|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 12:46:27   
Nej
Total kako pa se ti je prej zbujal?
Nič letim po kvasuser posted image user posted image .

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 13:03:29   
Udb
Jaz sem pa kupila kvas, samo sem ga potem pozabila uporabit! user posted image user posted image user posted image Sprobam danes!

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 13:04:35   
barakuda
Zelo zanimivo user posted image  , samo kaj pa če je mali komplikatror, pa ne pije mleka.
Ali mu lahko čez ponudim čaj??
Kakšne pa so reakcije z okusom? Pri nas bi sigurno vse ven pljunil, ker kar mu ne paše, enostavno porine z jezičkom ven user posted image

Drugače je pa zelo zanimiv recept, bomo poskusili.

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 13:37:25   
Anonimen
Ha, ha! Super!!!user posted image  Sigurno deluje! Če je pri nas že prvo noč  (spal je od 20.00 - 5.30 !!!) in vse naslednje , bo tudi pri vas! Razen če tamalčke ne boli kaj.  Sem ful vesela, ker vem kako je če se zbujaš na dve uri več mesecev. 
Je pa res, da se je še po tem in še sedaj se enkrat sigurno zbudi, ampak to je normalno.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 13:41:05   
Mina1
Sem ful vesela, ker vem kako je če se zbujaš na dve uri več mesecev.
 Jaz pri drugem piškotku na pol ure že 18 mesecev!!!

Drugače pa Narcisa in tvojih ust v božja ušesa, sploh več ne vem, kaj ej to spanec, če pa pride kakšna nočka, ki je kar o.k, se pa jaz že iz navade premetavam in tako.

Danes kupim kvs tudi jaz.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 13:41:47   
Mina1
kvs
, ok, sem mislila KVAS.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 14:14:19   
natalia
bom še poleg štrudl naredla, upam da mi mala ne kipne v postelji...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 14:28:18   
nana 27
user posted image  na to, da lahko v psotelji "kipne" sem tudi jaz pomislila user posted image   Danes bom spet poskusila. Mogoče sem dala pa premalo kvasa na žličko user posted image  ker sem se bala, da bo narasel..

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 15:47:37   
spella
user posted image user posted image user posted image  Pri nas JE tudi delovalo (čeprav se mož že cel dan norca dela z mene in ne verjame, da je to zaradi kvasa)....jaz pa ne vem al je bilo res čist slučajno al je to res uspavalno sredstvouser posted image . Spala pa je od 21h pa do 5h (in to v svoji postelji!!!!) pol pa še do 7h pri nama.user posted image user posted image user posted image  Prej se je v groznem joku zbujala že enkrat pred polnočjo, pa enkrat ob 2h in 4h...Prvič, ko sem ji ga dala v usta ga je plunla ven, pol sem ji ga pa kr na zgornje nebo v ustih pritisnla in se ji je počasi stopil. Mi tud ne pijemo mleka, pa smo pol kar čokolešnik čez dal.

Res magično zdravilo, ga bom danes še jaz mal pojedlauser posted image user posted image user posted image . Jaz vseeno nism spala, ker sem se že tako navadla na nočno vstajanje, da telo kar samo ve, kdaj bo akcija ponoči.

Hvala user posted image  za dober nasvet...ga bomo probali tudi danes in naprej. Mogoče sem ji pa dala mal preveč kvasa (malo manj kot za en noht) ker spi dons tud čez dan kot top...že nekaj uruser posted image  (s tem, da je stara 1 leto in drugač spi max. 2x po 1uro in pol). Me pa res zanima, kakšna bo ta nočuser posted image .

lp

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 16:00:50   
natalia
joj, komaj čakam...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 20:24:55   
simona2
No tudi mi smo danes probali, čeprav ne vem koliko kvsa je pojedla, saj ga je krepko pluvala ven, vendar nekaj ga je sigurno konzumirala. Mleka pa na žalost noče, čeprav sem ji ga čisto malo naredila za v posteljico, pa upam, da ga bo spila (smo na adaptiranem mleku za alergike Pregomin).

Narcisa kako ti narediš ali mu daš kvas kar v trdnem stanju ali si mu ga oziroma mu ga raztopiš in daš po žlički?  Se  mi zdi, da bi bilo bolje po žlički, saj ji okus očitno ni všeč in zato kvas izljune, če bi bil v tekočem stanju, pa bi bilo to verjetno težje.
 
Upam, da bo tuid pri nas delovalo, saj prav tako ne spimo že 6 msecev. Res pa je, da imam občutek, da ji ves čas rastejo zobje (ima jih že 10 pri enem letu - saj ni ne vem kaj ampak, ji rastejo zelo počasi in je veretno boleče). Kljub temu upam na vse najboljše. Držite pesti. 

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 20:49:24   
natalia
za vse nas kvasovke danes držimo pesti, jutri pa poročamo!

sladke sanje!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 20:50:16   
Anonimen
no, jaz ga bom pa potem jutri napihnila. Verjetno se lahko v kašico tudi zmeša ne? Saj je mleko noter pa še med drug okus se zmeša, da ne bo imelo preveč po kvasu. Povrh je še pa več sladkorja noter, da ga bolj napihneuser posted image

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 21:30:44   
Anonimen
Je pa res, da se je še po tem in še sedaj se enkrat sigurno zbudi, ampak to je normalno.


