|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 9:36:09   
Valentina76
Pozdravljene. Tudi jaz se vam pridružujem. Včeraj sem delala test in je bil pozitiven. Zadnjo M sem imela 28.8. in sem si izračunala PDP 4.6.2007. Doma imamo Jošta ki je sedaj star 7,5mescev. Razlika bo torej 15 mesecev.

Na pregled se bom naročila popoldan ker takrat dela moja G. Vam javim kdaj imam prvi pregled.

LP


V

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 12:22:19   
dorina
user posted image user posted image user posted image Pozdravljene vse nove junijke in čestitke! user posted image user posted image user posted image

Počasi se kar nabiramo... user posted image

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 12:24:21   
dorina
Pa da še poročam: včeraj sem klicala svojo ginekologinjo in sem dobila datum za prvi pregled 23.10.

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 13:12:38   
Valentina76
Sem klicala svojo G in mi je določila datum: 17.10...............komaj čakam!user posted image

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 17:08:52   
Anonimen
Punce drage! Moji občutki me niso varali, danes zjutraj sem zagledala user posted image /user posted image . Zelo, zelo sva vesela in upava na eno lepo nosečnost in enga zdravega dojenčka nekje okrog 13.6.2007.

A se moram takoj naročiti k G ali lahko še malo počakam? Kaj mislite?

user posted image  

(odgovor članu Jasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 17:22:16   
Anonimen
Vsem nosečkam čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi junijka, prvi pregled pa imam šele 22.11. zelo pozno, a ne.
Pa bom kar počakala. Drugače se počutim ka dobro. V bistvu se sploh ne počutim kot user posted image , saj me samo občasno špika v jajčnikih, kakšen krč me zagrabi, to je pa skoraj vse. Največji problem je moj želodec. Z njim sem imela vedno težave, zdaj v user posted image pa me ja strah, ko me zagrabi, saj se ne upam vzet tableta. A katera v ali ranital slabo vpliva na user posted image . Danes ponoči sem imela spet hude težave, to tako boli da je kar za umret, no pa sem mogla vzet vsaj ranital, da mi je malo odleglo (zdaj pa itak nimam nobenga več). To je moja edina muka.

Kako ste pa kej ostale user posted image ? A vas kaj muči?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 20:42:39   
Anonimen
Tudi jaz se vam pridružujem. Sem danes izvedela in sem v user posted image .

A mi katera pove, kako se izračuna PDP? Ker me res firbec mantra.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijke 2007
3.10.2006 20:53:28   
Jasy
na strani za uzračun ovulacije, si lahko izračunaš tudi PDP. Klikni na ta link
http:\\www.ringaraja.net/zanositevkoledarovulacije.asp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijke 2007
4.10.2006 22:22:43   
daria78
Ah, jaz se bom kar razkrila... user posted image . Šele danes je nekako prišlo za mano, da sem res user posted image  in res začutila tisto pravo notranjo srečo. Kajti včeraj sem bila še malo v šoku in nekako nisem dojela.
Kar se tiče nosečnostnih znakov bi izpostavila zaspanost in še enkrat zaspanost. Predvsem zgodaj popoldne. Ampak to bom že prestala. Apetit imam zeloooo velk in o kakšnih slabostih ne duha ne sluha. Za pregled se še nisem naročila. Vem pa da moj G naroča nekje okrog 10t, tako, da ni panike.
Dajmo, javite se kaj , drage junijke. Po mojih izračunih bo PDP 13. 6.
LP user posted image

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijke 2007
5.10.2006 7:23:26   
Jasy
oj!
Tudi pri meni ni duha ne sluha o slabosti. Občutim pa včasih rahlo vrtohlavico in zaspana sem čez cel dan. Ginekologinja pa me je naročila 26.10, takrat bom nekje v 8. tednu.

lp
jasy

< Sporočilo je popravil Jasy -- 5.10.2006 7:27:08 >

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijke 2007
5.10.2006 9:46:37   
dorina
Meni je pa že rahlo slabo. Takoj, ko imam več kot 2 uri prazen želodec, se me loti slabost, tako da moram kaj pojesti. Najhuje je pa zvečer. Mi kar gor dviguje. Bruhala še nisem, sem se pa že v prvem tednu, odkar sem izvedela za user posted image , zredila za pol kile. Če bo šlo tako naprej, bom na koncu prava bunka.
Drugače je pa tu še vrtoglavica, če sem dalj časa na nogah, pa zelo občutljiva prsa- me že na dotik zabolijo.
No, to so moji znaki, aja, pa močan beli tok.

