|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:32:25   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ok no user posted image


A to pomen, da sva si tud dons se vedno enake... user posted image


hehe.. a si tut srečka nosečka?



zahi, a spet preusmerjaš debato user posted image user posted image  

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:32:39   
baguSka
Ja, sej v tem je problem, ste pripravljeni, ženske pa ne samo, da so pripravljene, to tudi storijo! Evo tukaj je razlika.
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

moški smo pripravljeni marsikaj storit.. odpovedat.. jit na bolniško.. jit v šolo z njim.. bla bla..



Ja, sej v tem je problem, ste pripravljeni, ženske pa ne samo, da so pripravljene, to tudi storijo! Evo tukaj je razlika.




Niki ne vem zakaj mam obcutek, da se hoces na vsak nacin 'branit'... Oz biti proti. Spotaknes se vedno tja, kjer sploh nebi blo treba. Ce vprasas mene, ga sploh nisem razumela, kot da je pripravljen to storit, ampak da dejansko to tudi stori, tako kot TI.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:33:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

moški smo pripravljeni marsikaj storit.. odpovedat.. jit na bolniško.. jit v šolo z njim.. bla bla..



Ja, sej v tem je problem, ste pripravljeni, ženske pa ne samo, da so pripravljene, to tudi storijo! Evo tukaj je razlika.




če smo pripravljeni.. bomo to tudi storili ko bo potrebno.. tukaj sta zmeraj dva.. en to.. drugo ono..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:34:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

niste samo ženske tiste "mučenice" moški pa pijemo pir na kavču user posted image



Pa še to.. me se nimamo za mučenice, podzavestno se nam zdi to edino prav, ko pa moški to počne.. jah kako si že rekel.. user posted image


preberi si še enkrat zgornji post.. ona je napisala kok ženske oh in sploh vse delajo, trpijo ipd.. mi pa nič.. damo seme in zginemo user posted image


če so vaši desci takšni.. potem mi je res žal..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:34:58   
baguSka
podzavestno se nam zdi to edino prav


In zakaj se ti to zdi edino prav??? Ti povem??? Tocno zato, ker tvoj moski verjetno tega ne pocne... In ce on tega ne stori, potem pac to naredis ti, ker se ti zdi edino prav user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:36:56   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Niki ne vem zakaj mam obcutek, da se hoces na vsak nacin 'branit'... Oz biti proti. Spotaknes se vedno tja, kjer sploh nebi blo treba. Ce vprasas mene, ga sploh nisem razumela, kot da je pripravljen to storit, ampak da dejansko to tudi stori, tako kot TI.


Iz mene vejejo izkušnje user posted image  Nisem dober teoretik..

Vedno pravim, da so izjeme, na splošno gledano pa je tako kot pravi Gina, nejcko.. Pa to ni nič slabega, pač vsak spol ima nekje prednost.. Je pa prav, da ko se ugotovi, da mama ni sposobna skrbeti za otroka, da se ta dodeli očetu.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:38:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

Iz mene vejejo izkušnje user posted image



aha.. tukaj je pol problem..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:40:04   
baguSka
Je pa prav, da ko se ugotovi, da mama ni sposobna skrbeti za otroka, da se ta dodeli očetu.


Ja. Vse lepo in prav. Se strinjam da so razlike med spoloma. Ampak smo spet pri temle stavku... Kako se to ugotovi, ce sta oba starsa enakopravna??? To je to, kar me ze od samega zacetka zanima!!!user posted image  Oba sta ga spocela, oba skrbita za njega, oba ga vzgajata, oba sta pozorna in ljubeca, oba imata sluzbo itd itd... Kako se potem ugotovi???

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:43:23   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



če so vaši desci takšni.. potem mi je res žal..



Moj je čudovit očka. Nisem mazohist.

In mi je žal, da vse gledaš črno ali belo. Tukaj je vprašanje kdo je boljši, ne pa da zato ker je lahko nekdo boljši, je avtomatično drugi slab. Tukaj govorimo za nianse..

