se z nekim postopkom oz. informacjo vtisne vodi določena moč. Tudi od "zdravilca" z belo magijo (bela, ker kao naj bi ti pomagala) dobiš vodo s "spominom" za pitje, umivanje.

Voda H2O, s spominom, deluje na duhovnem področju in učinki se odražajo tudi na telesnem. Na duhovnem področju pa sta samo dve strani. Svetla in temna.


Ne glede na ime, gre pri magiji, okultizmu, "zdravilstvu" za sodelovanje (nezavedno ali zavedno) s hudim duhom. (še: Reiki, angeloterapija, regresija, ...)


(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Ćrna magija
2.11.2007 14:27:07   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra
zakaj so alternativne oblike zdravljenja tudi črna magija???

1. Magija je bela, črna, rdeča
2. Vsa magija ima isti izvor in to je od hudega duha.
3. Zato je vsa magija (bela, črna in rdeča) črna

Mislim, da nisem trdil, da so alternativne oblike zdravljenja črna magija (sem šel celo nazaj gledat). Sploh ne vem kaj je "osteopatija". Tako da ni potrebno polagati besed v usta. Ali pač, si tako  razumela.

Se mi pa zdi pomebneje poznati izvor moči bolj kot pa metodo uporabe moči (magija, okultizem, čaranje ipd. - gre v bistvu samo za metode uporabe iste moči)

Tako da namesto "črna magija" bolj paše "delovanje hudega duha".

V zadnjem času se opaža izredno povečanje delovanja hudega duha. Primerov posedenosti in obsedenosti s hudim duhom je resno naraslo. Bolj kot se sodobna družba obrača stran od Boga, bolj kot se odpira drugim verstvom in  uporablja njihove  tehnike, več je primerov težav na duhovnem področju. Po eni strani je v zahodno evropo vojna v BiH, pregnala begunce in z njimi zdravilce z belo magijo in hođe ter tudi tiste pri katerih naročiš urok, po drugi strani pa s svojim načinom življenja ločenim od Boga odpiramo delovanje hudemu duhu. Tako sploh ni presenetljiv porast satanističnih združenj in nestrpnost družbe do RKC.

Ne poznam primera, če ga kdo, naj pove, da bi nekdo, ki se ukvarja z jogo imel težave zato, ker je bil krščen ali je bil aktiven kristjan. Obratno pa je veliko primerov, ki imajo težave na duhovnem področju in to z delovanjem hudega duha ravno zato ker so se ukvarjali z raznimi "starodavnimi" znanji. Tudi jogo. Predvsem je pomembno to. Višje kot so prišli v teh tehnikah in znanjih, večje in resnejše imajo težave.

Tako, da ne govorim kar iz glave, ali ker bi prebral neke knjige. Ali pa da bi kristjane kdo to učil. Lepo vas prosim, obiščite enkrat mašo, verouk pa bote videli kaj se tam uči. O teh stvareh ni ene besede. Govorim iz osebnih poznanstev z ljudmi, ki so imeli in nekateri imajo še težave. In to težave stopnje živeti ali umreti in ne samo, da ga "boli noga".

Niti ni namen prepričati. Kdor je "notri" itak ne vidi. Ne more videti. Ne more razumeti. Ker duhovno stanje deluje na človeka v celoti. Torej zakaj to pišem. Ker ko pa bo kdo od teh "notri" iskal pot ven, se bo lahko spomnil na to pisanje in vsaj začel iskati izhod v pravo, ne samo naključno smer.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?