|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje samo za očije!
12.9.2006 5:45:16   
Anonimen
Sitec z celim drugim delom za linkom se popolnoma strinjam s teboj... In ljubosumj, samozavest, lepota skladnosti, vse to je OK. Tam kjer me pa malček drkaš v zvezi z burkami pa boš odkril eno veliko dozo ironije in karikiranja. Kar sem hotel povedati je, in ti se boš z menoj strinjal, da sprehod po mestu dejansko odkriva eno veliko parado na pol oblečenih (beri celi popek in pol hrbta zunaj) mladenk za katere ne veš ali so stare 15 ali 28 in privabljajo vzdihe na celi črti. Mislim zdaj bo pa nekdo rekel kdo mi je kriv, če so naše sošolke v srednji samo 10-15 let nazaj bile take fufe pa niso znale pokazati svojih čarov. To kar so nam bile sanje je današnjim otrokom java user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vprašanje samo za očije!
12.9.2006 8:55:50   
firasto
Oprosti, če nisem uvidel da gre za štos. Da pa imamo na razpolago takšne razglede je pa čudovito, kajne.

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vprašanje samo za očije!
12.9.2006 11:07:04   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


Anonimna,

Če želiš odgovor na svoje vprašanje si odgovori zakaj se ženske pravzprav urejate? Zakaj se ženske rade nališpajo, poudarijo okice, lička, ustnice…? Mislim, zanimivo, da moški tega ne počnejo! Zakaj torej kratke suknjice, čevljci z visoko peto, ki poudarijo vitkost in lepo ritko, zakaj prstančki, uhančki, verižice in podobna navlaka na vas, če pa si tako prekleto želite, da bi v Vas videli še kaj več kot le spolni objekt? Zakaj? Samo ne mi o izgovorih tipa to delamo za sebe, ker se me boljše počutimo… Že v redu, da se boljše počutite ampak kaj je v bistvu razlog za boljše počutje? Sama obleka na vas ali rezultat vaše obleke – privabljanje pogledov nasprotnega spola?  




    Ti bom jaz odgovoril na tole, Bakfark - ker si tu nekoliko v zablodi. Ženska se namreč ureja, lišpa itd ...... , vendar resnično ne zaradi moškega, ali zaradi moških pogledov - to je šele v drugem planu ( ali celo tretjem ). Vse to počne, boš verjel ali ne, zaradi druge ženske. Noben, še tak pohoten moški pogled, še tak izrazito odkrit kompliment moškega, namreč ne more odtehtati zavistnega pogleda druge ženske. Zavistnih govoric med drugimi ženskami. To je resnično tisto, kar šteje in v resnici dviguje samozavest.
   Seveda, so odstopanja. Kot tudi pri moških. Zato sem zgoraj napisal, da je vprašanje že v osnovi zgrešeno, saj niti pod razno vsi moški ne buljimo za domnevnimi lepoticami. In je zato nemogoče odgovoriti, kaj moški pri tem razmišlja. Kaj pri takem početju razmišlja partner od anonimne, pa lahko odgovori le in samo on.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
12.9.2006 11:16:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 12:47:17   
kincapika
Delno se strinjam z daddyjem! Vsaki ženski prija, če jo pogleda, njej zanimiv, moški in če je to NJEN mož/partner, pa je občutek toliko lepši... a ne?! In iz vsega tega sledi nasproten občutek, ko TVOJ mož/partner gleda (nonstop, kar naprej, kakorkoli si že napisala anonimna) VSE ostale ženske, ne pa tebe... pade samozavest in če ti EN možev pogled pomeni več, kot pa VSI pogledi tistih "zavistnih" ženski in moških... se moraš pa res počutiti majhno in nekoristno!
Se mi zdi, da ti manjka samostojnosti... naredi kaj zase... mislim da ni moškega, ki bi se lahko uprl ženski, ki je samostojna in samozavestna... ki zase skrbi tako fizično kot psihično... To moški danes LJUBIJO!!!!!

