|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: FYI: Milupa in Bebi: hrana za dvojčke... 21.9.2006 21:34:32
|
|
|
|
tajtaja
|
Sem že v nosečnosti preverjala njihove cene z popustom, in cene po trgovinah, pa sploh niso konkurenčni, ne pri mleku, ne pri ostalih izdelkih. Mogoče je zdaj kaj drugače, vendar ne verjamem, saj velikim trgovcem kot so Spar, Muller, DM, težko konkurirajo.
_____________________________
Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Kako pogosto?qloqKako pogosto ste aktivni na facebooku?vsaki dan sem aktivna (
49%)

Ne nisem aktivna (
16%)

občasno pregledujem objave in delim objave (
21%)

me ne zanima saj je facebook spletno socialno omrežje zanič (
14%)
Število vseh glasov: 100Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!