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijke 2007
5.10.2006 9:55:02   
Anonimen
Ojla
Tudi meni ni nič slabo, toda kot sem brala to šele pride enkrat po sedmem tednu. Upam, da bomo čimlepše preživljale to obdobje.

Hej povejte mi kako je z dvigovanjem predmetov. Koliko lahko dvignem. Moje delo zajema tudi dvigovanje težkih stvari. Se pa po dvigovanju zelo slabo počutim. Kar slabo mi hoče bit, želodec me boli in v križu me zagrabi. Sem 1. user posted image in o tem ne vem prav veliko. A mi lahko katera kaj pove o tem .
V službi ne bi rada še povedala, ker sem itak honorarno brez vsake pogodbe in sem jim že pred nekaj meseci povedala, da delam samo še ta mesec in nato občasno. Zato bi jim povedala šele enkrat v novembru.
Me je pa strah ravno zaradi dvigovanja, ker jim ne morem povedat, da se ne upam dvigovat moj user posted image se pa jezi, ker ne skrbim za svoje inuser posted image zdravje.

Kako in kaj?

(odgovor članu Jasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijke 2007
5.10.2006 15:37:56   
Kety
Nogica, samo toliko da ti sporočim, ranitala ne jej v nosečnosti, piše tudi v navodilih. Lahko ješ Rupurut ali pa poskusi spit 2 dcl vode, da napolniš želodec. Če prav razumem, te matra kislina, ane?!

Pa še glede dvigovanja,...ne rezkiraj zaradi službe svoje pikice. Mogoče se zlaži, da te boli križ in da ne moreš. Še posebej če te ob dvigovanju zaboli, se tega izogibaj. dvigovati moraš pa z nogami ne s trebušnimi mišicami! 
No, mogoče se vam tudi jaz pridružim, user posted image  moram dobit v ponedeljek, do takrat pa je še cela večnost! Me že dajejo živčki, bo pa to moja druga nosečnost in si jo oba z možem srčno želiva.

< Sporočilo je popravil Kety -- 5.10.2006 15:43:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijke 2007
5.10.2006 20:37:15   
beki24
živjo!

Sicer sem oktoberka , sem pa malo pokukala še k vam, lepo da se že junijke zbirateuser posted image user posted image

Nogica- sama sem še študentka in sem tudi delala preko študenta.

Kljub temu, da sem povedala, da sem noseča so me vzeli, ker so me rabili!  Pa so mi potem kar nalagali delo, še najbolj mi je bilo pa težko, ker sem imela računalnik na katerem sem delala v sobi, ki so jo uporabljali za pavze in seveda kajenje! Tako, da je notri naenkrat kadilo po več ljudi!!!
Pa delo je bilo v skladišču!! Enkrat je zmanjkalo mojega dela in ker me niso mogli dati delati v skladišče, so me hoteli za 4 ure poslati čistit umazane police, pa sem rekla, da če ni dela za katero sem plačana tudi v prahu ne mislim biti 4 ure!!
Valda, me potem niso več rabili, vse do počitnic in dopustov- potem so me poklicali, da lahko pridem delat- sm rekla hvala lepa ampak da ne!!

Potem sem delala na kliniki za male živali- v 4.mesecu- pač se dobro počutiš... sem pomagala dvigniti 40 kg psa- šele po tem sem se zavedla, kaj sem naredila !! Popoldne sem pa že pri ginekologinji sedela vsa objokana, ker sem imela krče in malo krvi na hlačah!!!  Na srečo ni bilo nič hujšega!!!!!!
Nikoli si ne bi odpustila, če bi se takrat mojiuser posted image kaj zgodilo zaradi moje malomarnosti!!! Takrat sem nehala delati preko študenta- noben denar na svetu ni vreden življenja mojegauser posted image !!

Pazi nase in na svojo user posted image , ker nobeden drug ne bo!!!!!!!!

_____________________________



(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijke 2007
6.10.2006 18:16:17   
Eviii
Drage punce. Pred dnevi sem prevzela urejanje seznama user posted image . Da bi bil ta čimbolj popoln, vam prilepljam še na vašo temo tistega, povezanega z vašim mesecem. Popravke lahko napišete kar v vašo temo ali pa na seznam nosečk.

