|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 7:52:07   
nana 27
Mislim, da mu jaz premalo doziram user posted image  Moj pravi, da dam premalo, da je kavino zrno večje user posted image  ampak je že dolgo nazaj, od kar smo doma mleli kavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 8:22:03   
Angellina
3 x hura za Narciso in njen kvas!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Jedli zvečer ob osmih, se zbudili ob enajstih, jedli, spali do petih, jedli in spali do sedmiiiiiih!!!!

Vse to v svoji posteljici user posted image

Matr sem happy! user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 8:22:08   
ac
Pri nas pa ni delovalo user posted image . Celo slabše je bilo kot ponavadi user posted image . Mogoče sem ji tud jaz dala premalo. Je pa z užitkom pojedla, požrešnica mala! No, danes dobi mal več, pa bomo vidli user posted image .

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 8:22:11   
lenika
Pri nas ni  pomagalo. Vstala sem se 2x za hranjenje in 4x za dudo. Mogoče mu pa jaz ne dam pravilno. Jaz sem raztopila v vodi in mu čisto tekoče dala po žlički. Kako pa to naredite vi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 8:27:56   
Romcka
jo meni kr malo nedrodno...mi smo stari 1leto, pa se ponavadi zbujamo 1x na noc....cist malo caja ji dam kr v njeni pojstli, pa malo popije in nazaj zaspi.....pa sem hotla z kvasom spat celo noc:) pa je seveda isto....tak da je naum s kvasom pitala::):):):):)

_____________________________

mi pa imamo dve sončici: Kajo in Nejo:)

http://krizajcki.moj-album.com/


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 8:42:58   
nana 27
Kvas ne škodi...če nič drugega, je dober za imunski sistem. Pri nas še ni učinka, ampak bomo še poskušali. Danes je itak mlaj ali luna in ga lahko že zaradi tega meče user posted image  

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 11:42:42   
barakuda
No, pri nas ni bilo efekta user posted image user posted image
Ali je tamali pojedel premalo kvasa (ga je pljuval ven), še bolj pa sumim na zobe. Ker mu dva naenkrat ven lezeta in se mi zdi, da ga to prebuja.

Bomo pa še poskušali user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 11:56:01   
Lenka_
Pri nas tudi nič, nix, nada, niente, nothing! Še slabše! Samo ga pa je tudi zmazala kot mami čokolado hihiuser posted image Kaj pa če je res luna kriva? Ker našo žabico že polna luna zauser posted image va dva dni prej in poznej.

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 12:42:58   
Angellina
Jst vem kaj je narobe, da vam ne nuca! Ves kvas k ste ga pojedli, je na mojga špčka letel! Kr...moj še vedno spi user posted image ... Sej ga hodim skoz  gledat in prav na glas smrči user posted image ... j k kak leeeev user posted image

(odgovor članu Lenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 12:45:40   
tinca34
lenika Jaz mu dam kr košček kvasa v usta in mu jih zaprem....sicer me čudno pogleda, ampak kvas se itak v ustih takoj raztopi, tako da ga niti ne more pljunit ven. Sem mu najprej probala dat po žlički - raztopljenega, pa ga je seveda pljunil ven.
Ja, pri nas ga je dobil že tri večere zapored in vse tri noči lepo prespal z enim hranjenjem oz. zbujanjem. Danes bom pa probala brez, da vidim kaj bo..... saj sem rekla, da je naš ta mali trenutno ena poskusna kvasovka user posted image

lep dan,
t.

(odgovor članu Lenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 14:39:57   
Anonimen
Lenika jaz mu dam kvas, na žličko med mlečno kašico, ker je ta bolj sladka, pa ni okusa po kvasu.

Sem mu pa dala kvasa za 2 kavini zrniuser posted image , ker se mi je ena zdela premalo. Star je pa 10 mesecev.

(odgovor članu tinca34)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 14:49:24   
didi1
zanima me koliko pa mora bit star,da bi tudi pri nas to testirali?27.bo imel pet mes.se že vnaprej zahvaljujem za odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
22.9.2006 15:15:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 20:40:04   
TONČI.
Meni pa nekaj ni jasno.
Mleko in kvas - povzroči vzhajanje
Ko otrok popije zvečer flašo mleka in potem še kvasuser posted image  Kaj jih nič ne napenja potem v trebuščku? Še odraslim ni dobro dajati veliko kvasa, ker ni dober za želodecuser posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 20:47:44   
bini
ja tonči, jest sklepam, da tukaj gre za tako majhno količino kvasa, da kakšnega hudega vzhajanja res ne more povzročit user posted image .. vsaj upam, da ne, ker naša dva imata zdaj vsak po eno kavino zrno kvasa v trebuščku... tamal že spi, tavelka pa še skače okol - ampak z njo je blo težko... smo ovili kvas v evrokrem, pa je vseen na koncu na veliko brisala usta in vpila 'kislo' user posted image .. ampak mislim da je šlo zadost v trebuh, da bi moglo učinkovat, če pač bo... drugač pa se bomo pač zbujali še naprej... sej smo že vajeni....