_____________________________

Pravica pravic je pravica živeti
ter očka in mamico ob sebi imeti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 12:54:18   
kalbo
Sem priden očka, ki rad pogleda čimveč lepih žensk. Zakaj pa ne, gledati pa res ni greh.

(odgovor članu kincapika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 12:58:42   
Zahi
Prosil bi, da se ženske vzdžite nesmiselnih komentarjev..

stvar je precej bolj preprosta kot si mislite.. moški pač včasi pogledamo za katero lepo žensko, kot seveda tudi ženske. Mogoče smo pri tem malo bolj očitni kot ve, ampak vsekakor pa to ni nič slabega. Vsak moški večkrat dnevno (obstaja celo dosti točna številka) pomisli na sex. Največkrat pomisli na sex "kar tako". Tukaj ni nobenih slabih stvari, pač tako smo narejeni.

Je pa stvar malo bolj komplicirana, če moški ne dobi doma tega, kar hoče.. potem začne pogledovat za drugimi v malo bolj drugačnem smislu (kot npr. "bi jo dal dol"). Moški, ki doma ne uživa v sexu, fantazira o tem, kar mu "fali". Če sta pa partnerja odkrita.. se pogovarjata o tem.. imata zdrav in odprt sex.. potem pa ne vidim problema, če OBA pogledata za kako fino rito.. in si to tudi povesta..

Sej veste kaj pravijo.. "look but don't touch".. to je čist naravno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 13:04:37   
baguSka
Moški, ki doma ne uživa v sexu, fantazira o tem, kar mu "fali".


Pa ne samo moski!!!!user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 13:16:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kincapika)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 13:18:22   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: kincapika

pade samozavest in če ti EN možev pogled pomeni več, kot pa VSI pogledi tistih "zavistnih" ženski in moških... se moraš pa res počutiti majhno in nekoristno!



Zakaj pa naj bi se zato počutila majhno in nekoristnouser posted image Kr neki...kaj pa mene briga ali sem všeč sosedovi Francki pa Pepetu.Mene zanima ,če sem všeč možu,saj sem z njim,ne pa z drugimi.Pa to nima nikakršne veze z mojo samopodobo in to...user posted image


A pol se ti vedno in izkljucno pacas in rihtas SAMO za moza?? In drugac nikol??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 13:20:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: kincapika

pade samozavest in če ti EN možev pogled pomeni več, kot pa VSI pogledi tistih "zavistnih" ženski in moških... se moraš pa res počutiti majhno in nekoristno!



Zakaj pa naj bi se zato počutila majhno in nekoristnouser posted image Kr neki...kaj pa mene briga ali sem všeč sosedovi Francki pa Pepetu.Mene zanima ,če sem všeč možu,saj sem z njim,ne pa z drugimi.Pa to nima nikakršne veze z mojo samopodobo in to...user posted image


Če nekako redno sexata.. pol si mu verjetno že všeč user posted image Če te pa sosedov Pepe pogleda, imaš pa tok manj razlogov, da se počutiš neprivlačno user posted image

Skratka.. ne sekirajte se ženske, če vaš mož pogleda kako pomanjkljivo oblečeno. To je v naši naravi. Dokler se je ne začne dotikat in se slint po njej.. je vse OK!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 13:23:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 13:30:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
A pol se ti vedno in izkljucno pacas in rihtas SAMO za moza?? In drugac nikol??



Ne...če bi si prebrala nekaj postov višje,bi prebrala tudi,da se rihtam zaradi svojega boljšega občutka-zaradi same sebe.Nikakor se pa ne rihtam zaradi drugih žensk ali moških...če sem jim všeč prav,če ne pa tudi prav.user posted image


Ja in boljsi obcutek imas zakaj?? Zaradi same sebe SIGURNO ne!! In lahko se se tok prepricujes da je tko...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 13:49:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
A pol se ti vedno in izkljucno pacas in rihtas SAMO za moza?? In drugac nikol??



