|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pri nas se ne premakne!!!
22.9.2006 22:58:57   
srki
No, pa še malo tolažbe, poznam punčko, ki je isto stara kot Aljaž (28 mesecev), ampak ona pa niti ene besedice ne spregovori. Razume sicer vse, ker kar ji rečeš, to naredi, reče pa samo "nana". Pa vem, da se bo tudi njej odprlo in bo začela vse po redu govorit.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pri nas se ne premakne!!!
22.9.2006 23:43:31   
lelaval
Madoniš....vse bi dala, da bi že kaj govoril!
Ne bo pol leta okoli, ko boš še preklinjala te svoje besede in jih boš hotela "nazaj vzet" user posted image user posted image

Moja hčerka je hitro govorila - in tudi lepo ter razločno, sedaj, pri 9 letih, pa naju oba prekaša v "lapanju". user posted image  Pa nobenemu od naju hitro ne zmanjka besed. Sploh si ne upam pomislit, kaj bo šele  v puberteti - pa je že itak tik pred njo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pri nas se ne premakne!!!
23.9.2006 20:25:37   
snorlax
Joj, babnice, kot bi mi brale misli. Grem prej na 24ur.com in najdem ta članek. Pa me zaskrbi in štejem na prste besede, ki jih pove naš tamal. Pa sem obupala med 10 in 20, do 50 nikakor nisem prišla. Potem pa grem na RR in preberem tole, pa ugotovim, da je verjetno z našimi malčki vse OK, pa da ni vsem "strokovnim" člankom za verjet.user posted image user posted image user posted image

Naš je star 2 leti, žlobudra cel čas nekaj po svoje, pa pozna enih 15 besed. Razume vse, najbolj hecno pa je, da šteje stopnice, ko hodiva po njih in sicer: ena, da, ti...user posted image , pa pozna enih 10 črk, kadarkoli jih kje vidi.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pri nas se ne premakne!!!
24.9.2006 18:01:55   
Primoza
Ne ga preveč maltretirat s kakimi govornimi vajami, bo še kasneje začel govoriti. Verjetno vas že vse razume, ampak verjetno je pameten in sluti da z govorom pridejo tudi obveznosti.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pri nas se ne premakne!!!
27.9.2006 4:41:03   
snorlax
Ja, Primož, to me spominja na un vic, ko Janezek do 10 leta ni spregovoril niti besedice, potem pa enkrat pri kosilu reče: "Ta juha je preslana!" Seveda vsi vzhičeni in radostni, da je končno spregovoril in ga sprašujejo, kako to, da je bil do sedaj tiho. Janezek odvrne: "Do sedaj je bilo vse vredu."user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?