|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:18:21   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Romana, pa saj te ne izzivamuser posted image  Na krofe pa ne bom prišla, sem na dijeti...že spetuser posted image  Na kavico pa pridem, ni problema. Do takrat pa se boš že znebila velike večine mozoljev pa bo. user posted image


nč zdej v rit lezt......user posted image user posted image user posted image

grem z Danajo mal ven....pa da me ne bi preveč opravljale........user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:20:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Romana, pa saj te ne izzivamuser posted image  Na krofe pa ne bom prišla, sem na dijeti...že spetuser posted image  Na kavico pa pridem, ni problema. Do takrat pa se boš že znebila velike večine mozoljev pa bo. user posted image


nč zdej v rit lezt......user posted image user posted image user posted image

grem z Danajo mal ven....pa da me ne bi preveč opravljale........user posted image





Sem glih hotla vprašat, če nimata nič za delat. Z Danajo uživajta na sprehodu in lepem sončko. Res je lep dan, tudi mene vleče ven, pa na žalost ne morem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
11.9.2006 11:21:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: brez hlačk
11.9.2006 11:25:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Mene pa čaka služba popoldanuser posted image




Jaz bom takrat že fraj. Smo moram z mojim mulcem na vpis za tečaj nemščine, pa v knjižnico bo treba, pa v trgovino, tak da ne bo nič s sončka. To ni fer.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: brez hlačk
11.9.2006 13:37:36   
G in T
Opa, in od kere je ta??
user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:13:15   
Anonimen
Moj bivši....bil je za kozlat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:16:31   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Opa, in od kere je ta??
user posted image

no to pa je slika od mojega deca........user posted image

saj ena, ki naju resnično pozna.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:21:37   
Anonimen
Čaki čaki malo Romana. Hočeš rešt da si ti zdaj z mojim bivšim Vjekoslavom? user posted image user posted image user posted image user posted image

Boljše da se je tak slikal....mater mu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:34:52   
tanikaa
user posted image  babe, a nimate nikakršnega delauser posted image  Ko ste dale mir tuki gor sem se vsaj k delu spravla, zdaj me pa ovirate. In to zaradi ene take seksi ritke. Vau, ritka je res ful dobra, samo tisto tam spredi me bolj zanima. Pa tehnika, punce, tehnika. Daj nives malo nam povej, se splača?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:34:54   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Čaki čaki malo Romana. Hočeš rešt da si ti zdaj z mojim bivšim Vjekoslavom? user posted image user posted image user posted image user posted image

Boljše da se je tak slikal....mater mu!user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:36:34   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  babe, a nimate nikakršnega delauser posted image  Ko ste dale mir tuki gor sem se vsaj k delu spravla, zdaj me pa ovirate. In to zaradi ene take seksi ritke. Vau, ritka je res ful dobra, samo tisto tam spredi me bolj zanima. Pa tehnika, punce, tehnika. Daj nives malo nam povej, se splača?


lahk jaz povem, da se splača.......Tanikaa ta gre sigurn v naš harem.......

user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:39:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  babe, a nimate nikakršnega delauser posted image  Ko ste dale mir tuki gor sem se vsaj k delu spravla, zdaj me pa ovirate. In to zaradi ene take seksi ritke. Vau, ritka je res ful dobra, samo tisto tam spredi me bolj zanima. Pa tehnika, punce, tehnika. Daj nives malo nam povej, se splača?


lahk jaz povem, da se splača.......Tanikaa ta gre sigurn v naš harem.......

user posted image




Vau Romana, se mi kar zdi da boš še napredovala po funkciji v našem haremu. Tako sposobne punce rabimo, pod NUJNO. Da nam pripelješ takega tipa
user posted image .  Vsa čast, res si najboljša, z mozolji ali brez user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:43:24   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  babe, a nimate nikakršnega delauser posted image  Ko ste dale mir tuki gor sem se vsaj k delu spravla, zdaj me pa ovirate. In to zaradi ene take seksi ritke. Vau, ritka je res ful dobra, samo tisto tam spredi me bolj zanima. Pa tehnika, punce, tehnika. Daj nives malo nam povej, se splača?


lahk jaz povem, da se splača.......Tanikaa ta gre sigurn v naš harem.......

user posted image




Vau Romana, se mi kar zdi da boš še napredovala po funkciji v našem haremu. Tako sposobne punce rabimo, pod NUJNO. Da nam pripelješ takega tipa
user posted image .  Vsa čast, res si najboljša, z mozolji ali brez user posted image