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:45:08   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Je pa prav, da ko se ugotovi, da mama ni sposobna skrbeti za otroka, da se ta dodeli očetu.


Ja. Vse lepo in prav. Se strinjam da so razlike med spoloma. Ampak smo spet pri temle stavku... Kako se to ugotovi, ce sta oba starsa enakopravna??? To je to, kar me ze od samega zacetka zanima!!!user posted image  Oba sta ga spocela, oba skrbita za njega, oba ga vzgajata, oba sta pozorna in ljubeca, oba imata sluzbo itd itd... Kako se potem ugotovi???


Pa sej so ti že druge napisale, kaj ti ni jasno?! Jaz sem dala kup vprašanj, ki ti dajejo jasno sliko..

Ne bom se ponavljala, pobrskaj nazaj.. ne vem česa ne razumeš..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:46:08   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: niki5

Iz mene vejejo izkušnje user posted image



aha.. tukaj je pol problem..



obračanje besed.. spet iz konteksta..


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:47:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

Moj je čudovit očka. Nisem mazohist.

In mi je žal, da vse gledaš črno ali belo. Tukaj je vprašanje kdo je boljši, ne pa da zato ker je lahko nekdo boljši, je avtomatično drugi slab. Tukaj govorimo za nianse..


zakaj je tvoj čudovit očka, če praviš, da samo ženske trpite.. vozite v vrtec.. ste prikrajšane za nevem kaj..

ne gledam vse črno in belo.. in ne ugotavljamo kdo je boljši.. če sta dobra sta oba dobra.. ne vem zakaj more bit en boljši.. vprašanje je bilo zakaj dobi otroka vedno mama (če je vse OK z njo) in zakaj ne oče (če je vse OK z njim)..

noben ni boljši ali slabši.. oba sta njegova starša.. oba isto čutita do otroka..

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:47:32   
baguSka
U bistvu nicesar vec... user posted image  Sem tam, kjer sem bla vceri, se preden sm postavla tole vprasanje.user posted image  Mogoce sm samo se bl zmedena... Kot sm itak ze.user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:48:48   
mojamura
hehehehe....veš mam 2 starejša brata, pa v vasi kjer sem odraščala so bili vsi okoliški otroci (večina) fantje...tudi sama sem se igrala partizane in nemce, kavbojce in indijance, 'odpisane'...mela sem sicer eno lepo punčko, ki sem pa jo takoj rastavila na prafaktorje....user posted image

ekola, pa tudi nisem lezbijka...user posted image

res je, s tistim postom sem hotela samo rečti v bistvu to, da se vse začne že pri vzgoji in nekih družbenih vzorcih, kaj se spodobi in kaj ne

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:50:08   
niki5
A je običajno otrok v prvih letih svojega življenja čustveno bolj navezan na mamo?
Ali ni tako, da pri 10 letih lahko otrok sam odloča kje bi bil?






(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:50:25   
baguSka
vprašanje je bilo zakaj dobi otroka vedno mama (če je vse OK z njo) in zakaj ne oče (če je vse OK z njim)..


To je blo vprasanje ja... Ampak zdej sm iz vsega razbrala, da tko pac mora bit, ker smo zenske in smo 'rojene' za to, da poskrbimo za otroka.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:52:02   
baguSka
Moski pa se lahko obrisete pod nos!!!user posted image user posted image  Vi ste zato, da nam date seme, potem pa vas lahko se mal izkoristimo!!!user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:52:47   
Zahi
In potem se uležemo na kavč s pirom user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:53:47   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: niki5

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



če so vaši desci takšni.. potem mi je res žal..



Moj je čudovit očka. Nisem mazohist.

In mi je žal, da vse gledaš črno ali belo. Tukaj je vprašanje kdo je boljši, ne pa da zato ker je lahko nekdo boljši, je avtomatično drugi slab. Tukaj govorimo za nianse..


Točno tako - svet ni črno bel, tudi starševstvo ne.

