|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:47:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Kako pa gledaš pol če ga kera mal tko pogleda.. "postran"? user posted image


V tem primeru ne gledam okol in drugih sploh ne vidm!!!user posted image user posted image


No.. sej verjetno imaš tut ti potem kake sexy jeans hlače gor.. pa je tut on slep za cel svet.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:50:34   
baguSka
No.. sej verjetno imaš tut ti potem kake sexy jeans hlače gor.. pa je tut on slep za cel svet..


A misls??user posted image  A ni tko, da moski radi gledajo za drugimi?? Sej si vceri al kdaj ze tud ti napisu, da je to v moski naravi??user posted image  Potem tud moj ni izjema... Verjem..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:51:52   
Zahi
V moški naravi je seveda pogledat za lepo žensko.. če jo ima ob sebi.. potem ne gleda okol.. to je dejstvo... user posted image

Če ima pa ob sebi huuddoo sexxyyy in oh in sploh žensko.. pol se pa svet okoli njega zamegli..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:53:07   
baguSka
Ja ja... Ahm... Zdej se pa vn vlec ja.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vprašanje samo za očije!
14.9.2006 11:56:16   
Zahi
Tko je.. kr mojo vpraš user posted image

ji grem pomoje že na živce k jo skoz gledam .. tko.. "postran" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vprašanje samo za očije!
16.1.2007 21:52:09   
firasto
Anonimna in vsi ostali, če še pogledate kaj sem, poglejte si knjigo Zakaj moški ne poslušajo in ženske ne znajo uporabljati zemljevidov.
Tu imate na strani 210 zelo dobro znanstveno razlago fenomena buljenja v ženske :"
   Ko gre mimo moškega postavna ženska, se on zaradi  zožanega zornega kota ozre za njo in pade v trans ( moški  imajo  ožje zorno polje in vidijo bolj daleč, kot ženske). Oči ima na pecljih, usta pa se mu napolnijo s slino. Če ima s seboj tudi svojo ženo, jo ona s svojim obvladovanjem bližnje okolice opazi prej kot moški. Ženske imajo namreč širše vidno polje, tudi do 180 stopinj. Žena se takoj primerja z njo in ponavadi jo oceni kot nevarno tekmico. Ko jo končno opazi tudi moški, ga takoj obtoži spogledovanja- zaradi zožanega pogleda mora namreč obrniti glavo, da kaj vidi, česar ženski zaradi širšega vidnega polja ni potrebno. Žena takoj zmotno pomisli, da bi bil on raje z drugo, kot pa z njo in da je sama manj privlačna.  Toda pozornost moškega lahko pritegne vsaka, če je le pravih oblik in razmerij. To pa ne pomeni, da bi moški  z neznanko takoj skočil v posteljo.  Odzval se je le v skladu s svojo biološko razvojno vlogo in tako se vedno znova ozira za novimi priložnostmi, da bi pomnožil svoje pleme. Pravzaprav tujke niti ne pozna in ni prav veliko možnosti, da bi z njo uspel navezati stike. Podobno se dogaja z moškim, ki gleda fotografije golih lepotic. Ne zanima ga njihova osebnost in drugo. Ogleduje si le oblike in obline, kot bi si v izložbi ogledoval kos pršuta. To je vse. Buljenje nikakor ne pomeni, da svoje ženske nima rad- to je le del njegove biologije.
   Sicer pa se po raziskavah ženske spogledujejo veliko več, kot pa moški. Le težje jih je ujeti, ker jim zaradi širšega vidnega polja ni potrebno ves čas vrteti glave.

Moški dajejo pogledu prednost pred možgani, kajti večina veliko bolje vidi, kot pa misli."

< Sporočilo je popravil firasto -- 16.1.2007 21:54:35 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vprašanje samo za očije!
16.1.2007 22:00:25   
firasto
In zakaj na anonimni mož ne opazi majhnih sprememb?:

 " Po poroki moški ve o svoji ženski vse, kar je hotel vedeti, in nima več nobene potrebe po raziskovanju." 

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vprašanje samo za očije!
16.1.2007 23:01:08   
anjaa
ko sm se jst preselila k dragemu v njegovo stanovanje v kranj, so moški na tistem koncu svojim ženam v trgovini, na banki, pošti, kjerkoli, pripomnili: "vidiš to je od janeza punca". one so jim potem nekaj zamrmrale nazaj v smislu aha, in me potem še parkrat precenile. češ jst sm zdj tista ki je iz lj prišla in se prištulila na njihov del slovenije. ne morem rečt da se nisem fajn počutila, bilo mi je v ponos. ko sva šla skupaj kamorkoli in ko sva koga od njegovih sosedov ali prijateljev srečala smo spet padli v debate da ima moj dragi fajn punco in kdaj načrtujeva poroko ter dojenčka.
uglavnem tako je bilo v trenutkih ko je bil ob meni prisoten moj srček ali pa od "znanca" punca, žena oz. prijateljica!!
ko sem sama  na balkonu kadila cigarete, ko sem bila sama v trgovini, ko sem na banki samevala v vrsti, ... so me "moški brez spremljevalk ob sebi v tistem trenutku" samo vljudno pozdravili in občasno, res OBČASNO IN REDKOKDAJ OZ. SKORAJ NIKOLI z mano spregovorili nekaj stavkov. pa še to čisto tisto osnovno, kako janez, kako njegovi starši, kako se mi zdi v kranju. zdaj 6 mesecev po porodu me vsi hvalijo kako fajn mamica sem in da imam idealno postavo. niti eden me ni nikoli, pa sem tukaj že 2 leti, vprašal za številko mojega mobilnega telefona, ali pa da bi prišel na dan z idejo da bi neki na skrivaj hodila na pijače. in moj na njih ni ljubosumen, temveč tako kot jaz nanj ponosen da sem njegova punca. in obratno. 

 

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Vprašanje samo za očije!
29.1.2007 17:12:07   
Ciril
Vse skupaj je zelo enostavno. Tut zenske se ozirate po cesti, ce srecate nekoga ki vam je vizualno vsec. Ce se moski obrne za eno na cesti se ne obrne zato, da bi flirtal, zato da bi jo polozil, ali zato da jo bo ozenil. Oci ima zato da gleda, in zato je to nekaj povsem obicajnega, in to pri OBEH spolih, ceprav zenske za vse na svetu ne bodo priznale, da jim je vizualno vsec se kdo, zraven pa gledajo Naso malo kliniko in z ocmi pozirajo tamauga Cavazzo. Apetit mamo lahko kjerkoli nam pase, jedli bomo pa doma!

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




porod
lilip

Ste ob porodnih bolečinah tudi kaj kričale zraven?

Ja, kar veliko (18%)

Sem, samo ne preveč (26%)

Ne, nisem (47%)

Se ne spomnim:-) (9%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!