če mi še enkrat mozolje omeniš, bom sploh začela tuhtat, če bom sploh v haremu!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: brez hlačk
11.9.2006 14:52:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25



če mi še enkrat mozolje omeniš, bom sploh začela tuhtat, če bom sploh v haremu!!!!user posted image




ok, ok. Od zdaj naprej o tvojih mozoljih samo še preko ZS. Dobro? To si pa res ne morem privoščiti, da bi  te izgubila iz harema. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: brez hlačk
11.9.2006 15:01:45   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25



če mi še enkrat mozolje omeniš, bom sploh začela tuhtat, če bom sploh v haremu!!!!user posted image




ok, ok. Od zdaj naprej o tvojih mozoljih samo še preko ZS. Dobro? To si pa res ne morem privoščiti, da bi  te izgubila iz harema. user posted image


le glej da res.........user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: brez hlačk
11.9.2006 21:26:09   
mmf
kaj sm jest vse zamuduuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: brez hlačk
11.9.2006 21:27:48   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25


le glej da res.........user posted image


ja kva pa unga jelena od jegermaistra gor popaš. a misliš s tem povedat, da boš sedj vsem enga špendirala, da ne bomo gledale tvojo rit??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: brez hlačk
11.9.2006 21:52:39   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25


le glej da res.........user posted image


ja kva pa unga jelena od jegermaistra gor popaš. a misliš s tem povedat, da boš sedj vsem enga špendirala, da ne bomo gledale tvojo rit??? user posted image user posted image user posted image user posted image



pa si me dobila..........user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: brez hlačk
12.9.2006 7:52:23   
Anonimen
Noo punce.. ste se skihale zdaj.. katera je lepsa.. pa katera ima najvec mozoljev? user posted image user posted image

Jaz recimo bi v takem primeru izbral tisto, ki je bila najbolj porazena.. z najvec mozolji in debelo ritjo in ki najbolj prdi.. ker je ziher naj krasnejsa.. user posted image user posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: brez hlačk
12.9.2006 7:58:17   
G in T
Zahteven si Tjazi. Če vse kvalitete skupaj zbereš, dobiš glih tako  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: brez hlačk
12.9.2006 8:00:05   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Jaz recimo bi v takem primeru izbral tisto,



A smo kje omenile, da boš ti v tem haremu user posted image  Tjazy, tukaj se izvajajo testi. user posted image  In član te skupnosti boš lahko samo, če boš vse teste uspešno opravil. Sicer pa bomo v tem haremu itak smo lepe in prelestne punce. Romana pa se bo tistega, kar jaz več ne smem tukaj omenjati, do takrat znebila in ne bo nič več kratilo njene lepote, čeprav je že s tistimi m***** ful lepa. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: brez hlačk
12.9.2006 8:13:15   
Anonimen
Oooo.. celo teste imate za svoj harem...

Zdaj bi pa res rad spoznal moskega, ki se bo sel testirat, da bi lahko vstopil v harem.. user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: brez hlačk
12.9.2006 8:22:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Oooo.. celo teste imate za svoj harem...

Zdaj bi pa res rad spoznal moskega, ki se bo sel testirat, da bi lahko vstopil v harem.. user posted image user posted image




Vsak sposoben in pohoten moški bo šel na poskuni seks. Tjazy, ne sodi druge po sebi user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: brez hlačk
12.9.2006 8:37:28   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Jaz recimo bi v takem primeru izbral tisto,



A smo kje omenile, da boš ti v tem haremu user posted image  Tjazy, tukaj se izvajajo testi. user posted image  In član te skupnosti boš lahko samo, če boš vse teste uspešno opravil. Sicer pa bomo v tem haremu itak smo lepe in prelestne punce. Romana pa se bo tistega, kar jaz več ne smem tukaj omenjati, do takrat znebila in ne bo nič več kratilo njene lepote, čeprav je že s tistimi m***** ful lepa. user posted image


no te ****so mi bolj všeč!!!!!user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: brez hlačk
12.9.2006 8:39:09   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Oooo.. celo teste imate za svoj harem...

Zdaj bi pa res rad spoznal moskega, ki se bo sel testirat, da bi lahko vstopil v harem.. user posted image user posted image


ti kar prid k men na teste in mogoče boš celo moj ljubljenček!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?