Ne...če bi si prebrala nekaj postov višje,bi prebrala tudi,da se rihtam zaradi svojega boljšega občutka-zaradi same sebe.Nikakor se pa ne rihtam zaradi drugih žensk ali moških...če sem jim všeč prav,če ne pa tudi prav.user posted image


Bodimo pošteni user posted image

rihtaš se v bistvu za druge, da se potem TI boljše počutiš. user posted image
Če si daš gor sexy hlače.. jih ne daš gor za sebe.. ampak, da te nekdo drug pogleda.. in da se ti potem počutiš malo bolj sigurno. Mogoče je to podzavestno.. mogoče zavestno.. in če te sosedov Pepe pogleda malo bolj poželjivo.. ti to samo paše, in ne moti..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 14:13:06   
Rosada
Žena se mora urediti za muža.Za nikog drugog.Če se žena uredi za druge muške i žene to ni u redu.Ker te onda drugi lahko posili.I ima do tega pravico ako se urediš tudi za njega.
Čudno da se kdo uredi za tuđeg muža.To ni u redu.Še več čudno je da se nekdo uredi za tuđu ženu.Zakaj se urediti za nekog ki ni tvoj muž?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 14:24:24   
Zahi
Saj se ne urejaš za druge v smislu, da se jim greš ponujat. Urediš se tako, da te drugi opazijo (najprej mož seveda). Vsaki ženski je pa všeč, če jo KATERIKOLI moški pogleda malo poželjivo. S tem ji da vedeti, da je še vedno privlačna in to vpliva na celotno počutje.

Seveda mora bit pa v prvi vrsti všeč možu. Jasno!


(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 14:28:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Saj se ne urejaš za druge v smislu, da se jim greš ponujat. Urediš se tako, da te drugi opazijo (najprej mož seveda). Vsaki ženski je pa všeč, če jo KATERIKOLI moški pogleda malo poželjivo. S tem ji da vedeti, da je še vedno privlačna in to vpliva na celotno počutje.

Seveda mora bit pa v prvi vrsti všeč možu. Jasno!




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 14:42:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 16:50:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Potem pa bulji v vse, razen vame ne!!!!!!!!

Torej, kaj se dogaja v vaši glavi, ko prikoraka mimo res lepa ženska????


Pa buljil bi on v tebe.. ce bi ti nakljucno tam mimo prikorakala in ne bi bila njegova..

V kateri glavi kaj se dogaja?

V bistvu nic posebnega... V zgorni.. se zacnejo halucinacije.. spodnja pa se nekajkrat poveca.

Se kaj?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vprašanje samo za očije!
13.9.2006 17:06:12   
Sita
No, kaj pa obratno?
A vam je všeč, če je vaš partner -ica zrihtan-a, ko kam gresta skupaj ali če gre kam sam-a?

Moj dragi dela in je veliko v delovni obleki. Naj povem, da mi je zelo všeč, kadar je zrihtan, pa četudi mene ni zraven. Ponosna sem nanj in sem vesela, če mi katera ženska reče, kako čednega moža imam. Prav zares!

Samo zdaj je shujšal in postal zelo postaven. Zadnjič ga je ena kar objela ... no, to mi pa ni bilo čisto všeč ....user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 17:19:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 8:45:57   
Zahi
Men je moja več ali manj zmeraj zrihtana in sexy.. tudi ko ni user posted image

Mi je pa zelo všeč, ko objeta hodva kje po mestu.. in vem, da je sexy za **** user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 9:15:33   
baguSka
A vam je všeč, če je vaš partner -ica zrihtan-a, ko kam gresta skupaj ali če gre kam sam-a?


Iiiitak!!! Obozujem kadar nase navlece sexi jeans in kako fletno jopco!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:41:10   
Zahi
Kako pa gledaš pol če ga kera mal tko pogleda.. "postran"? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:42:21   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Kako pa gledaš pol če ga kera mal tko pogleda.. "postran"? user posted image


V tem primeru ne gledam okol in drugih sploh ne vidm!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?