03. kati81
04. nogica
04. Valentina76
05. dorina
13. daria78
15. Jasy


_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijke 2007
6.10.2006 21:24:32   
Anonimen
Danes sem poklicala mojo ginekologinjo in je sestra rekla, da pridem na vrsto šele v 12 tednu!!! Prav strah me je postalo, kaj to pomeni. Obljubila je, da me bo poklicala nazaj in mi sporočila termin, ker se mora najprej posvetovati z ginekologinjo, pa ni nič klicala. V ponedeljek grem k njej osebno. Ne bom se pustila kar tako. Vem, da se nuhalna svetlina opravlja od 11-13 tedna nosečnosti, da pa bi prvi pregled imela v 12. tednu pa se mi zdi res mimo.

V katerem tednu ste ve naročene?

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijke 2007
6.10.2006 22:13:54   
daria78
Joj, jaz se še nisem naročila in upam, da me ne čaka kakšno podobno presenečenje kot tebe Skutica. Drgač pa kar pozabim, da sem user posted image , saj se zaenkrat odlično počutim. user posted image Da bi vsaj še naprej bilo tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijke 2007
7.10.2006 8:06:55   
Anonimen
Daria, želim ti, da bi tako ostalo naprej. Meni je namreč že zdaj tako po malem slabo in če se spomnim, kako je bilo v prejšnji nosečnosti, me je kar strah. Tolažim se z mislijo, da dve nosečnosti nista enaki - tako kot otroka ne.

(odgovor članu daria78)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijke 2007
7.10.2006 9:57:40   
dorina
Jaz sem naročena v 9. tednu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijke 2007
7.10.2006 20:47:29   
Jacqueline
Tako sem vesela, da se vam lahko pridružim!!! S takim veseljem sem dva tickerja naredila!!! user posted image user posted image user posted image

Torej našega user posted image  ali user posted image  bomo dobili 1. junija 2007!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu dorina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijke 2007
7.10.2006 21:01:25   
N _ B
Naj se še jaz razkrijem. Sem Anonimka user posted image .

Če ne bi bili ta teden na dopustu, bi se vam verjetno že prej razkrila. user posted image user posted image user posted image

Malčici se bo predvidoma 09.06.2007 pridružil(a) user posted image . Rahliiima user posted image  sta v torek zjutraj sledili močnejši user posted image . Če po pravici povem, še nisem popolnoma dojela. Še prihaja za menoj.
Vesela sem za vse vas srečke user posted image . Želim vam nepozabnih 9 mesecev s čim manj nosečniških tegob, hkrati pa držim pesti za vse tiste nečakajoče na user posted image , da čimprej zagledate user posted image . Občutek je božanski user posted image . V ponedeljek se naročim na pregled in vam javim datum.

Lepo nedeljo.
Pa pa. user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijke 2007
7.10.2006 21:59:14   
~NINA~
Pozdravček,

tudi jaz spadam med junijke. Kot sem si izračunala sama bo datum 2.6.2007. Sicer pa imam 12.10. ginekologinjo pa bomo videli, kaj pravi ona. Za začetek samo upam, da je vse uredu.

Lp

Nina  

(odgovor članu Jasy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijke 2007
8.10.2006 20:03:54   
Jacqueline
Kako smo junijke??? Jaz še sedaj ne morem verjet, da sem user posted image !!!  Danes sem ob kosilu delila veselo novico s svojimi in njegovimi starši!!! Bili so zelooooo navdušeni!!! Nisva mogla obdržat za sebe še par tednov!!! Ve ste že razglasile veselo novico??? Upam, da bo vse vredu!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu ~NINA~)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijke 2007
8.10.2006 20:44:42   
N _ B
Pozdravljena.

Odkrito povedano, še nisem povsem dojela. Poleg tega pa nimam več nobenih posebnih nosečniških simptomov več user posted image . Ok, prsa in trebuh so malo bolj napeti in ponoči hodim na wc, drugega pa nič. Jutri nameravam poklicati G za pregled.

Zaenkrat domačim še nisva povedala, čeprav je kar težko biti tiho. Ne vem sicer, če naju bodo resno jemali, ker malčica že pol leta govori, da je naročila sestrico.user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijke 2007
8.10.2006 21:02:43   
Jasy
tudi mi še nismo nič povedali domačim, bomo komaj ko pridem s prvega pregleda, tak da še moram malo potrpet, čeprav me firbec mantrauser posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?