In, Zahi, še enkrat pozorno preberi moj post - posebej zadnji odstavek. Žensk nimam za mučenice in materinstva ne poveličujem. Ampak so stvari, ki jih moški in tisti, ki nimajo otrok (sori, Baguska, ampak res bi rada slišala tvoje mnenje potem, ko boš enkrat imela otroka!) žal ne morejo razumeti. In nikjer nisem napisala, česa vse očetje ne počnejo, ampak sem napisala, da VEČINOMA. Med celoto in njenim delom je pa vmesna razlika, kajne?

Neumna primerjava, pa vendar - katero hišo (ali kakšno drugo stvar) človek bolj ceni - tisto, ki jo jwe zgradil z lastnimi rokami, ali tisto, ki mu je bila podarjena?
Obe hiši je fajn imet - samo vmes je ena drobna niansa ... in pri materinstvu je tudi tako ... ena drobna niansa, ki je očem skrita.

Nobena mi še ni odgovorila na zadnje vprašanje?user posted image

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:53:52   
niki5
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: niki5

Moj je čudovit očka. Nisem mazohist.

In mi je žal, da vse gledaš črno ali belo. Tukaj je vprašanje kdo je boljši, ne pa da zato ker je lahko nekdo boljši, je avtomatično drugi slab. Tukaj govorimo za nianse..


zakaj je tvoj čudovit očka, če praviš, da samo ženske trpite.. vozite v vrtec.. ste prikrajšane za nevem kaj..

ne gledam vse črno in belo.. in ne ugotavljamo kdo je boljši.. če sta dobra sta oba dobra.. ne vem zakaj more bit en boljši.. vprašanje je bilo zakaj dobi otroka vedno mama (če je vse OK z njo) in zakaj ne oče (če je vse OK z njim)..

noben ni boljši ali slabši.. oba sta njegova starša.. oba isto čutita do otroka..



kje sem napisla, da trpimo?
zakaj sem prikrajšana?

tisto zakaj oče ne in mama avtomatsko sem pa napisala.. in kdaj je to bolj primerno, v katerih letih..

Pa še enkrat bom postavila vprašanje.. A veste koliko moških želi imeti nad otrokom skrbništvo v primerjavi z ženskami?


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:54:28   
baguSka
In potem se uležemo na kavč s pirom
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

In potem se uležemo na kavč s pirom user posted image  user posted image  user posted image



In potem smo me tecne in zoprne, ker nc ni do vas... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:55:48   
baguSka
sori, Baguska, ampak res bi rada slišala tvoje mnenje potem, ko boš enkrat imela otroka


zato pa se ukvarjam s temi vprasanji danes, ko jih se nimam user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:57:28   
niki5
nejcko je dobro napisala že nazaj kaj in kako.. samo očitno je lažje spreobračati besede, kot pa prebrati tisto kar zares piše..

Nimam kaj dodati več, ker se vrtimo okoli vrele kaše.




(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 11:59:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In potem se uležemo na kavč s pirom
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

In potem se uležemo na kavč s pirom user posted image  user posted image  user posted image



In potem smo me tecne in zoprne, ker nc ni do vas... user posted image user posted image user posted image


in pol ste še debele in strijaste povrh in je cel kažin.. m ipa pač ležimo in pijemo pir.. jah.. takle mamo...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zakaj vedno mati?
29.9.2006 12:00:08   
baguSka
tisto, ki jo jwe zgradil z lastnimi rokami, ali tisto, ki mu je bila podarjena


torej zenska je rodila in moskemu podarila otroka... ampak za tega otroka je moral tud on neki nardit, al smo jih spocele kar same?? in smo spet pri nosecniskih in porodnih mukah... tud moski morajo prenasat nase muhe in nase hormone in sprejet nasa telesa, ko se nam ta spremeni... res da mogoce ne cuti porodne bolecine, mu pa ni vseeno in je marsikateri moski, ki bi mogoce to bolecino raje prevzel nase, ce bi le lahko... sej vem, da bom potem mogoce razmisljala drugace, ampak nebi rada drugace razmisljala, ker sem se vedno mnenja, da sta zenska in moski lahko enakopravna... in zato sem pac odprla tole temo...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?