Ah, potem pa jaz ne bom sprobavala. 1x bom pa že vstala, tako kot do zdaj.

Me prav zanima, kaj boste jutri poročale user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
19.9.2006 23:18:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 23:30:45   
Anonimen
u matr a to pri dvoletnikih tut pomaga? :) moja še zdej 1x mlek ponoč pije..mogoče ga pa ne bi če ji dam kvas. madona da bom probala :)

matr smo babe opokane klele..descu tole berem pa se sam reži hehehe :)))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 4:11:45   
Angellina
jst še kar čujem user posted image

kaj je zdaj, a bo ta moja mala kvasovka zaspala al ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 5:23:10   
viv_
A nosečnce tut lahko kvas? Jaz ne morm spat... Dokaz: ura 5 zjutri, visim tuki na rr, pa berem bedarije, ki se me sploh ne tičejo, ker ne pomnim, kdaj se je tamala zadnjič pnoči zbudila... Enkrat davnga leta 2004...

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 6:49:00   
Anonimen
JA, TUD NOSEČNICE LAHKO - SEJ JE FUL ZDRAV - VITAMINČEK B KOMPLEKSA! BOR GA ZDAJ VČASIH NOČE, PA MU GA PREŠVERCAM - V KRUH GA STLAČIM PA JE. ČISTO VSEENO JE ČE GA RAZTOPIŠ, VAŽNO JE, DA JE SVEŽ IN NE TISTI V PRAHU. 
DONS SE JE BOR ZBUDIL 1X - OB 2H. PA TUD ČE BI SE 2X, NI PROBLEM, KER JE TO V PRIMERJAVI S PREJ ČISTO V REDU. user posted image    

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 8:35:11   
barakuda
No, mi ga včeraj nismo prakticirali in smo imeli spet žur celo noč user posted image , samo pomoje so zobki.
Bom pa danes res poskusla in vidla če pri nas deluje.
Ja, nač dec se tud smeje tem "kozlarijam" user posted image user posted image  Take smo babe, ampak smo srečne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 9:32:10   
tinca34
no, pri nas je bilo takole.... user posted image  je spal že tako, da se je zbujal 1x na noč. zadnje 14 dni pa imamo ponoči cel halo - vse se je zaštrikalo. histerični izbruhi joka sredi noči - sem mislila, da so zobki, ampak nisem bila prepričana.
no, danes smo sprobali kvas in je spal celo noč z 1x zbujanjem - tako kot prej user posted image user posted image user posted image  - od 20:30 do 8:00
super!!! upam, da je vzrok kvas in da ni bilo slučajno danes tako...... danes probam spet!
mene je tudi fant malo postrani gledal ko sem mu povedala za kvas - danes zjutraj pa je zamudil v službo, ker smo ob 7:30 vsi še lepo drnjohali user posted image

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 9:53:16   
puri
Pri nas bomo tudi danes to probaliuser posted image

(odgovor članu tinca34)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 10:04:11   
eva1
ja nč, bomo pa še mi sprobali-mali je sicer lepo prespal celo nič od 9 meseca dalje, potem pa je nekje pri 16 mesecih začel spet neki jokcat ponoč-takrat so bili krivi zobki, ampak sem ga razvadla in od takrat naprej se ponoči zbudi in ga odnesem v najino poslo, kjer spi do jutra(star je 18 mesecev)! Pa bi zelo rada spet prišla na to da bi lepo spal v svoji sobici do jutra-nč probam danes, pa jutri poročam!

Kok kvasa morm pol dat mulčku-k kavno zrno?

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 11:21:30   
natalia
zdravo,

jaz sem prepričana, da to deluje. najprej ni bilo nič, se je zbudila v 2 urah enih 5x, potem pa naenkrat, kot bi odrezal je v kosu spala 3 ure!!, se samo 1x zbudila, spala naprej 3 ure in sva spale do 9 zjutraj.tak, da kljub prehladu, zaradi katerega težko diha čez nosek je to uspelo!!

tak, da narcisa hvala!!

če še imaš kakšne ideje, prosim!user posted image

jutri bomspet napisala, ali je to bil enkratni fenomen ali pa se je spanje ponovilo!!

kako pa kaj ostale? še spite?user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
20.9.2006 11:38:07   
Udb
Tut mi smo danes sprobal zadevo (oz včeraj). Mal se je sicer upiral za kvas, samo potem smo hitro flašo dali pa je bilo. In zbudil se je samo 1x, nič ni jokcal in stokal kot ponavadi. Tako da je spal od 21-3, potem pa takoj naprej in do 8.30! Zgleda da je neki na tem. Bomo danes spet probali!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Carski rez
peki

Zanima me če poznate katero žensko, ki je imela že četrti carski rez?

Da (16%)

Ne (84%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!