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
22.9.2006 22:02:24   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Meni pa nekaj ni jasno.
Mleko in kvas - povzroči vzhajanje
Ko otrok popije zvečer flašo mleka in potem še kvasuser posted image  Kaj jih nič ne napenja potem v trebuščku? Še odraslim ni dobro dajati veliko kvasa, ker ni dober za želodecuser posted image


Po moje itak kvasovke takoj, ko pridejo do želodca, pocrkajo, ker je v želodcu ful kisel pH.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 7:54:42   
lenika
Mi smo se danes zbudili 1x za dudo in 1x za hranjenje. Ne vem ali je pomagal kvas ali smo prišli na stare tirnice, pa saj je vseeno, glavno, da smo po treh dneh nespanja zopet spali. user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 9:54:11   
natalia
joj, kako sem srečna! prespali smo noč!!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 13:39:52   
bini
joj prejoj... nam lahko samo še čudež pomaga...
kvasovke prvo noč namreč niso user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 15:54:38   
saraja
Lepo pozdravljene vse mamice!

Tudi jaz imam problem, moj malček je star 1m in 15dni in mi sploh ne spi! No ponoči mi spi 2uri potem se hrani in tako naprej! Čez dan pa mi spi 15 minut, točen je kot ura in ne morem ga pripraviti, da bi mi spal bolj dolgo! Vse dojenčke, ki zanje vem spijo po tri ure skupaj!

A je naš malček še premajhen za kvas?

Hvala!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 18:37:48   
natalia
saraja, mislim da je tvoj malček še premajhen, da bi imel urejen ritem spanja, zato še raje malo počakaj. saj bo bolje veš...

jaz sem zdaj ugotovila, kaj moram naredit da naš vragec spi:

- kvas
-čez dan malo spat
-mora biti aktivna, da je zvečer zeloo utrujena
- manj mora jest ( včeraj je malo manj pojedla kot običajno - drugače poje zelooo veliko)
- zadnja flaška mora biti 1 uro pred spanjem z 2 žlicama keksolina, rižolina, grisolina...
- preselili smo posteljo v drugo sobo

danes bomo pa še videli...

se še beremo...grem gledat kolk še je kvasa..user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 20:03:24   
Anonimen
včeraj nam je kvas deloval, danes pa več ne. Pa celi flekast je že 2 dni.user posted image  A je mogoče alergija na kvas?user posted image

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
23.9.2006 20:18:55   
Anonimen
moja dvoletnica je kvas vn plunla še predn sem ji ga v usta dala :)

je pa zato moja skoraj 5 mesečnica učer na dons spala od pol petih popoldne do 8h zutrj. jedla ob 2h ponoč pa ob 6h zutri. in to brez kvasa??!! user posted image

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
24.9.2006 10:31:00   
natalia
kaj zdaj naši že spijo brez kvasa? samo pogledajo kvas pa že spijo....

mi smo se danes zbudili samo 3x ( mislim, da so krivi zobki, ker ima vse otečeno), drugače pa sem zelo zadovoljna, da vsaj 3,4 ure skupaj spim po 2 mesecih vstajanja na pol ure...user posted image

kvas ji pa še dajem, za preventivo...

urska: probaj zdaj 3 dni brez kvasa, pa boš vidla če še bodo nastajali novi flekci ali ne.

jaz mislim, da je te dni nekaj v zraku, da naši spijo....

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
25.9.2006 14:44:25   
barakuda
Ne morem verjeti, spali smo od 21.00 do 08.00 NEPREKINJENO user posted image user posted image user posted image user posted image
Potem sva vstala in okrog 11.00je šel spet počivat za eno urco.

Mislim, 3X HURAAA za kvas - ali pa je le naključjeuser posted image  Bomo videli danes.

Zanč ga je ful ven pljuval, včeri sem mu ga pa kar v usta potisnila, pa se je nekaj kremžil, pol sem mu pa dudo dala, ga je pa kar cuzal. Tako da je očitno dobil dozo user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?